BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 4 miesiąc temu #813513 przez Gochens
Nie wiem dlaczego ale jak Alan się bawić zaczyna jedzeniem to mnie Cholera niestety bierze :dry: wiem ze to małe dziecko ale nie lubię tego strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813519 przez szósteczka
No właśnie waga popsuła mi sie pod koniec ciąży i tata miał mi zerknąć i naprawić i tak czekam a jeszcze mam mu dać do naprawę elektryczna nianie bo myślę o wyszykowaniu pokoiku Pawełka i przeniesieniu go na górę wiec niania mi będzie potrzebna a ta moja raz sie walczą a raz nie.
O rany ja też chce na basen ale wam zazdroszczę.
Zaczynam mieć dola sylwestrowego za mojego nie będzie i nic.mi sie nie chce szykować a nakupiłam dzieciakom serpentyn, czapeczek i różności a najchętniej siedziałabym w pidżamie i wygnała bąble po20 spac i zaległa przed tv a to jeszcze mam sama petardy odpalać bo mój tatuś stwierdzil ze on chce szampana wypić a jak przyjedzie do mnie to nie będzie.mógł bo musiałby jeszcze autem wrocic do domu do siebie bo oni wola spac w swoich lóżkach niż u mnie no i sie nafąfałam na nich i jestem buu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813561 przez aleksiaa88
Syn w nocy wył powód już znam jak dam na noc kaszę i jest za gęsta to potem płacze przy puszczaniu bąków.

Gochens mój jest anty tancerz bez przerwy biadoli, że nie potrafi, że będą się na niego patrzeć.
Ale jak gra w piłkę to tam się tyle :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: gapi to wtedy się nie wstydzi

Jak zabrałam go na stódniówkę to myślałam, że po niej nie będziemy już razem wieczór wisiał na włosku w atmosferze moich pretensji. Bo on tylko siedział za stołem i jadł i w ogóle się do mnie nie odzywał- przecież nie ma o czym rozmawiać i wyglądaliśmy jak obcy ludzie. Tańczyć też nie chciał bo przecież nie potrafi, a jak mówię choć idziemy stąd od stołu bo przecież wyjdzie na kamerze, że tylko siedzimy ty wpierdzielasz a ja oglądam sobie ludzi. W końcu nie wytrzymałam i wyszłam czekam i czekam na korytarzu a ten w końcu przylazł jak się najadł bo podawali coś gorącego a ja prawie 30 minut siedziałam ze łzami w oczach a ten musiał się nawpierdzielać niczym przyszedł i pytanie co ci jest? We mnie się gotowałam on do mnie, że jakbyś miała alkohol to by się rozruszał, :angry: no sorry.

Potem jak chodziliśmy na wesela to tańczył bo jak nie to byłam zła więc dla swojego spokoju jakoś tam tupaliśmy. Ale na jednym weselu tak się rozruszał takim szybkim tempem mną obracał, że wylądowaliśmy na płycie i prawie cały taniec nasz pokazali.

Teraz już się mniej wstydzi ale to tylko na weselach bo między swymi.

W zeszłym roku mieliśmy zaproszenie ale stwierdził, że nas nie stać, że wyprawkę robimy i nie będziemy na durnoty wydawać kasy.

Jak mam iść wydac kase i sie zle bawic to wole byc w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813590 przez Sophie25
Witam sie i ja :)

OCzywiscie wygrałam z mezem wczoraj :D :D haaaa :D

Eliza slicznosci :D :) Jaka fajna buzka umorusana :D

Zosia sliczna :* jak siedzi pieknie :)

Gochens mnie tez trafia jak pluje i wymachuje raczkami i traca mi łyzke ;/ .... Ona ma wtedy kupe smiechu ale ja mam wtedy histerie drobną ... ;/
Po chwili sie smieje do niej ale mnie to wklurza jak sie siłuje zeby trafić do dzioba łyzką i zeby nie zrzuciła mi łyzki ...

W nocy raz jedzonko, moja mała w nocy jeszcze potrzebuje jedzenia a ta kaszka niby na noc to jakas dziwna jest :(

idee bo płacze .... bd pozniej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813609 przez aleksiaa88
Byliśmy na spacerze przez godz go nosiłam ja wróciłam wietrzę pokój a małego babka jeszcze porwała więc czekam aż wrócą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813615 przez szósteczka
Hej na fb wsadziłam zdjecia jak tylko bede mogła to tu też wstawie ale na razie nic z tego pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813636 przez kakaszka
eliza dzieki bogu dzis ma humorek lepszy :)

na sylwka plany sie zmienily i przyjda do nas znajomi z ciezarna dziewczyna, co prawda jej na oczy nie widzialam, ale zawsze razniej niz w trojke :)
a przed chwila dzwonila kuzynka co kiedys mi kupe rzeczy dla malej przywiozla, ze chce wpasc drugiego z mezem na kawe, bo jest akurat w czechach niedaleko wiec chce poznac elizke. z jednej strony sie ciesze, z drugiej... wiem ze troche nie stac nas przyjmowac gosci, no ale trudno trzeba bedzie gdzies sie pozyczyc, przez glodni mi siedziec nie beda.

kiedy mi eliza rozrabia przy jedzeniu to tez sie wkurwiam, ale po sekundzie juz sie smieje razem z nia :D jednak we mnie wiecej jest od dziecka niz od doroslej :)

u nas z tancami nie ma problemu moj uwielbia tanczyc, a ja jeszcze bardziej. dlatego marza mi sie balety, ale jak we dwojke wyskoczymy na parkiet, to ludzie pouciekaja, dwa dzikusy :D

szosteczko nie smutaj sie, napewno bedzie fajnie z dzieciaczkami, a z mezem sobie nadrobicie :) tez mi troche smutno, bo na bialorusi zebralo sie kupa rodziny z roznych krajow, no ale...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813641 przez aleksiaa88
Ładny ten aniołeczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813645 przez Sophie25
Mamy znowu siku do nocnika :D :D

MAja wasze maluchy plesniawki ?
Moja odkąd zaczeła do buzi zabawki pchac ma i daje jej Aphtin ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813701 przez Gochens
Szosteczka niestety nie zawsze jest po naszej myśli ale nie martw się będziesz miała u swojego boku dzieciaki ;) Pawełek jak ładnie siedzi!

Aleksia ja bym chyba nie wytrzymała jakbym nie mogła iść nigdzie bo mój nie lubi tańczyć. w sumie to mój małż tez nie jest urodzonym tancerzem ale jak idziemy na wesele to ja zawsze go wyciągam do tańca i coś tam nam wychodzi nawet. zawsze możecie tańczyć tylko wolne :lol:

Kakaszka narob jakiś sałatek np warzywna. Produkty są tanie a zawsze dużo wychodzi. Możesz też zrobić żurek z butli, kawałek kiełbasy dużo ziemniaków, cebula... Też tanio wychodzi a duży gar możesz zrobić. :)

Sophie my bez plesniawek. Gratki za siusie :P

Byliśmy na spacerze teraz małż mył wózek bo wyglądał jak po wojnie! chałupa ogarnieta, pościel zmieniona a ja kupiłam dziś resztę rzeczy na sylwka, łańcuch, koszulkę dla męża i dla siebie nakrycie oj będą jaja :) mieliśmy jechać na basen ale jeszcze zamknięty. No i byliśmy ostatni raz w MC :silly: w nowym roku już bez smieciowego jedzenia

Tysiąc postów za mną :side: :blush: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813704 przez szósteczka
Sophie gratuluje nocniczkowania ja nawet jeszcze o tym nie myślę nie mam zawzięcia i czekam aż sam będzie gotowy i zacznie dawac sygnały czyli kolo 2-3 lat.
Pleśniawek na razie nie mamy ale chyba wszystko przed nami bo Pawelek na potęgę przemieszcza sie po domku pełzając do tylu a czasem unosi pupę i buja sie w przód i tyl jest strasznie smieszny przy tym, a najweselej jest jak gdzieś wpełznie i piszczy i trzeba go szukać bo sie schowa i nie moze wypełznąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813707 przez _Klara_
Hej dziewczynki :)

My już po szczepieniu, był tylko jeden zastrzyk. Mała zniosła go dobrze. Ważymy w 30 tygodniu 8,66 i mierzymy aż 78cm. Pytałam o mleko nr 2 kazała wpowadzać pomimo wagi ma więcej białka i żelaza.

Zosiu gratulujemy kolejnej udanej przygody z nocniczkiem :) Mamusi gratulujemy wygranej, też bardzo lubię scrubble. Mój za nimi nie przepada bo zawsze ze mną przegrywa.

Elizka pięknie wygląda z tą maseczk na twarzy :)

Agusiu udanego wyjazdu, macie wspaniałą okazje na poprawienie relacji między wami.

Zosiek Ikunie super już siedzi pod tą ogromną choinką :)

A to Juli wczorajszy prezent
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813755 przez Marta1985
halo ;) tak na szybko :)

Zdobycze dzisiejsze - wszystko dla Bartusia mi nic nie wpadło w oko :(





No i dywanik :) 2x5 - będzie jutro - wzór taki :)





Idziemy kąpać Farfocla i potem podszykuję coś na jutrzejszą imprę i się odezwę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813759 przez abrakadabra
Dziękuję dziewczynom które skomentowały post Weroniki na temat mojego odejścia. Jest mi niezmiernie miło. Był okres kiedy ciągle padał temat ile dziecko zjadło i ile zrobiło kupy, dlatego napisałam że nie chce mi się pisać na ten temat. A nie że ciągle padają takie tematy. Także dziękuję bardzo, że po raz kolejny koleżanka Ika poczuła się do tego,żeby zrobić zadymę wokół mojej osoby. To nie tak,że mam Was w dupie ale rzadko kiedy mogę na dłużej usiąść przy kompie i nie jestem w stanie Was nadrobić. Mimo wszystko trzymajcie się ciepło, bo i tak zostałam już oficjalnie wyrzucona z tego forum. Szczęśliwego nowego roku dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813763 przez szósteczka
Abra a kto cię wyrzucił nic nie zauważyłam, pisz kiedy masz czas i trzymaj sie ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl