BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856660 przez KaRoLkA
Dziewczyny ja daje herbatke z melisa w nocy jak sie przebudzi i po wypiciu obraca sie na boczek i spi :)
Tyle ze moja sie nie odkopuje zawsze przykryta jest. Rano jedynie robi sajgon w łóżeczku :)
a dzisiaj jak sie przebudzilam patrze a ta sobie siedzi i brawo bije :lol:

Malutka tez bym z checia na solare sie wybrala ale nie widzialam tu :/ musze poszukac ;) takze milego opalanka :)
Co do kuchni elektrycznych to u Nas rachunki mega wysokie :/

Kasia to Cie babka niezle wykiwala :/ a zajecia zawsze masz do tak późna :ohmy:

Kakaszka to stopuj mame bo to jest masakra jakas , ja rozumiem ze nie widzi jej pol dnia (bo odsypia) no ale tak nie mozna bo mj pozniej ryczy gowniara ;/ a wlasnie co z ginem????

My miałyśmy isc na spacer ale moj oddal auto na zmiane oleju i nie wyciągnął wózka z bagażnika i duuupa a nie spacer a pogoda taka ładna :/
Moi spia takze ja odpoczywam :) dewolaje z pieczarkami ogorkiem i serem żółtym zrobiłam także tylko ziemniaczki wstawię do piekarnika jak moj wstanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856706 przez cordis
:ohmy: u mnie tak pizga wiatrem, że mi gacie z balkonu pofrunęły :ohmy: dobrze, że pod balkon tylko.


mój w nocy się nie odkopuje ale kręci wierci przemieszcza, ale herbatki z melisy nie próbowałam mu podawać w nocy bardziej wodę mu daje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856743 przez Hania84
Pogoda u nas rewela aż nie chciało sie do domu wracać...ale trzeba było bo Lena maruda się zrobiła bo spac sie chciało...zjadła obiadek i od pół godziny śpi :)
...ale przyjechali panowie ciąć wielkie drzewo piłą :angry: i wkładaja gałęzie do niszczarki i hałas niesamowity :angry: ale na szczeście Lena śpi B) ja przy takim hałasie nie mogłabym spac...widocznie musiała być nie źle zmęczona...ale jeśli jeszcze godzinę to będą robić to pewnie maluda się obudzi :P

Karolka ale masz dzis pyszny obiad :) podrzuć troszkę :lol: I miałam juz wcześniej pisać...super macie że nie musicie rozliczać sie z US :) jeden problem i jedno pamiętanie mniej :) no ale wiadomo szwajcaria to szwajcaria...banki i konta szwajcarskie najlepsze hehe ;) bogaty kraj...nie rozliczaja swych podatników :)

Kasia ale Cie wyrolowała no ;) ale nie ma tego złego :) no własnie zawsze tak późno kończysz szkołę?

kakaszka przyłączam się do pytania dziewczyn...kiedy gin?

hahaha :D cordis :D normalnie aż oplułam monitor z wrażenia jak czytałam o Twoich gaciach :lol: :D hihi musiało to nie źle wyglądać :D

U mnie Lena ładnie przesypia noce juz od dawna...nie wierci się przy zasypianiu...pada można powiedziec od razu i tak samo w dzień...na prawdę nie mam z tym problemu...jedynie co to sie odkopuje (mimo że ma przywiązane rogi kołderki do szczebelek) zawsze ma nogę lub nogi na wierzchu...ale ogólnie nie jest zimna bo sprawdzam...widocznie jest jej gorąco (ma założone body i piżamkę na długi rękaw i długie spodnie plus skarpety) bo dzieci mają inną temperaturę niż my...zawsze są cieplejsze :) pamiętam jak byłam mała to mama mi mówiła że ja grzeję jak kaloryfer :) haha :D
Wieczorem jak idę spac i jest przykryta jeszcze to sprawdzam ją i przeważnie zawsze jest troszkę mokra...więc na pewno jej gorąco...i tym odkopywaniem sobie pomaga ;)

aha Lena rano pociągnęła za kabel i strąciła mi lapka na ziemię :ohmy: B) :S byłam w tym czasie w kuchni...siedziała na kanapie i kombinowała...ogólnie dobrze że nie na nią spadł...ale jak przyszłam to miała wzrok wystraszony i szybko oddychała bo się pewnie przestraszyła ( i nie spodziewała się że on spadnie) i tak na mnie patrzyła tymi ślepkami że aż mi się śmiać chciało :side: ale powiedziałam stanowczym tonem że "nie wolno" i pogroziłam palcem. Mam nadzieję że choc ciut zrozumiała :S Swoją drogą nie złą siłę ma diablica :S :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856840 przez kakaszka
no wiec co do gin, nie wiem. narazie codziennie sie tak kijowo czuje, ze nie mam sil nawet myslec. musze sie jakos wyleczyc, ale boje sie isc do lekarza, bo przepisze mi jakies antybiotyki i co? oj chyba musze powiedziec jakos moim rodzicom, bo mnie zafaszeruja lekami.

no lenita ma silne raczki, jak eliza, ona na bank ma silniejsze ode mnie po tatusiu, krzeselko do karmienia podnosi juedna reka z podlogi :)

cordis lap gacie :D

znowu zaczely sie atrakcje z szyja u malej, znowu wywalilo i swedzi jej, noz kurwa... znowu sie trzeba do dermatologa zapisac, moze do innego...

aha no i zapomnialam sie wczoraj pochwalic, eliza sama wstala na nozki dwa razy przy lozku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856846 przez violcia00
jestem na chwile.

udalo mi sie uspac malego a moj na silke poszedl,ja zjadlam juz dzisias 3 kawalek ciasta,bede wygladac jak beka,ale takie dobre :blush: ,wiecej nie robie bo sie roztyje,zapakuje reszte dla kolezanki bo we srode ma zostac z Oskarkiem.

Kakaszka milo ze twierdzisz ze Oskar podobny do mnie,wiekszosc to twierdzi ze do tatusia :angry: ...moze najpier idz do gina zebys na 100 procent byla pewna?a ze swoim telefonicznie nie mozesz pogadac?podziwiam ze wytrzymujesz tyle bez kontaktu z nim :P

Gabi sliczna z tym jezorkiem...Karolka to pogratuluj Weronice :silly: a i Bartek za dwa tyg.znow gra mecz wiec ja znow sama jak sierota bede siedziec,to moze wtedy bysmy sie umowily na to strzyzenie,bo tak w tyg.to mi go szkoda,bo praktycznie caly czas zajuje sie malym,no chyba ze masz inne plany :unsure:

Cordis wspolczuje bolu plecow,wiem cos o tym ,mnie tez masakrycznie bolaly,teraz na szczesnie mniej z plastrami tez tak mam,ostatni to tak grzalo ze mialam ochote wyskoczyc gola na zewnatrz :laugh: ,a dziadzio pierwsza klasa :blink:

Ikunia to super ze spedziliscie weekendzik we trojke ,oby tak czesciej:blink:

Agusia ja bym poszla z tym okiem do lekarza i brawo dla Emi :blink:

Szosteczka ladne masz panienki,palmy tez sie ladnie prezentuja :)

Kasia to Ci baba,ja bym sie wkurzyla,ale skleroza pewnie :woohoo:

Malutka my mamy kuchenke indukcyjna a rachunki nie sa jakies bardzo wysokie,szybko sie na niej gotuje,tak ze pradu jakos duzo nie bierze :blink:

Hania to zazdroszcze ze Lenka tak ladnie spi :P

Moj tez sie w nocy przewraca i przez to budzi sie ze 4 razy,a pobudka przewaznie o 6,czasem przed...wogole to moge juz na chwile spuscic z niego oko,bo juz sie nauczyl zeby nie spadac na glowke,tylko albo raczki ,albo dupke,przemieszcza sie juz po mieszkaniu trzymajac sie mebli i ustoi sam przez 10 sekund,niby nie wiele ale to juz cos,a dzisiaj strasznie wariowal,wola tylko tatata i tak w kolko i cos tam jeszcze po swojemu gada.


U nas tez piekna pogoda,a ja musialam w pracy siedziec :dry:

milego popoludnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856872 przez Gochens
Dzień dobry

Cordis łap gacie żeby Ci sąsiad.nie skroił hehehe
Kakaszka chyba czas najwyższy pogadać z rodzicami ;) nie dobrze z tą szyjka.. A może to jednak uczulenie na coś?
Kasia a to Pani zapominalska! zeby kiedyś głowy nie zapomniała!
Agusia idź z okiem do specjalisty jak się coś dzieje to nie czekaj tylko prywatnie Idź... Brawo za siusie dla Emi!
Karolka u mnie to samo ale z babciami... ogólnie to zwracam uwagę ale ono swoje :dry: śliczna Gabi
Ika miłego oglądania lego!
Haniu dobrze że się nic nie stało :) mój jak przewróci wazon z kwiatami (róże-sztuczne. dostaliśmy na wesele) to zaraz płacze bo kilka razy już na niego głos podniosłam ze słowami NIE! i teraz już wie ze źle zrobił no ale oczywiście to go nie powstrzymuje ;) no i dobre wyjście z sytuacji alimentów B)
Violcia a tam od razu gruba! spali się :silly: ćwiczysz Jeszcze??

Sophie?!?!? Coś się zmieniło???? Srenka?!?!?

U nas noce ogólnie ok raz się przebudza ale wkładam smoczek i śpi dalej... Niestety wstaje kolo 7. W pracy luzik szybko mi czas mija ale tak to jest jak się ma sporo roboty :side:

Byliśmy dziś na krótkim spacerze do Biedry kupiłam Alkowi królika będę gotować dziś i zamroze

Teraz się.pluskam a mąż gotuje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856895 przez aleksiaa88
Wreszcie nareszcie przeczytałam 7 stron uff

Mamy 3 zębole na dole i przy żadnym nie było spuchnięte chyba, że ja nie wiem jak spuchnięte wygląda.

Co tu jeszcze miałam pisać

Dziś przyłapałam małego jak klaskał tylko nie wiem skąd to potrafi o go nie uczyłam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856936 przez Gochens
Co tu takie pustki?!?!? przed snem juz nie poczytam?! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856939 przez aleksiaa88
Klaska jak najety :cheer:

Na górze widac 2 kropki czyzby 2 na raz szły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856947 przez KaRoLkA
Jestem i ja :)

Violcia jak dla mnie bomba moze byc w niedziele za 2 tyg :)

Haniu ale Lenka to spryciula mala :)

Aleksia to klaszczacza w dwoje z Gabcia bo ta caly czas brawo bije hihi :) 2 zabki na raz :cheer: super :)

Gochens fajnie ze w pracy ok ;) a jak tam prababcia ??? Troszke sie stosuje do Twoich rad ??? Twoj rozmawial z Nia ??

Cordis jak tam gacie ??? Pozbieralas czy uciekly ???

Kakaszka znowu szyjka ??? Kurcze moze faktycznie ma uczulenie na cos ??? Bylyscie juz u alergologa ???

My bylismy na spacerku i odebrac samochod z garazu takze mozna jezdzic ;) a poza tym to pralam dywan i powiem Wam ze Vanish w piance do dywanow extra sprawa :)
Gabrysiula tak sie dzis wymeczyla zabawa i klaskaniem ze o 19.30 padla sama w lozeczku , mam nadzieje ze dzisiejsza noc bedzie taka jak wczoraj :)
a i musze powiedziec ze Ten Bio Oil chyba zaczyna dzialac bo moje rozstepy sa juz duzo bladsze :lol: takze jestem zadowolona pomimo tego ze calkiem nigdy nie znikna ale chociaz beda mniej widoczne i bede mogla zalozyc bikini :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856974 przez aleksiaa88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856976 przez aleksiaa88
Tatuś usypia małego a mamusia stuka ale lecę łapie okazję zawsze to parę minut więcej spania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856980 przez Hania84
Nie mam weny pisać

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856996 przez malutkamilka
Haniu tak mi przykro z takiego obrotu sprawy. Ale wiesz co powiem?! Olej obie ciepłym moczem :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Sory że z tyloma wykrzyknikami ale już mi na nerwy zaczynają działać.

Moim zdaniem to nie powinnaś stawiac waszego zwiazku pod znakiem zapytania bo to z jego byłą i jego siostrą drzesz koty. A faceta już w niektorym wieku nie nauczysz walczenia o swoje, niektórzy są w tych sprawach cieć malinami i to wlasnie my baby jesteśmy po to by walczyć o ich byt- niezależnie jak ważne by skutecznie. Mój też aby się upomnieć o swoje najpierw nasłucha się ode mnie a później by mieć święty spokój upomina się. Musisz im pokazać że takie byle co jak one które bez pomocy drugiej osoby nie potrafią poradzić sobie z własnym życiem nie są w stanie popsuć tego pięknego uczucia jakie jest miedzy wami. Że byle głupota nie przyczyni się do rozpadu waszego związku tylko go wzmocni.

Niech A. choć napisze smsa do siostry jak boi się odezwać że czeka na pieniądze do stycznia przyszłego roku i żeby cię nie obrażała bo jestes jego partnerką życiową i matką jego dziecka do jasnej anielki. A jak nawet na to się nie zdobędzie to jest d..a wołowa a nie facet. Ja mojemu zawsze mowie że taki cwaniak z ciebie, wyszczekany kiedy nie trzeba a jak przyjdzie co do czego to chowasz ogonek i liczysz że ktoś za ciebie coś załatwi. I zazwyczaj działa a i nawet powtarza co mu karze powiedzieć.

To po pierwsze a po drugie to sama nam tu piszesz żebyśmy nie uciekały bo po to tu jesteśmy by sie wygadać i wyżalić, dostać slowa otuchy lub skarcenia a sama chcesz uciec? Nie nie Haniu, rozumiem że czasami w stanie najwyższego zdenerwowania ręce nam opadają z wielkim plaskiem uderzając o podłogę ale w momencie ochłonięcia nachodzi myśl po co to pisałam.

Jesteś dobra duszyczką tego wątku, zawsze potrafiąca podtrzymać na duchu i służysz rada kiedy potrzeba więc mozesz się na mnie obrazić ale jak nas opuścisz to pójdziesz do konta :silly:

Milady jak się czujesz, jak dzieciaczki?
A z Sophie i Srenka co się dzieje? Mam nadzieję że nic złego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857030 przez malutkamilka
O jestem pierwsza, a to jest za sponsorowane przez moją córkę, która skutecznie przyczynia się do powstawania worów pod oczami swojej matki... Jednym słowem noc tragiczna.
Znów jest coraz gorzej,niby jak wyjdą gorne jedynki jest lepiej- reszta tak nie boli... Przebiły jej się i dalej d..a zimna.

Z tego wszystkiego mocno zaczęłam się zastanawiać nad drugim dzieckiem, chyba będę musiała porządnie się wyspać i dojrzeć psychicznie do ponownych nie przespanych nocy...

Milego i słonecznego dnia. U mnie widzę że na razie nie pada choć słońca raczej nie będzie więc kilku promyczków nie wyślę, ale spacer w końcu dziś zaliczymy bo i wiatr zelżał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl