BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857641 przez chomiczka
Sophie no więc grzecznie idę sobie do swojego wątku, gdzie czekaja na mnie wartościowe kobiety i matki, które nie mordują własnych dzieci ani temu nie przyklaskują. A wy możecie być z siebie dumne że jesteście takie tolerancyjne i wyrozumiałe, nikogo nie osadzacie, naprawdę możecie być z siebie dumne, wy... matki.

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857644 przez bananamana
Haniu ale ja jestem w tych osobach ktore by sie nie odwrocily a czym wiecej takich osob tym wiecej bezbronnych dzieci uchronionych kto ma ich bronic jak nie my one same nie moga....
Tj jest tak smutne ze matka moze w ogole zastanawiac sie nad takim rozwiazaniem...
przykro mi ale dla mnie to nie matka....
Nie osadzam ja sie temu jawnie sprzeciwiam!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857646 przez Hania84
Ooooo dowiedziałam się czegoś nowego...zobaczcie dziewczyny czerwcowe...wyrodne matki jesteśmy bo nie chcemy osądzać...nooo proszę :angry:

to teraz sobie lutówki poczytamy...tak to sie nie udzielają na swoim wątku a tu będą sie panoszyć :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857647 przez malutkamilka
Pliszka napisał:

Też nie mogę wytrzymać i skomentuję... Nie stać Cię na kolejne dziecko, to się zabezpieczasz. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, a nie zwierzątkami... Nie wiem jak można wieść spokojne szczęśliwe życie po zrobieniu czegoś takiego, moim zdaniem nie można, więc współczuję... Dla mnie to jest kosmos, zupełnie niepojęte... I jeszcze inne mamy, które rozumieją i popierają... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: Smutne niesamowicie :(


Jeżeli nie stać na dziecko i sie nie zabezpieczyli to moze nie maja na to zabezpieczenie. A są ludźmi mają prawo się bzykać i robić ze swoim życiem co chcą a nam nic do tego. Są doroslymi ludźmi i podejmują świadome decyzję dobre dla nich.

Nie znamy osobiście tej dziewczyny i nie wiemy z czym sie tak naprawdę zmaga, moze te przyczyny które podala są w rzeczywistości 1/8 powodow dla których zdecydowala sie na taki krok. Nigdy nie zrozumiemy jak nie będziemy w sytuacji w której ona jest.

Wiec proszę dziewczyny nie oceniajcie jej, chcecie to skomentować skomentujcie na swoich wątkach albo załóżcie nowy temat np o aborcji. A to ze będziecie obrażać ja nic wam nie da a świadczy tylko o waszej kulturze osobistej. Dopoki osobiście nie poznasz osoby która zamierzasz obrazić lepiej tego nie rób.

JESZCZE RAZ POWTARZAM, CHCECIE SIĘ GŁOŚNO I JAWNIE SPRZECIWIAĆ ABORCJI TO NA SWOIM WĄTKU ALBO DO SEJMU. I NIE OBRAŻAĆ NAS, MY NIE OCENIAMY BO NIE JESTEŚMY DO TEGO UPRAWNIENI. JESTEŚMY TOLERANCYJNE WYRAŻAMY SWOJE ZDANIE GRZECZNIE JAK CYWILIZOWANI LUDZIE I AKCEPTUJEMY DECYZJĘ INNYCH BO TO JEST CUDZE ZYCIE I SUMIENIE NIE NASZE A NIE MONGOŁY Z WIOSEK - BO TO JAK SIĘ WYRAŻACIE JEST RODEM ZE WSI!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857654 przez Hania84
malutkamilka napisał:

Pliszka napisał:

Też nie mogę wytrzymać i skomentuję... Nie stać Cię na kolejne dziecko, to się zabezpieczasz. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, a nie zwierzątkami... Nie wiem jak można wieść spokojne szczęśliwe życie po zrobieniu czegoś takiego, moim zdaniem nie można, więc współczuję... Dla mnie to jest kosmos, zupełnie niepojęte... I jeszcze inne mamy, które rozumieją i popierają... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: Smutne niesamowicie :(


Jeżeli nie stać na dziecko i sie nie zabezpieczyli to moze nie maja na to zabezpieczenie. A są ludźmi mają prawo się bzykać i robić ze swoim życiem co chcą a nam nic do tego. Są doroslymi ludźmi i podejmują świadome decyzję dobre dla nich.

Nie znamy osobiście tej dziewczyny i nie wiemy z czym sie tak naprawdę zmaga, moze te przyczyny które podala są w rzeczywistości 1/8 powodow dla których zdecydowala sie na taki krok. Nigdy nie zrozumiemy jak nie będziemy w sytuacji w której ona jest.

Wiec proszę dziewczyny nie oceniajcie jej, chcecie to skomentować skomentujcie na swoich wątkach albo załóżcie nowy temat np o aborcji. A to ze będziecie obrażać ja nic wam nie da a świadczy tylko o waszej kulturze osobistej. Dopoki osobiście nie poznasz osoby która zamierzasz obrazić lepiej tego nie rób.



AMEN

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857657 przez KaRoLkA
Malutka popieram Twoje slowa !

Koniec tematu !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857659 przez Pliszka
Rozumiem, że gdyby któraś z mam napisała, że stosuje wobec swojego dziecka kary cielesne, to też byście napisały, ze nie wolno osądzać, że każdy robi według własnego sumienia? A gdyby któraś napisała, ze jutro zabije swojego męża po ma go dosyć? Też ok? Wolność kończy sie tam gdzie zaczyna się czyjaś krzywda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857661 przez katarinka1
Jakie to smutne... i to matki tak mówią, popierają zabijanie dzieci :(
Ale ciekawe, że tylko kilka z nich. A reszta? Reszta myśli swoje i boi się jawnie pokazać swoje stanowisko w tej sprawie.
Jak dobrze, że jestem lutówką i mam na zp tak wartościowe towarzystwo.

Spokojnych snów kobiety...jeśli potraficie spać spokojnie


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857663 przez Paulaaa
Hania milego czytania :lol:


To forum jest publiczne. Nie tylko Lutowki (my niedobre B) ) czytaja. Jesli sie pisze cos takiego to trzeba sie liczyc z tym ze ktos moze to skomentowac.

Nie stac byla ja wydac 5 zl na gumki ale kase na tabletki wczesnoporonne bedzie miala? O ludzieeeee, to nie na moja glowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857667 przez Marta1985
Najlepsze mamy na swiecie ńie z tego wątku Żegnamy!!

A dyskusję uważam za zakonczona!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857668 przez michasia
Hmmm....
Mlutkamilka napisałaś, że to jest decyzja świadomych i dorosłych ludzi. Czy owi świadomi i dorośli ludzie poogladali filmy z aborcji, posłuchały zwierzeń kobiet, które aborcji dokonały? To nie jest rozwiązanie problemu. To jest wdepnięcie w bagno...z którego wyjść się nie da...a bagno wciąga...

Aborcja też za darmo nie jest, więc sorry, ale aspekt ekonomiczny chyba odpada.
Zabić jak najbardziej, urodzić i oddać nie, bo ciężko! Nie no po prostu matrix!

Zabiję Cię Moja Kruszynko, bo nie chce mi się Ciebie urodzić!
Zabiję Cię Mały Człowieczku, bo tak mi będzie wygodniej!
Zabiję Cię Mały Aniołku, bo jesteś tylko zlepkiem komórek!
Zabiję Cię bo jedno dziecko mam, może kiedyś wygarnę mu, że to je powinnam zabić!
Ja Matka odbiorę Ci to, co dałam.
Twoje malutkie serduszko przestanie bić...a bije tak cichutko, tak cichutko prosi o, by żyć.

Proszę Cię byś zachowała to życie!
Miłość do niego przyjdzie, z czasem, ale przyjdzie.
Inaczej będzie nienawiść do siebie i innych, która nigdy nie przejdzie!

Jeśli tak bardzo nie chcesz tego dziecka, to proszę poczekaj tych pewnie 7 miesięcy i oddaj je choćby mnie.

Niech Bóg ma Cię w swojej opiece.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857670 przez malutkamilka
O tak Haniu wlasnie tego amen mi brakowalo.

Powiem grzecznie, dziewczynki nie z tego wątku sio do siebie i zobaczymy jak bedziecie ćwierkać gdy wam bieda zajrzy do gaci. Tak to jest moje drogie panie jak nie jest sie w temacie a komentuje tylko post który wywolal najwięcej kontrowersji. Trzeba czytac wyraźnie i ze zrozumieniem nasze wypowiedzi jak chcecie skomentować bo każda z nas napisala ze by tego nie zrobila ale skoro tak zadecydowala kolezanka to jej wybor i nawet jak sie sprzeciwimy to i tak zrobi swoje wic nie potrzebne jest wasze wtrancanie- nie potrzebnie robicie chaos i zaśmiecacie nasz watek swoimi opiniami które mamy gleboko,w poważaniu. Nie podoba sie nasze podejście to nie wchodzic tu, nie czytac i nie komentowac.

Dziekuje, dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857671 przez Hania84
Pliszka jesteś sędziną która osądza i wsadza za kratki? nie? to do swojego wątku!

Dziewczyny z lutówek...ja Was trochę poznałam...czytam czasem Was i jak pati zaszła w ciąze to też jechałyście po niej jak po łysej kobyle że jest nieodpowiedzialna bo się jeszcze uczy...więc Wam dogodzić to o matko! tak źle i tak nie dobrze...to się w końcu zdecydujcie.

resztę dziewczyn prosimy również o opuszczenie naszego wątku!
piszcie u siebie swoje opinie.

To że my nie komentujemy tego tak jak Wy to nie znaczy ze popieramy...zresztą kij Was to obchodzi...kim Wy jesteście żeby oceniać tę dziewczynę i jeszcze nas ???!!!!

TEMAT ZAKOŃCZONYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PO RAZ SETNY TO POWTARZAM !!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857672 przez katarinka1
Faktycznie zegnam, nie ma tu z kim i o czym "wyrozumiałe, kochane mamusie"


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857674 przez malutkamilka
michasia napisał:

Aborcja też za darmo nie jest, więc sorry, ale aspekt ekonomiczny chyba odpada.


Ta dziewczyna nie jest z Pl, i jest tam to legalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl