BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 4 miesiąc temu #264594 przez akciak84
ewel

choinka pierwsza klasa. U nas w tym roku bombki i światełka na ...oleandrze, w tamtym roku na ogromnej jemiole :laugh: Zawsze mamy "choinki" zwane NEW AGE :)

Martita

nie stresuj się...2 minuty wstydu a mgr na całe życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #264678 przez marzenieeee
Po wizycie wieści u nas takie sobie szew trzyma szyjka ma 32mm wpisane mam 2/0,5/0 , mówi że wygląda bez zmian ale jakoś z dołu mu sie nie podobała, bolało mnie dziś badanie ginekologiczne, mam nakaz leżenia!!! w karcie podkreślił to markerem, wizyty będą teraz co 2 tyg … z milszych spraw to to że to prawdopodobnie dziewczynka więc będzie Ola. Po drodze kupiliśmy choinkę, no i tyle.
Piękna choineczka u mnie w tym roku mąż będzie ubierał ciekawe jak mu wyjdzie


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #264815 przez ewel7
Martita powodzenia, pamiętaj, nie jesteś sama :) dzidzia cały czas będzie z Tobą :laugh: 3mam kciuki

akciak zaskoczyłaś mnie tymi innowacyjnymi pomysłami, na pewno będzie pięknie i oryginalnie :) choć ja w tej materii jestem tradycjonalistką :silly:

marzenieeee dbaj o siebie, jesteś pod opieką i wszystko na pewno będzie dobrze. To przed Mężem prawdziwe wyzwanie :)

ja się dziś wybieram na małe zakupy, nie mam prezentu dla Męża jeszcze. Mam nadzieję, że po drodze spotkam Mikołaja, który mi podsunie pomysł bo póki co nie mam pojęcia :silly: miłego dnia wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #264966 przez aga2+1
marzenieeee trzymaj się kochana i leż koniecznie tak jak lekarz mówił, bo to teraz bardzo ważne. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze:) Mąż teraz musi dbać o Ciebie:) Wykorzystaj ten czas na odpoczynek, bo od maja już nie bedziesz miała czasu na leżenie i spanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #264987 przez marzenieeee
No gin mi mówi aby dobić do 30tc, najlepiej jak najdłużej, ale nigdy nie wiadomo jak szyjka zareaguje co wymyśli ..


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265015 przez mika1520
ja czuje ruchy już od 18 tyg :silly:
a wy jak się czujecie.?
brzuszki was rosną.? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265021 przez aga2+1
mika ja czuję ruchy od 16 tygodnia , ale to już moja 3 ciąża więc wszystko jest szybciej. Brzuchol też mam wielki:) Mogła bym przebrać się za Mikołaja hihi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265179 przez akciak84
marzeeniee

trzymam za was kciuki :) aga ma racje leż i śpij teraz bo potem się nie wyśpisz ;)

ewel7

a ja do tego nie przywiązuję aż takiej wagi. Święta staram się mieć w sercu, a tradycyjne drzewko mi w tym aż tak nie pomoże. Przez inne drzewko, każde Święta są wyjątkowe :silly:

A w tym roku nie mogę się doczekać 03.01 bo idziemy (okazało się, bo wcześniej nie sprawdzałam)na USG połówkowe 3D/4D nie 2D jak w 12 tygodniu...i dzidzia będzie duża. Może pokarze płeć. Zjem coś słodkiego przed badaniem.

Poza tym dziewczyny, jaktam chrzątanina przed świąteczna? Ewel kupiłaś jakiś prezencik?

My jutro jedziemy już do rodzinki 3 godzinki z rana :) mam nadzieję, że nie będzie ślisko bo coś już śnieżek popruszył :laugh:

mika
dzidzię poczułam od 16/17 tyg. mimo, że pierwsza ciąża. Jestem szczupła poza tym mam MALUSIA na tylnej ścianie macicy. Nie rozumiem o co chodzi z tymi pierworódkami i wieloródkami. Że niby macica rośnie szybciej?

mi brzuch już nieźle rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265204 przez MartiO
marzeeniee trzymam za Was kciuki i mam nadzieję że w maju/czerwcu spotkamy się gdzieś z maluchami na spacerku ;)
w Szczecinie też od rana biało... a właściwie teraz to na chodnikach błoto zostało... ale zawsze zima się odezwała :silly: u nas w tym roku mamy żywą choinkę... w sumie naszą pierwszą wspólną :silly: bo w zeszłe święta mieszkaliśmy jeszcze u teściów :silly: tak więc dopiero wszystko kompletujemy... suszę właśnie od niedzieli plasterki pomarańczy, cukierki już na sznurkach bombki też... tyko nad kokardkami chcę popracować ;) kolorki to fiolet i złoto... jak już ubierzemy to może wstawię fotkę :silly: a z prezentami dalej masakra... skończy się na tym że będziemy biegać na ostatnią chwile jak dwójka wariatów :silly:
a już jutro idziemy podejrzeć nasze Maluśkie :silly: czasami już daje o sobie znać... zwłaszcza nocami tak więc powoli jestem pewna że to Malusie się dobija :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265246 przez ewel7
akciak84 kupiłam upominki także jestem zadowolona, tym bardziej, że już spakowane i leżą pod choinką :laugh: ale co się nachodziłam, padam...

swoją drogą to wybrałam się po prezenty, a skończyło się tak, że i dla siebie coś znalazłam. W H&M są fajne przeceny również na odzież ciążową także skusiłam się na dwie bluzki :D mój brzuszek już też coraz to większy więc stwierdziłam, że fajno byłoby mieć coś nowego i wygodnego na te święta ;)

nawet nie chce mi się dziś obiadu robić, Mąż będzie niepocieszony ;) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265247 przez Martita
HEJ! Dziękuję dziewczyny!Udało się!Pani magister na 4... :) dzidziuś będzie mądry:)
Mika ja jeszcze nie czuję maluszka :( a kończe 18 tydzień..za to brzuch mam pokaźny :)
MartiO powodzonka na usg..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265251 przez Martita
Ewel jak ci się nie chce to nie rób :) masz prawo,mi jak sie nie chce to też leże..hihi..i mąż też nie pocieszony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265252 przez marzenieeee
MartiO pewnie na spacerkach w Kacperku :)ty i ja mamy bliziutko :)


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265280 przez ewel7
Martita gratulacje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265329 przez mika1520
to możne się pochwalimy brzuszkami.? :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl