BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312724 przez gosiulek3679
witam w niedzielny poranek:). Bardzo mi się podoba to zdjęcie z brzuszkiem;). Heh wiecie co? straszne mnie boli dziąsło, ząb mi się wyżyna już od czerwca. Czasami boli, a czasami nie....jednak od wczoraj ząb mądrości daje o sobie znać... tak strasznie mnie boli, że już nie daje rady. W nocy spałam tylko dwie godziny... Przepłukiwałam jamę ustną szałwią ale to nic nie pomaga... zwariować można. Prawa strona cała spuchnięta. Może macie jakieś pomysły jak mi ulżyć w bólu? :>

www.zapytajpolozna.pl ] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=34932 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312731 przez beadka7
W ciąży można jeść paracetamol p/bólowo. Ja od 2 tygodni chodzę do dentysty, bo zęby zaczęły mnie boleć.. w dodatku czeka mnie kanałowe leczenie jednego zęba.. fuja! :( jedyne co mnie pocieszyło to to, że w ciąży kanałowe jest bezpłatne jeśli jest się ubezpieczonym także chociaż to, że zaoszczędzę :)

Ja też myślałam, o tej sesji brzuszkowej, ale jestem już za gruba :( w dodatku tak jak wy też piszecie-cellulit na nogach mi się zrobił, brzydko to wygląda :( :( więc się chyba nie zdecyduje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312878 przez akciak84
ja wykupiłam kupon grupon na sesję z brzuszkiem...Różne opcje do wyboru- plener, studio, dom...zapłaciłam tylko 150 zł. za sesję podobno 900 zł. Trzy zdjęcia mi wywołają a 20 na płycie.Do wykorzystania aż do sierpnia. Tak myślę sobie zrobić jak już zaczną kwiatki wychodzić w połowie kwietnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312893 przez agata250885
No fajna sprawa kobietki z taka sesja :) Też bym chciała ale nie wiem czy mój małżonek znajdzie na to czas.Jest ciągle taki zapracowany :( .Przyjedzie do mnie na przyszły wekend mojego siostra to chociaż z nią sobie trochę porobimy zdjęc na pamiątkę :) Pomalujemy tez brzuszek jakoś fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312979 przez MartiO
agata250885 widziałam takie zdjęcie gdzieś u kogoś na fejsie... tylko w wersji podwójnej na jednym jeszcze bez brzuszka i z dopiskiem, że prawdziwy facet kocha i przed i po :silly: może jak gdzieś znajdę to wrzucę ;)

a co do sesji to też mamy kupona i chcemy wybrać się w kwietniu... albo pod koniec marca... zobaczymy jak z brzusiem będzie... nie koniecznie sesja musi wszystko odsłaniać... koleżanka miała naprawdę świetne fotki bez rozbierania... np z wieszaniem ubranek na sznurkach, z wielkim zegarem i sugestywnymi minami, z bucikami na brzuszku itp... w koszulce i spodniach... zresztą mam nadzieje że się nie pogniewa jak pokaże Wam tak na przykład :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312981 przez MartiO
a to propo wcześniejszego zdjęcia :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312984 przez Martita
Dokładnie, ja swoich nóg z cellulitem nie zamierzam pokazywać :) Ale brzusio oczywiście..a nawet jak już coś to i tak w profesjonalnym zakładzie jest możliwość retuszu..także rozstępy czy cellulit zniknie chociaż na zdjęciach :) Ja jeszcze poprosiłam o delikatną opaleniznę, wyszczuplenie i wybielenie zębów, hi hi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313520 przez Brzuszek
gosiulek3679 napisał:

witam w niedzielny poranek:). Bardzo mi się podoba to zdjęcie z brzuszkiem;). Heh wiecie co? straszne mnie boli dziąsło, ząb mi się wyżyna już od czerwca. Czasami boli, a czasami nie....jednak od wczoraj ząb mądrości daje o sobie znać... tak strasznie mnie boli, że już nie daje rady. W nocy spałam tylko dwie godziny... Przepłukiwałam jamę ustną szałwią ale to nic nie pomaga... zwariować można. Prawa strona cała spuchnięta. Może macie jakieś pomysły jak mi ulżyć w bólu? :>

Możesz zażywać apap ale nie więc niż 2 tabletki na dobę przez 3 dni.
Ewentualnie zaopatrz się w żel chłodzący dla dzieci.
Więcej pomysłów nie przychodzi mi do głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313524 przez Brzuszek
Byłam dziś na teście obciążenia glukozą 75g.
Paskudne to było jak nie wiem co, ale dałam radę, a wynik mam piękny - po 2h 113mg.
Cieszę się, że już mam to za sobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313537 przez katiuszka
Cześć dziewczynki, nadrobiłam zaległości:)
Witajcie nowe mamunie!
U mnie badania wszystkie w normie, córcia rośnie jak na drożdzach i zostanie już chyba Sonią. Choć mąż nadal jest nieprzekonany ale zdaje już sobie sprawę, że to ja rodzę i mam pierwszeństwo wyboru. Choć wolałabym, żebyśmy oboje byli przekonani:(
Od ponad tygodnia walczę z przeziębieniem i nie jest łatwo, nie sądziłam ze tak mnie rozłoży.
Aga jakiś czas temu pytałaś o spotkanie, przepraszam ze nie odpisałam. Miałam gości przez prawie tydzień i to chyba oni sprzedali mi tego wirusa. Jak tylko poczuję, że juz nie prątkuję to bardzo chętnie się z Toba spotkam, może wkońcu dołączy do Nas też Asiale
Co do przywilejów bycia w ciąży to zdaża się, ze na przykład w kasie pierwszeństwa pytam delikwenta "czy pan też jest w ciaży?" i nie zdarzyło się by potwierdził, opuszcza kolejkę. Mój mąż czasem mnie wyręcza z tego pytania i dodaje bo "MY" tak:)
W załączeniu zdjątko buzi i sópki mojej córci.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313547 przez Martita
Katiuszka co za wspaniała buźka!Przepiękne będzie Twoje kolejne dziecko :)
Heh..wy to macie fajnie z tymi odrębnymi kasami dla ciężarnych..u mnie w Siedlcach w supermarketach wszystkie są jednakowe i trzeba się męczyć bo nawet nikogo pogonić nie można..
Ja też już jestem po glukozie,ale dzisiaj dowiem się co i jak bo mam wizytę (państwowo,więc ciekawe jak to będzie :)) I dzisiaj zajrzę do maluszka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313585 przez martynka790
Katiuszka Ale cudowna foteczka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313680 przez ajłona
Katiuszka córcia CUDO!!! pozdrawiam wszystkie Majówcie i Bąbelki malutkie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313733 przez KAMI
Katiuszka śliczna córcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313766 przez martynka790
Mam pytanie...
co polecacie do pielęgnacji pupci niemowlęcia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl