BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #409196 przez labelo
jejku, Nasz Wiktoria cale raczki juz do buziulki wklada i jest "grrrgrrrr":P, jak to milusio wyglada:P.
w czwartek bylismy znow u hematologa i na morfologii, Malutka ma sie coraz lepiej,ufff:), i pani hematolog powiedziala,ze 4 wrzesnia ostatnia wizyta, jupi!!!!




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #409198 przez beadka7
Brzuszek biedactwo i Ty Twoje maleństwo!! bardzo Wam współczuję, ale nie wiem co Ci poradzić.. to chyba samo przejdzie z czasem, u nas przeszło, choć nie powiem- pomogły nam kropelki espumisanu, masaże brzuszka i leżenie na brzuszku. Bądź silna kochana! :*

My w sobote mieliśmy Chrzciny :) synek spał dopóki ksiądz go nie polał wodą, a jak już sę obudził to słuchał łądnie i nic nawet nie marudził, potem całe przyjęcie grzecznie spał, a jak nie spał to był przekazywany z rąk do rąk- tyle cioć chciało go potrzymać :) Humor dopisywał mu całe przyjęcie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409210 przez akciak84
ingrid
no koniecznie umieść filmik

brzuszek
kolki przejdą...wiem że jest ciężko, ale w takich chwilach sobie powtarzałam, że to minie

beadka
śliczne zdjęcie, ty ładna mamuśka jesteś!

labelo
ekstara że z małą lepiej...
i co miałyśmy się spotkać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409263 przez labelo
akciak, właśnie przyjechałam do Wawy, to może spacerek z Maluszkami, mi pasuje dziś popołudniu lub jutro popołudniu
beadka, pieknie wygladalas:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409391 przez Martita
Hej laseczki, nie było mnie tu ruski rok!Ale mam nadzieję, że mnie pamiętacie :) Regularnie oglądam wasze zdjęcia na FB i są genialne!
Beadka cudownie mały w tych ubrankach wygląda :)

brzuszek kolki to masakra,ja wypróbowałam wszystkie krople na świecie, polskie, angielskie i niemieckie i wszystko to jeden szajs..ale mam taki specyfik, że kopara opada i mojemu Marcelkowi pomaga! Kup granulki Colocynthis u nas zdziałały cuda. One są homeopatyczne więc nie w każdej aptece będą. Naprawdę polecam.

Ingrid zazdroszczę, moje dziecko nie lubi leżeć na brzuchu, jak tylko go położę to jęczy i płacze. Ale jak na bekanie go biorę to jest zadowolony a przecież też lekko na brzuchu leży.

Słuchajcie, u nas jest już super,mały jje ostatni posiłek ok 22 i śpi do 6 rano! Ładnie przybiera na wadze więc nasza padiatra powiedziała, żeby sobie smacznie spał i nie budzić go. Za to w ciągu dnia nie śpi długo, drzemie po pół godziny :) Ale chyba wolę, żeby w nocy spał :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409398 przez iwonaryki
bedka7piękne zdjęcie :laugh: ślicznie wyglądasz moja droga :kiss: a wasz synek jak grzecznie śpi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409409 przez Martita

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409490 przez karolina238
Witam mamusie,

beadka ślicznie wyglądaliście, maluszek cudny :)

Martitta zazdroszcze przespanych nocy, u nas co najmniej są dwie pobudki :(

Do mamuś karmiących tylko mleczkiem modyfikowanym- iledajecie maluszkom jeśc na raz i ile razy w ciągu dnia??? bo ja się boję że Julka za dużo je i będzie miała przez to problemy z brzuszkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409636 przez akciak84
hello Martita
no ruski rok!Mimo że mój też ładnie śpi bo od 21-22 do 3-4 to też zazdroszczę :)

karolina
mój je po 120-150 ml. Wczoraj jadł po 150 ml i zamknął się w 5 posiłkach co 4 h. I tak chyba do tego dąży. Ale ja podaję pokarm odciągnięty 4 na 6 posiłków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409674 przez dziewczyna84
dziewczyny
ale jak dajecie butelkę z mlekiem modyfikowanym to ile lejecie wody? Bo gdy jest np. napisane że ma spożyć 120 ml, po dodaniu mleka i wymieszaniu robi się 140-150 ml.
Lejecie troszkę mniej wody?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409682 przez aostra
musi być tak jak instrukcji na każde 30ml wody jedna płaska łyżeczka (miarka), i to jeszcze nie ubita, lepiej jak jest więcej wody, bo inaczej jest za ciężkie mleko i jeszcze dzidziusia możesz odwodnić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409690 przez KAMI
Hello :)

Akciak rozmowa super, fajnie byłoby tak naszych chłopców położyć naprzeciw siebie żeby sobie pogadali :) byłby ubaw niezły podejrzewam :laugh: :laugh:

Labelo super, że Wiki już ma się lepiej :)

Martita nie przejmuj się są kryzysy bo do faceta dłuuugo dochodzi, ze coś się zmieniło ! dacie radę, na pewno lepiej porozmawiać niż uciekać

My jesteśmy po pierwszym szczepieniu (w piątek) i wszystko dobrze, szczepiliśmy Infarnixem penta. Było trochę płaczu ale cyc jest dobry na wszystko !!!! W niedzielę wybraliśmy się na spacer po lesie i nas ulewa chwyciła, myśleliśmy, że padniemy ze śmiechu, my jak dwie zmokłe kury, lało nam się po twarzy a Młody w wózku, okryty folią gadał z niewidzialnym przyjacielem w najlepsze, taką dyskusję prowadził jak profesor jakiś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409708 przez dziewczyna84
dziekuje aostra.bo juz zastanawialam czy to nie jest za bardzo rozwodnione i może sie nie najada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409752 przez Martita
Akciak to Twój już fajnie zjada, mój jeszcze w ciągu dnia dostaje co 3 godz ale czasem się tak krzywi i nie chce jeść. Też mam zamiar przestawić go na większe porcje ale rzadziej.

Ja maluszkowi robię tak jak na instrukcji, jak piszą nalać 120zl wody i dać 4 miarki to tak robię. Wychodzi wtedy ok 130-140ml i mały to zjada. choć czasem tylko 90-100 zje. na dzień wychodzi nam ok. 6 posiłków. A jak mi zostaje w butelce 30ml lub więcej to nie wylewam tego tak jak każą tylko dorabiam i jest ok. Nic małemu nie jest. Moim zdaniem to tylko nakręcanie żeby mleko wylewać i kupować więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409777 przez Martita
Kami a jaka to szczepionka była? Przymusowa czy zalecana jakaś?

Ja dla małego wybrałam 6w1. Zapisałam go też na Pneumokoki (w czwartek) i się zastanawiam czy iść czy nie iść..?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl