BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #262161 przez mariosponge
Tomuś mały psotnik, dokładnie jak mój Andrzej.

Zmieniając temat, ostatnio zaczął wchodzić do szuflady i się wspinać obok telewizora. Oprócz tego wychodzi na swój samochodzik i staje na kierownicy, po czym się przewraca prosto na czoło. Mimo, że już ma tam guza, jeszcze nie dotarło do niego, że to bardzo niebezpieczne.

Dzisiaj dostał dziwnej wysypki, mam nadzieję, że to po szczepieniu, podobno 1 na 10 dzieci po tej szczepionce tak ma.

Już mam dosyć tej Bejbi, komu i jak ją można zgłosić? Dlaczego nie ma czegoś takiego w opcjach wiadomości jak "zgłoś spam".
Mamy już kolejną czwórkę z lewej strony :) teraz te na dolę zaczynają się przebijać.

A my mieliśmy dziś piękną pogodę i poszliśmy na spacer bez wózka. Ale się nalatałam za nim...

Emme, skórka w jabłkach jest główną atrakcją dla A. i nigdy się mu nie zdarzyło nią krztusić.

Wchodzę w szufladę

A tu stoję na samochodziku

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262364 przez Emme
Marusiu ja już to nie raz zgłaszałam, ale może jak więcej osób to zrobi to szybciej podziałają. Możesz napisać do administratora (piort) lub do Katarzyny, ewentualnie moderatorom, ale oni mogą zrobić to samo co Ty, czyli zgłosić do adminów.

Andrzejek na pierwszym zdjęciu ma super minkę :)
Jakie on ma ogromne oczy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #262723 przez carolin1
Adaś, Tomuś, Andrzejek - rewelacja, zuch chłopaki.

Lilka ucieka gdy włączam odkurzacz lub mikser. Nie lubi tego dzwięku i nawet zaczyna płakać, chyba że jest ktoś przy niej to wówczas się nie boi. Ale jak jesteśmy same to nie mogę odkurzać. Kurcze akiedyś zasypiała tylko przy dźwięku odkurzacza i to na najwyższych obrotach aż ściągnęłam z netu 15 minutowy kawałek szumu i dzień w dzień puszczałam do zasypiania i skutkowało w 100 % jak nic innego :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Dodaję fotkę w miarę aktualną z pamiątką po zabawie z równieśniczką. Minęły 3 tygodnie i nadal ją widać. :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262734 przez natmur11
dziewczyny ta uzytkowniczka juz jest zgloszona do zablokowania ale kiedy to nastapi ciezko powiedziec:)
klaudie pokaze jutro bo brak czasu doslownie:/ a wasze dzieciaczki piekne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262991 przez gosiakw
Witajcie dziewczyny :) dawno nie pisałam, ale borykaliśmy się z chorobami no i dalej w sumie walczymy.
Pamiętacie jak pisałam o tragicznym spaniu Ali, ze non stop sie wybudza itd. Dwa dni temu Ala panikowała i okropnie ryczała do tego powodu, że usnęła na mnie po północy. Każdy stawał na rzesach by usneła, moi rodzice, mąż , ja. Odkad Ala sie urodzila nigdy nie przespała mi całej nocy :( jak usnela po północy, popuchnieta od płaczu tak przebudziła sie o 4 i 6 :/ Miałam dosyć :( Katary , ciagle złe spanie i w dzien i cocy, a zwłaszcza bronienie sie przed snem . Pojechałam w sobote do prywatnego dokrora, polecanego i nie drogiego bo 50 zł. Słuchajcie Anioł jesli chodzi o podejscie i badanie dzieci. Pół godziny dokładnego badania i nawet uszu od razu, nie byłam odsyłana do laryngologa i nie musiałam wydać dodatkowo pieniędzy. Okazuje się , że prawdopodobnie moja Ala borykała się od wielu miesięcy z nietolerancja mleka itd :( Lekarz powiedział, że takie dzieci bardzo żle śpią bo brzuszki dokuczaja itd. no dużo gadania. Obecnie mamy bebilon Comfort ( RATUJCIE BO ONA MI W NOCY TEGO NAWET NIE CHCE PIC BO GORZKAWE- JEKIE SA INNE LEPSZE DLA ALERGIKÓW??) Sinlac, zero mleka krowiego, twarogów, serów, wołowiny, cielenciny. Swojska kura, królik, ryba. Ewentualnie kozi ser. Duzo leków, zwłaszcza na katar, uszy, gardło, inhalacje itd. Na brzuszet totalna zmiana menu i specjalne krople na poprawe pracy brzuszka i jelit. Póki co leczymy sie od wczoraj i tródno jeszcze mówić o wynikach tego, ale już dziś Ala całkiem inneczej i spokojnie usneła w dzień i nocy, bez płaczu. Była spokojna nie nerwowa. No nie chwale dnia przed zachodem słońca. Zobaczymy co dalej.

Trzymajcie kciuki, zeby to było to bo szukanie innych przyczyn mi sie nie usmiecha :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #263011 przez kakasia20
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM. NOWY WĄTEK ZOSTAŁ JUŻ ZAŁOŻONY. POWTARZAJĄCE SIĘ POSTY BĘDĄ KASOWANE.

MODERATOR

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263092 przez mariosponge
Gosiu, my mamy Bebilon Pepti, też stosowaliśmy taką samą dietę, ale się okazało, że Andrzej jednak nie ma uczulenia na mleko. Teraz codziennie je jogurty, co jakiś czas jajka a na policzku uczulenie się ciągle zmniejsza po tym jak zaczęłam stosować inny krem do smarowania twarzy.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263134 przez carolin1
My od 10 miesięcy jedziemy na pepti ale od miesiaca zaczełam juz podawać po kilka łyżeczek dziennie jogurtu naturalnego, czasami troszkę masełka, dopiero 1 raz całe jajko i od dwóch dni podaję do mleka po jednej miarce normalnego mleka mm. Zobyczymy narazie nie ma wysypki. Ale przez 10 miesięcy też restrykcyjna dieta. U nas było tyle dobrego że pepti bez niczego załapała i od razu chciała je pić a ono jest ochydne. Jedyne co mogę doradzić to wprowadzaj to nowe mleko stopniowo żeby mała się do niego przzwyczaiła. Spróbuj najpierw podać pół na pół i zobacz jaka reakcja, to jest nowy smak i może jej na początku nie odpowiadać ale nie możesz się poddać bo to dla jej dobra. Jeśli to alergia na białko mleka krowiego tak jak u nas to zmiana mleka powinna pomóc ale nie wiem czemu od razu nie dał recepty na bebilon pepti bo tylko te mleko i nutramigen są dawane przy alergii na białko mleka krowiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263155 przez ilona
Cześć Wam :)

Lilka śliczna dziewczyna :kiss:
Tomek i Andrzej łobuziaki kochane :kiss:

Gosiu tak jak carolin radzi z tym stopniowym wprowadzaniem tego nowego mleka.
Ja Wiktorowi pierwszy raz dałam tylko 1 miarkę Nutramigenu, później trzy, i pięć.
Zaakceptował tą zmianę rewelacyjnie.

Marusia a jakiego kremu używacie teraz?
Wiktor tez ma jakieś dziwactwo na twarzy od wczoraj wygląda jak tzw. "liszaje" :)
Używamy Bambino. :dry:

U nas straszny kołowrotek. Mamy masę pracy, teścia w szpitalu ze stanem przedzawałowym i ogólnie kiepsko. Znów mam jakieś gorsze dni strasznie źle się czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263225 przez Asiersa
Hejka :)
Gosia, fajnie że najprawdopodobniej znaleźliście przyczynę złego spania i usypiania Ali :)
Co do mleka to ja się nie wypowiem, bo u nas nie było żadnej alergii i prawie od początku jesteśmy na Bebiku. Wcześniej był Bebilon. :)
Ilonko, oby z teściem było wszystko ok i żeby wyszedł do świąt!
My też używamy Bambino :) W zeszłą zimę używaliśmy Nivea a w tym roku kupiłam z Hippa :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263267 przez Emme
Hej,
Wcześniej już sporo napisałam, ale przyszedł Sz więc musiałam szybko wyłączyć- zaraz sie dowiecie dlaczego :D

Lilcia ślicznie wygląda :* i nie widać żadnej pamiatki :)
Co do mleka to mój brat dostawał nutramigen i od razu mu przeszło. Zrobiłabym tak jak Ilona radzi. Ilona mam nadzieję, ze teść szybko wyjdzie ze szpitala (no, najpóźniej w sobotę :))



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263278 przez Asiersa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263286 przez paulina2209

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #263294 przez Emme

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263307 przez paulina2209

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl