BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140683 przez Emme
córusi, jak mamusi się skończy to trosze podkrada córusi :D

tak się zastanawiam nad kółkiem na basen dla niej, bo wszyscy pytają czy ma (chyba wszyscy kupują w Biedronce :D), ale chyba nie będziemy teraz korzystały. w końcu chcę chodzić na basen, żeby rozluźnić mięśnie, usprawnić motorykę. a tak bo w sumie będzie moczyła nóżki i z wszystkich korzyści jakie można by zaczerpnąć z basenu nici :) poza tym nie przygotuje się tak do nauki pływania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140686 przez Asiersa
U nas na basenie miejskim są specjalne zajęcia dla małych dzieci. Karnet na cały miesiąc to koszt około 80 zł.
Mam zamiar zapisać Tomka na takie zajęcia :)

Ale mam też takie kółko na basen (takie jak martela pokazała w wątku "chwalmy się") z majtkami i chciałabym iść z Tomkiem na taki ogólny basen, żeby się tylko popluskał :)

a ja kółko kupiłam w Realu :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140690 przez Emme
a ja nie wiem kiedy po tej chorobie mogłabym z nią pójść? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140700 przez mariosponge
A my się wybieramy na basen od 3 miesiąca, i jak na razie tylko ja chodziłam. Teraz już bez sensu się zapisywać, bo wyjeżdżamy do końca wakacji. Pewnie od września będziemy chodzić.

Ja już zdążyłam ugotować zupę pomidorową, teraz się zbieramy i jedziemy do Ikei. A Wy co robicie dziś?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140702 przez Emme
Marusia co będziecie kupować? :D
my mielśmy na weekend nad jezioro pojechać, ale tak się brzydko zrobiło, że to nie ma najmniejszego sensu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140704 przez mufa
Emme napisał:

córusi, jak mamusi się skończy to trosze podkrada córusi :D

tak się zastanawiam nad kółkiem na basen dla niej, bo wszyscy pytają czy ma (chyba wszyscy kupują w Biedronce :D), ale chyba nie będziemy teraz korzystały. w końcu chcę chodzić na basen, żeby rozluźnić mięśnie, usprawnić motorykę. a tak bo w sumie będzie moczyła nóżki i z wszystkich korzyści jakie można by zaczerpnąć z basenu nici :) poza tym nie przygotuje się tak do nauki pływania.


Nam instruktorka odradziła kupywanie jakichkolwiek pomagaczy basenowych typu kółko, rękawki- motylki, stroje z pianką na brzuszku. Jedynie dopuszczalne to zabawki typu kaczuszka gumowa :)

My za karnet 12 wejść 2-godzinnych dla dwojga rodziców + dziecko (pampers w cenie) płacimy 350zł
A tak w ogóle to się witam. Moja dziewczyna od rana dziś woła Tata i Dziadzia, bo wie że na Mamę nie ma co liczyć :silly: A Baby nie ma to po co wołać jak i tak nie przyjdzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140705 przez Asiersa
Emme napisał:

a ja nie wiem kiedy po tej chorobie mogłabym z nią pójść? :P


Myślę, że powinnaś odczekać minimum tydzień :)


Ja za chwilkę będę szykować Tomka i idziemy na zakupy :) Później może pojedziemy z dziadkiem pooglądać domki letniskowe :)

Marusiu, no to rzeczywiście nie opłaca Wam się kupować karnetu.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140711 przez Emme
Mufa, a jak radziłaś sobie organizacyjnie?
u mnie w szatni nie ma przebieraków, za to jest pomieszczenie dla matki i dziecka (przy brodziku, na hali basenowej) i zastanawiam się jak to mam zrobić, przebrać tam małą i jakiś sposobem przetransportować ją do szatni (żebym jej nie pomoczyła) i tak w jakiś sposób się samej przebrać... (łatwiej będzie na odkrytym basenie:P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140771 przez Asiersa
Ja to w ogóle się zastanawiam czy do szatni mogę wjechać wózkiem??
Bo jeśli tak, to zawsze mogę wsadzić Tomka do wózka i szybko się przebrać :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140778 przez mermide
Witam dziewczyny.

Ja niedawno wróciłam z Adasiem z baseniku. Dzisiaj Adaś po raz pierwszy sam płynął pod wodą. Normalnie ale jestem z niego dumna :)

Teraz szybko posprzątam, a o spacerku dzisiaj nie ma co mówić. Na dworze wygląda tak jakby zaraz miało lunąć i do tego strasznie wieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140792 przez mufa
Emme napisał:

Mufa, a jak radziłaś sobie organizacyjnie?
u mnie w szatni nie ma przebieraków, za to jest pomieszczenie dla matki i dziecka (przy brodziku, na hali basenowej) i zastanawiam się jak to mam zrobić, przebrać tam małą i jakiś sposobem przetransportować ją do szatni (żebym jej nie pomoczyła) i tak w jakiś sposób się samej przebrać... (łatwiej będzie na odkrytym basenie:P)


U nas na basenie jest szatnia rodzinna, gdzie są przewijaki i można z nosidełkiem wejść. My zawsze we trójkę wchodzimy także nie ma problemu. U nas w ogóle fajny ten basenik jest, bo oprócz przewijaków,dostajemy też pieluchę do pływania i kosmetyki dla dziecka. Kiedyś jedna matka wjeżdżała wózkiem, ale nie do szatni tylko przed szatnią zostawiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140794 przez Asiersa
Ja nie jestem pewna czy u nas na basenie jest taka specjalna szatnia :dry: Dlatego nie wiem czy mogę zaryzykować i wjechać wózkiem :silly:
Może lepiej tam zadzwonię i zapytam co i jak :P




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140804 przez alutka1011
Weekend to i nawet pustki tutaj zawitały :laugh:
Mąż pojechał na budowe bo mieli dzisiaj więźbe przywieśc :dry: Maja śpi a ja się nudzę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140806 przez Emme
Alutka fajnie, że jesteś :)
a co to za rzeźba, na co?po co? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140808 przez alutka1011
:laugh: Nie rzeźba tylko więźba to jest na dach takie bale drewniane :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl