BezpiecznaCiaza112023

Mamusie (i nie tylko) ćwiczą ! :)

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862866 przez tysiiiak
Też muszę se fote strzelić tą "przed" tylko, że ja nie jestem w stanie na siebie patrzeć więc niewiem jak to będzie :dry:

Pala niektóre karmiące mamy dostają szybko ;) kiedyś i tak będzie ;) Ja karmiłam 4 msce a do 5 msca tylko w nocy i @ przyszła po 6 ;)

Jednak zrobiłam Wyzwanie ;) Skończyłam przed 24 więc zaliczone ;) Teraz prysznic i spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863479 przez tysiiiak
Ale cicho sza !
Pewnie wszystkie ze słoneczka korzystają :) My dziś pospacerowaliśmy 4 godzinki :D W słoneczku było ciepło ale w cieniu brrr

Ja dziś pobiegam korzystając z ładnej pogody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863589 przez Dave
Hej,

Ja właśnie skapitulowałam :( Ubrana i gotowa do ćwiczeń, zaczęłam ale odpadłam. Tak mi nie szło, bo okropnie mi się nie chciało ćwiczyć. Czasem się człowiek rozrusza, ale dziś nie poszło mi to.

Lipa straszna. Ale brzuch dalej napitala, @ się czai za rogiem i zapewne to dlatego spadek formy.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863622 przez tysiiiak
Ehh ja dziś poszłam biegać i fakt dopiegłam do końca ale coś mnie kolana bolą od wewnętrznej strony :( mam nadzieję, że to tylko jakieś zwykłe przesilenie i będę mogła jutro chodzić. Kurka może jakieś ćwiczenie źle wykonuję :unsure: Chodź zaczęły mnie boleć jak ze spaceru wróciłam :dry:

Dave Następnym razem będzie lepiej :) Czasem po prostu nasze myśli krążą gdzie indziej i ciężko się skupić na ćwiczeniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863663 przez malutkamilka
Eh ja też przed @... Od poniedziałkowego wieczoru czulam że juz zaraz przyjdzie a tu środa i nic nie nadchodzi a brzuch ćmi... Mam wrażenie że jak zacznę się wysilać to chluśnie...

Więc dziś środa a ja ani razu nie ćwiczyłam... Może faktycznie przed @ jest spadek formy i samozaparcia, ważne że jedzonko jest takie jak powinno. Wiem że częste pobudki w nocy do dziecka nie usprawiedliwiają ale wymęczyła mnie ostatnimi nockami...

Zauważyłam też że jak spokojnie prześpię noc to i widać po kilku dniach spadek wagi.

Wylazly górne zęby spała ladnie kilka nocy, znów zaczęła wkładać wszystko do buzi i się ślinić i kiepsko spac. Tylko ja się pytam które teraz bo oglądałam jej dziąsła i nic nowego tam nie widzę, żadnych zmian...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863669 przez tysiiiak
My czekamy na górne dwójki. Nocki się poprawiły ostatnio i nie narzekam (nie wcale nie zapeszylam) za to usypianie to jakiś dramat. Sił mi brak czasem.
Kurcze muszę podrasowac jutro moje kolana jakimś altacetem ;)

Malutka wogóle.twój awatar to dla mnie jakiś fenomen :D dopiero niedawno się skumalam, ze to nie jest Twoja twarz :D coś mi na oczy chyba padło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863830 przez malutkamilka
Hehe Tysiiiak, one takie malutkie że faktycznie trzeba sie przyjżeć by zobaczyć co tam jest wiec się nie dziwie.

Ból brzucha jest, @ brak, ale tempka spada wiec jutro na bank mnie odwiedzi wiec jestem juz po rozgrzewce a i rowerek mnie dziwnie wola- dzis inne juz nastawienie na cwiczenia- pozytywne ;)

Demoniqe jakas nowa propozycja diety?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864092 przez tysiiiak
Ja dziś w ramach oszczędzania kolan zrobiłam tylko brzuch z Mel B ;)

Demoniqe chyba chora z tego co widziałam na fb :(

Ja dziś mam na obiadek rybę z piekarnika w sosie pomidorowym z biedry :P nie mam weny ostatnio do obiadów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864372 przez violcia00
czesc dziewczynki.

zazdroszcze tego wolnego czasu.

Malutka super efekty,powodzeniachoc nie masz za bardzo z czego chudnac :ohmy:

Tysiak ile czau biegasz?ja pol godziny ale z czestymi przerwami nie jest lekko.

U mnie od lutego do teraz poszly 2 kg,ale to tez zasługa pracy,pozniej dziecko dom to i kilogramy uciekaja,ostatnio zrobiłam turbo spalanie,uwielbiam ten trening.


U nas na razie dwa ząbki tylko,synalek sie męczy strasznie,gora cos nie chce wyjsc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864376 przez Dave
U mnie też brzuch nawala a @ brak. Dziś to jakaś masakra, nie mogę się rozgrzać. Ciągle mi zimno.
Albo jakieś przesilenie wiosenne czy cóś.

Znów 2 dni przerwy od ćwiczeń - nie lubię :angry: :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864431 przez tysiiiak
Violcia ja biegam pół godzinki i robię tak że 2.5 min biegne i 2 idę szybkim marszem przynajmniej tak ostatnio biegłam zobaczymy czy uda mi się wskoczyć na 3 minuty jak kolana przestaną boleć.

Dave tajemnicza ta Twoja @ ;) Podczytałam na innych wątkach i trzymam kciuki za brak :) Wtedy bez wyrzutów zrobisz sobie dłuższą przerwe od ćwiczeń :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864435 przez Dave
tysiiak - ano tajemnicza bestia.

Ale tak sobie myślałam, że nawet jakbym zaszła w ciążę to i tak jakieś ćwiczenia będę wykonywać (jeśli oczywiście będę mogła) bo to jednak dużo daje. Jakoś ta duuuupa potem tak nie rośnie :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864458 przez tysiiiak
Ja też sobie obiecałam, że jak będę w drugiej ciąży to też będę aktywna :) O ile oczywiście będę mogła :) Łatwiej dojść do siebie później i człowiek lepiej się czuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864468 przez Dave
Tysiak dokladnie.

Ja juz w lozku leze, jaks wymeczona jestem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864475 przez malutkamilka
O hoho na to trzymam kciuki ;)

Ja tez mowilam ze w ciazy bede cwiczyc... najpierw przyszlo zmeczenie i spanie kiedy i gdzie popadlo, jak przeszlo to juz sie nie chcialo...

a teraz jestem wyznania by wyrzezbic swoja sylwetke zanim zajde w kolejna ciaze i wtedy podtrzymac cwiczenia.

uciekam spac, bo cos slodkkie chodzi mi po glowie.... zeby nie zjesc to ide spac- choc to na pewno na @ bo i temperatura spadla. chociaz ponoc mowia ze mimo diety jak jest nieodparta chec ale taka na prawde nie odparta chec na slodkie to mozna zjesc i nic sie nie stanie wrecz przeciwnie- organizm nie bedzie odkladal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl