BezpiecznaCiaza112023

Ćwiczenia po ciąży

9 lata 6 miesiąc temu #930473 przez olga85
z tego co ja słyszałam, to podczas karmienia nie można, bo nie wiadomo czy dziecko nie jest uczulone na mleko krowie, lepiej wtedy dodawać jogurt naturalny albo kefir do koktajlu, tak na wszelki wypadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037701 przez Marian Kaszubski
Witam. Niedawno ukończyłem kurs instruktora kulturystyki. Jednak mimo ogromu wiedzy nie było żadnej wzmianki od kiedy kobiety po ciąży mogą zacząć trenować i jakie ćwiczenia na początku. Jakieś sugestie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069393 przez ulke
Zacznij ćwiczyć jak najszybciej. Mówią ze nie powinno się zaczynać intensywnych ćwiczeń zaraz po porodzie. Ja myślę że wszystko zależy jak się czujesz za zaczęłam ćwiczyć równo po 6 tyg po wizycie kontrolnej. Zaczęłam dość intensywnie ćwiczyć po 3 m. od porodu wróciłam do swojej figury. Da się!!! Diety jakiejś nie stosowałam staram się jeść mniej i zdrowiej.

Możesz zawsze ewentualnie wspomóc się ziołami jak i tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Na stronie jest ranking:
ctn.com.pl/skuteczne-tabletki-odchudzanie/

Polecam szczególnie nasiona lnu - koniecznie jednak w formie ziarenek, sproszkowane nie są takie dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069493 przez Andreaa
Dziewczyny warto jest zdecydować się na pewno na aktywnośc sportową, któa przynosi Wam przyjemnosć. NIe ma sensu decydować sie na ćwiczenia, których nie lubicie oraz do ktorych się zmuszacie. Bo szybko się wypalicie i potem nie będziecie w stanie ruszyć się z domu.

Jesli nie macie czasu na ćwiczenia na siłowni polecam poczytać sobie o elektrostymulacji:
www.intime20.pl/trening-ems/

Wystarczy tutaj jedna sesja tygodniowo aby zobaczyć dobre rezultaty spalania tłuszczu jak również modelowania ciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 9 miesiąc temu #1069498 przez kinia88
Zrzucić nie jest łatwo, dlatego trzeba kontrolować przyrost wagi w ciąży. Tutaj znajdziesz więcej fachowych informacji w tym temacie hipp.pl/ciaza/poradnik/przyrost-masy-ciala-podczas-ciazy/ . Nie ma innej rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069864 przez Andreaa
A wiecie ze nie powinno się ćwiczyć po porodzie bez konsultacji z fizjoterapeuta. Tam naprawdę same się napędzamy do bledow. A powinno się zacząć ćwiczyć po połogu, w dodatku po konsultacji ze specjalista.

Jeśli będzie to cc , dobrze jest się zastanowić nad wsparciem w postaci pasa poporodowego
megamedic.pl/gorsety-i-pasy
Może być również pomocny w częstej dolegliwości kobiet, które niedawno urodziły dziecko, jaką jest rozejście mięśni brzucha (mięśnie brzucha po ciąży są osłabione).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070166 przez ulke
Najważniejszy jest deficyt kaloryczny Możesz go utworzyć przez dietę (jeść mniej niż potrzebuje Twój organizm) i dodanie aktywności fizycznej. Ważne jest żeby nie ucinać za bardzo kalorii i robić to mądrze bo to jednak nasze zdrowie. Drastyczne diety, mnóstwo wyrzeczeń może przynieść więcej szkody niż pożytku.
Polecam również elektrostymulację:
www.intime20.pl/trening-ems/
Daje świetne rezultaty ćwiczeń w krótkim czasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu - 1 rok 5 miesiąc temu #1071554 przez Miria
Jako że jesteś młoda mamą tyle co po okresie połogu musisz uważać z ćwiczeniami siłowymi, bo twoje mięśnie brzucha jeszcze napewno są słabe, co jest całkowicie normalne. Ponadto pamiętaj jeśli karmisz piersią nie przegnij na początku, bo zakwasisz organizm co przy rozmowach z wieloma klientkami wiem że potem był problem z karmieniem, bo jednak zakwady wpłynęły na smak mleka...i dzieci kręciły głowami...wiadomo nie na zawsze, ale ten problem może wystąpić ...Odpuść sobie treningi z Chodakowska, Kołakowska...są za ciężkie na początek...poszukaj na Youtubie treningi dlu młodych mam , Lewandowska tez ms jskis pakiet dla mamusi no i ona jest tez z nich wszystkich najlepsza technicznie no i ma dzieci..a to jednak jeśli ktoś nie był w ciąży i nie ma dziecka to nie zrozumie kobiety ciała po ciąży...
Jeśli chcialabyś ponadto ćwiczyć na siłowni, polecam kupno dobrej klasy ręcznika:
drbacty.com/

Od siebie sugeruję te od dr Bacty.

taka tam mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 miesiąc 1 tydzień temu #1080159 przez antosia
Macie tutaj wszystko - hop-sport.pl/lawki-treningowe/
Kwestia taka, jakie są Wasze oczekiwania. Nie potrzebujecie cudów, tylko prostych kroków.
A solidna ławeczka jest w stanie naprawdę wiele zmienić.
Trochę obciążenia i możecie wykonać wszystkie aktywności, które znacie z siłowni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 1 dzień temu #1080672 przez nestera
Trening EMS - hit czy kit?
Chciałabym powoli wrócić do aktywności fizycznej (czegoś więcej niż spacerki z wózkiem) w związku z czym zastanawiam się nad treningiem EMS z trenerem. Mam rozejście mięśnia prostego, ale fizjo dała zielone światło na EMS, bo przede wszystkim będę pod opieką trenera, po drugie EMS może nawet pomóc w leczeniu rozejścia.
Czy któraś z Was była na takim treningu? Polecacie?

Pytam bo zastanawiam się nad zapisaniem sie na treningi do tego studio w Dębicy www.ems-trening.pl/ems-training-studio-debica

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl