BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

12 lata 11 miesiąc temu #131770 przez Marysia27
Dobre Raczku, od gumek powinno się zacząć :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #133998 przez rezerwacka
w ostatni dzień poprzedniej miesiączki (9kwietnia) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia oprócz tego dnia w kolejnych dniach i tyg kochaliśmy się ponownie bez zabezpieczenia dostałam okres 5 maja i trwał tak jak zawsze pięć dni tylko że był bardziej obfity niż zawsze mimo tego że dostałam miesiączkę zaczęłam odczuwać ból pleców zwłaszcza na dole,nudności,wzmożony apetyt,ból podbrzusza,senność,ból sutków przy dotykaniu ,bóle głowy,zmęczenie,jednak najbardziej zaczęło mnie zastanawiać moje zachcianki,również znajomi z mojego otoczenia zaczęli komentować moje zachowanie zwłaszcza brzuch który zaczął się zaokrąglać,

moje pytanie jest takie czy mimo że dostałam miesiączkę mogę być w ciąży z tego co obliczyłam to byłabym w 7 tyg

jeśli chodzi o mnie to w ogóle o tym nie myślę ale uwagi osób z otoczenia zaczęły mnie naprawdę zastanawiać

hm dostałam miesiączkę wcześniej o parę dni i bardzo inną niż zawsze tak jak zawsze 5 dni tylko że bardzo słabo co jakiś czas zbiera mnie na wymioty nudności strasznie dokuczają mi i większy apetyt mimo ze schudłam 6kg to po moim brzuchu tego nie widać piersi mnie bolą jestem zmęczona zaczęłam odczuwać bóle podbrzusza z prawej strony

będę musiała test zrobić z jakiej firmy polecacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134005 przez madziaska
Njalepiej zrob test.... ja robila pink test i 14 dni po zaplodnieniu wyszedl pozytywny... Jednak wiem, ze sa testy bardziej czule... Mysle jednak, ze to twoja podswiadomosc dziala... Brzuch w 7tyg jeszcze sie nie zaokragla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134010 przez rezerwacka
bardziej jednak zastanawiają mnie nudności i bóle podbrzusza to z prawej to z lewej strony i zawsze przy okresie miałam tak że brzuch mi wybijało teraz miesiączka się skończyła a brzuch wybiło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134012 przez madziaska
Zrob test.... jesli @ byla 5 maja to wyglada ze szykuje sie kolejna... A te objawy ktore opisujesz moga rozwniez zwaistowac @, sa bardzo subiektywne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134021 przez rezerwacka
ja ogólnie na nic nie zwracałam uwagi w swoim zachowaniu ale moja siostra,która urodziła 3 miesiące temu powiedziała mi że jak była na samym początku ciąży to miała tak jak ja mnie denerwuje to że od tyg mam taki smak na truskawki że jem je pod każda postacią i nie obejdzie się bez wody truskawkowej no i straszne nudności spędziłam już 2 noce w łazience i nie zwracając pokarmu

w tym miesiącu dostałam miesiączkę 2.06 do 6.06 i trwała jak zawsze 5 dni tylko że bardzo słaba inna niż zawsze i ten ból podbrzusza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134029 przez madziaska
Tu nikt nie stwierdzi, czy jestes w ciazy czy nie... Pedz do apteki po test i bedziesz wiedziala w 100% ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134031 przez rezerwacka
ok jutro tak zrobię a z jakiej firmy jest najlepszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134471 przez Marysia27
Ja zrobiłam 4 testy różnych firm i wszystkie pokazały ciążę, kup 2-3 różne, nie będzie dylematu :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #153698 przez emma
Marysia, calkowicie sie z toba zgadzam! naprawde do wykonania testu nie trzeba byc geniuszem, najprostszy i najdokladniejszy: strumieniowy - sikasz na niego i po krzyku. nie musisz juz pytac kolezanki kolezanki siostry czy to "to" :lol:
a propos, jak zaczynaalm starania to poszlam do apteki i spytalam, czy maja testy, pani powiedziala, ze owszem i podala mi jeden. ja na to: dziesiec poprosze. pani mgr lekko sie zdziwila, ale mi przydaly sie wszystkie :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #153719 przez Marysia27
Jak widzę po Twoim suwaczku, to testy przydały się w "pozytywnym" sensie :silly: A taka prawda, najłatwiej i najprościej zrobić test, niż stawiać dziwne pytania, czy jestem w ciąży czy nie? szkoda miejsca na forum na takie pierdoły :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #153788 przez emma
oczywiscie, ze w pozytywnym. wiesz, ja mam lekkiego swira, chcialam wiedziec jak najwczesniej i niczego nie przegapic! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164664 przez Paula1985
U mnie też nie od razu test wyszedł pozytywnie. Dopiero 1,5 tygodnia po spodziewanej dacie wystąpienia miesiączki pokazała się leciusieńka druga kreska. Była tak nikła że tylko ja i mąż i to przy dobrym świetle mogliśmy ją zobaczyć! :) A teraz jest już na świecie nasz maluch :) Co do objawów subiektywnych ciąży to możecie sobie o nich poczytać na www.dzieciennik.pl/pierwsze-objawy-ciazy/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #166699 przez zuzazuza0
Cześć wszystkim,

mam pewne pytanie i wątpliwości, opiszę wszystko i bardzo proszę o pomoc oraz rady bądź wskazówki.

Jakiś czas temu współżyłam z facetem bez zabezpieczenia po jakimś roku przerwy. Doszło do tego bardzo spontanicznie i nie pomyśleliśmy o zabezpieczeniu.
Moj facet doszedł i w ostatniej chwili wyszedł ze mnie, natomiast sperma 'poszła' na mój brzuch. Nie mam pewności, że zdążył, ale tak sądzę.
To były akurat moje dni płodne. Dwa dni pozniej dostałam okresu, o 10 dni za wcześnie, nigdy tak mi sie nie zdarzyło. Okres był dziwny, właściwie samo plamienie, potem coraz wiecej, ale i tak mniej niż zwykle, szczególnie w pierwszych dniach, żadnych bóli brzucha, raz na jakis czas bol jednego jajnika.

Test ciążowy chce zrobić później, ponieważ minęło zbyt malo czasu od momentu tego zdarzenia i może nie wykazać prawdy.

Moje pytanie- Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciąże? Jak dostałam miesiączki troche się uspokoilam, ale slyszlam, że to i tak nie swiadczy w 100% o tym, ze nie doszlo do zaplodnienia.
Czekam na odpowiedź, z góry dziękuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #166707 przez Emme
jak zawsze 50% na 50%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl