BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

13 lata 1 miesiąc temu #89700 przez SISUNIA88
Mirella jak będę się starać o następne dziecko to się do Ciebie zgłoszę ;)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89709 przez natmur11
proponuje zrobic test ciazoowy albo udac sie do lekarza, tu nikt nie powie ci co sie dzieje w twoim organizmie bo jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89738 przez Mirella
Sisunia to na staraczki zapraszam, ja tam mam urząd i status czarownicy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90065 przez weronika
hej..oki dam znac,narazie czekam na miesiaczke...zobaczymy.. Skąd stwierdzenie ze przed owulacja to dziewczynka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90096 przez Emme
też gdzieś słyszałam o tej dziewczynce. w takim razie będę musiała troszkę się poobserwować i może uda mi się rozszyfrować kiedy mam owulację, żeby na chłopca trafić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #90124 przez weronika
hej..Otóż Jestem dzien przed planowana miesiaczka(cykl 30dniowy) i zadnych oznak na zblizajacy sie okres,dodam ze pare dni wczesniej mialam slabe bole w dole brzucha jak na okres a dzis nic,tylko piersi od paru dni mam nabrzmiale i bolace przy dotyku..a i jeszcze ten sluz bialy pokazuje sie od czasu do czasu.. (dodam jeszcze ze wspolzylam 4 dni przed owulacja:)) Ciekawi mnie to co dzieje sie...??


W związku z tym, że nowy wątek dotyczy tego samego, wątki połączyłam. Proszę kontynuować jeden wątek MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #90171 przez weronika
hej..Otóż Jestem dzien przed planowana miesiaczka(cykl 30dniowy) i zadnych oznak na zblizajacy sie okres,dodam ze pare dni wczesniej mialam slabe bole w dole brzucha jak na okres a dzis nic,tylko piersi od paru dni mam nabrzmiale i bolace przy dotyku..a i jeszcze ten sluz bialy pokazuje sie od czasu do czasu.. (dodam jeszcze ze wspolzylam 4 dni przed owulacja:)) Ciekawi mnie to co dzieje sie...??

Proszę nie zakładać kolejnego wątku to tej samej treści, poprzedni również został przeniesiony MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90251 przez Mirella
Skąd dziewczynka? Bo plemniki-chłopczyki są szybsze ale i szybciej giną, więc jak się trafi w owulkę to one pierwsze dobiegają i mamy synka, ale jak przed owulką to one dobiegają i giną jak nie ma jajeczka, a spokojnie sobie dochodzą plemniki-dziewczynki i grzecznie na jajeczko czekają :lol:

u mnie się to sprawdziło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90304 przez makaja
hehe u nie tez współżyłam w trakcie owulacji i bubus kochany zawitał wśród nas :) ale bardzo pragnęłam dziewczynki...... teraz przynajmniej wiem jak to działa, szczerze mówiąc średnio w to wierzyłam, zobaczymy przy następnym jak to planowanie wyjdzie....
Hehe widzę, że Emme chcesz nas poinformaowac, że czas zacząć pracować nad synkiem ???? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90322 przez Emme
pewnie, że chcę, ale jeszcze nie teraz :)
przecież muszę poznać kiedy mam owulację :silly: (a u mnie z tym to nigdy nie wiadomo)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92697 przez motylek2209
Hej dziewczyny, mam do was pytanie. Otóż jestem wa miesiące po porodzie mam śliczną córeczkę, jedna ma 2,5roczku druga ma 2misiace. Porów zakończył się cieciem cesarskim w tej chwili waży mi 6,5kilo:0karmie ja butelka od około 3tyg. Spaliłam pokarm, 2marca byłam u ginekologa, akurat u niego dostałam pierwszy okres mimo tego zbadał mnie, gdy skończył mi się miałam okropna ochotę na męża gdy dzieci poszły spać przez równe dwa tyg kochaliśmy się non stop wieczorem. nawet nie kiedy po dwa razy, bez zabezpieczenia no ale oczywiście mąż nie kończył we mnie. Trochę się martwię żebym w ciąży nie była bo wczoraj pokazały mi się dwie kropelki krwi i dziś czysto i nic się nie dzieje. Ale nie wiem dlaczego byłam aż tak podniecona na męża teraz już nie...Ja wiem co mi napiszecie ze mogłam myśleć wcześniej a nie teraz się bać...no ale to było silniejsze ode mnie! i nie myślałam o tym...poradźcie coś kobitki...po pierwszej córce tez nie zabespieczalismy się i ciąży nie było tylko ja ja karmiłam przez 22miesiace potem z własnej woli zaszłam w ciąże chcieliśmy mieć drugie dzieciątko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92714 przez Mirella
A co my możemy teraz poradzić? Test może? Jeżeli nie karmiłas piersią to wszystko jest możliwe, ale ponieważ jestes po cesarce to wyjątkowo trzymam kciuki żeby to nie była dzidzia, jak po cesarce to za wcześnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92729 przez motylek2209
dokładnie moje dziecko ma 9tyg, tez mi się tak wydaje, jeszcze z tego względu ze mąż musiał by skończyć w środku...to wtedy może i dzidziuś by był. Ale tak to chyba szans nie ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92757 przez Mirella
no akurat konczyć w środku to nie musi, to mit. Nie słyszałaś o kropelkowaniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92870 przez Marysia27
Test ciążowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl