BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

11 lata 8 miesiąc temu #416007 przez slowiczek
mnie brzuch bolał mniej więcej od tygodnia po zapłodnieniu tak bardzo, że prawie mdlałam z bólu :( nie brałam wtedy w ogóle opcji ciąży pod uwagę więc łykałam mnóstwo proszków, w ilościach hurtowych ale nic nie pomagało :huh: jedynie ciepłe okłady na brzuch...i tak przez kolejny conajmniej miesiąc... i baaaaaaaaardzo chciało mi się pić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416489 przez kaikai
Tydzień przed okresem byłam na zakupach i słabo mi się zrobiło , byłam blada mało co nie zemdlałam . Zrobiłam test , ale nic nie wyszło . Potem bolał mnie brzuch , ale myślałam ze to jak zawsze przed okresem , bolały tez piersi tak jak zwykle. Dzień czy dwa przed planowaną miesiączką miałam dziwny smak w ustach ,chciało mi się pić do tego bolała mnie głowa i czułam się jakbym miała kaca ;)Myślałam że to przeziębienie . Zauważyłam ze sutki mi się powiększyły wiec dla pewności zrobiłam drugi test i byłam w szoku :) dwie kreseczki :)zdziwiłam się bo w tym miesiącu tylko raz kochałam się z mężem . Nie miałam na początku żadnych mdłości , zachcianek wręcz przeciwnie - brak apetytu , schudłam 2 kg . Jestem też bardziej nerwowa i płaczliwa , plącze jak bóbr :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416526 przez MoNiaaa
to moze i u mnie jakas nadzieja :)
od weekendu tez mnie brzuch pobolewa a wczoraj tak mi slabo sie robilo ze myslalam ze zemdleje albo sie pozygam!!
jeszcze 8 dni i wszystko sie wyjasni :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416555 przez kaikai
trzymam kciuki MoNiaaa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416618 przez Chomiq
Mnie dziś zaczął boleć jakbym miała dostać okres, a zostało jeszcze 5 dni, noo zobaczymy co z tego wyniknie. Czy dostanę czy nie :blink: . Brzuch mam taki jakby spuchnięty. Kupiłam 2 test i czekam :-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416624 przez slowiczek
trzymam za was kciuki dziewczyny :) !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478302 przez Kowalska
cześć Dziewczynki :woohoo:
wczoraj prześledziłam Wasz wątek i zastanawiałam się do dziś czy aby na pewno to jest to miejsce na moje "wypociny" ;)
jednakże postanowiłam napisać i podzielić się z Wami akurat w tym wątku.
co by nie zniechęcić Was już na samym początku postaram się napisać zwięźle ;) otóż:
po zrobieniu testu owulacyjnego którego skuteczność wynosi wg ulotki ok 99%, wzięliśmy się do roboty... dziś mija 12 dzień od działań ...miesiączka się spóźnia..
wiem, wiem pomyślicie pewnie: dziewczyno zrób test! ;)
ponieważ odkąd pamiętam moje @ były nieregularne, więc stwierdziłam, ze jeszcze chwilę poczekam.... ale już niedługo :side:
co do głównego wątku - jeżeli faktycznie udało by mi się zajść w ciąże, to objawy są faktycznie identyczne jak te z przed @ ;) dlatego zgodzę się z moimi przedmówczyniami, np. bolące piersi, ból jajników, nabrzmiały brzuch, poczucie dużego zgromadzenia wody w organiźmie, wyjątkowy apetyt na różne różności :laugh: , mdłości praktycznie od tygodnia... (te ostatnie wiąże na razie z problemami z żołądkiem niestety, ponieważ wcześniej trochę chorowałam :dry: ... )
jako ciekawostkę dodam, iż w poprzednim m-scu wydawało mi się, iż jestem w ciąży jak nic, zapachy mnie drażniły, piersi bolały, apetyt się wzmagał ;) czyli identyko jak w ciąży z tego co czytałam tutaj ;) i niestety test zrobiony - negatyw, a za chwilę pojawiła się @.
czy któraś z Was korzystała z testów owulacyjnych starając się od potomstwo ;)
bardzo chciałbym być w ciąży ;) do młodziutkich już nie należe, a niestety wcześniej miałam troszkę problemów związanych z torbielami na jajnikach ....a jak się nie uda..... :( co dalej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480204 przez aniolek7
witam, o dzidziusia staramy się z mężem ponad rok. oczywiście wyprzedzając pytania, byłam u gin który zbadał mnie i powiedział, że mam być spokojna ponieważ starania do roku to norma i takie tam. Ale pod koniec wizyty powiedziała mi jeszcze czego nie do końca rozumiem, (chyba nie chciała mnie straszyć)że kształt mojej macicy na zdj usg przybiera tzw. Kocie oczy czyli to co zauważyłam takie dwa podłuzne pęcherzyki, nie powiedziała czy to dobrze czy źle ale że daje mi czas 3 miesiace jak się nic nie zmieni to inseminacja a nastepnie zabieg który ma na celu naprawienie tych zmian. Zastanawiam się czy nie mam endometriozy....boję się...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480715 przez Alina2408
czy endometrioza to nie choroba jajnikow a nie macicy??? moze twoja poprostu sie uklada tak ze plemniki nie moga do niej dobrze trafic ale ja nie jestem spacem :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488060 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524610 przez gajosik
Czy to ciąża ?

Piałam już w dwóch miejscach, nie dostałam prawie żadnych odpowiedzi .. może tu ktoś coś podpowie, wiem, że najlepiej test, badania, ale chce jeszcze poczeka.

Mam pytanie, do dziewczyn które przeszły już przez to.... Ja wiem, że wiele jest tu już napisane ale jednak muszę zapytać
Od jakiegoś czasu dziwnie się czuje, a mianowicie :
- zaparcia
- mam zgagę - prawie cały czas
- czuje jakbym czasami miała lekko nad ziębiony pęcherz ale to dopiero od 2 dni
- lekko jakby czasami mnie mrowiło, ale czasami
- jajniki mnie od ok 2 tc bolą, takie dziwne uczucie ciężkości, często to podobne do tego,jakbym za chwile miała dostać miesiączkę, zaczęły się one przed dn 25,12 ( czyli owulacją ) . Nie miałam w trakcie owulacji , zwiastunów,że Ją mam. Dodatkowo śpię w dzień, jak mam wolne i nie jestem w pracy. Jak jestem w pracy nie mogę się obudzić do ok godz 13 od 8 rano - nie śpię bo pracuje , jak kiedyś miałam ochotę na kawę - to mój nektar bogów, teraz wypije ja, ponieważ uważam ze się obudzę , ale jakoś na nią patrzeć nie mogę. Dodatkowo, wczoraj byłam w kinie, masa ludzi. nagle poczułam intensywny zapach kawy , siedziałam w połowie sali, a z dołu ktoś pił i nabrałam strasznej ochoty na moja ambrozje. Czuje od kilku dni jak mi coś bulgocze w podbrzuszu. Mam wrażliwe zęby , ale dolegliwości są nawet jak nic nie jem i nie pije. Dziwnie mam na żołądku i często mam "mdłości" - takie jakbym w osłonecznionym samochodzie siedziała. Odbija mi się i mam gazy już długo. O i teraz odzywają mi się moje jajniki. 10-01 mam dostać @ - i pierwszy raz od bardzo bardzo dawna nie bolą mnie piersi[/i][/color]
Przed ostatnia miesiączka 18 list. 2012 trwała 5-6 dni.... współżyłam w dni płodne - bez docelowego wytrysku ale i bez zabezpieczenia... kolejna po 26 dniach ( zawsze ok 28-29 - czasami później - teraz wcześniej ) i miałam ok półtora dnia.. ale takie krwawienie słabsze, ale normalne, dopiero jak się szybko skończyła zauważyłam, że coś nie tak. Potem współżyłam 2 razy bez zabezpieczenia w dni owulacji 22 - 12 i potem po 29-12-2012. Zrobiłam jakiś czas temu test... ale negatywny - jednak na wieczór zaraz po pracy ... wiec pewnie źle, albo nie jestem w ciąży...

Dużo tego, ale może ktoś napisze mi coś , i odpowie tu ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524636 przez emma
Aby wynik testu był wiarygodny należy zrobić test najwcześniej w pierwszym dniu spodziewanej misiaczki, czyli u ciebie od dziś, z porannego moczu (czyli lepiej jutro rano), wtedy wynik powinien być wiarygodny. Objawy sa różne u różnych kobiet, często mogą być wynikiem stresu, zatrucia itp. pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #529813 przez Lilusś
Gajosik i jak tam??

Jestem tu nowa i tak sobie czytam i czytam... Mam troszkę podobne objawy do Gajosik..
Jak nigdy miałam okres tylko 2 dni i to bardzo skąpy, to było 30.12.12. Kilka dni później dostałam chwilowe brązowe plamienie. Teraz jest mi zimno, mam zgage, kilka dni temu miałam okropny ból głowy, który trwał prawie 3 dni, do tego mdłości, wzdęcia, częste oddawanie moczu ( bardzo częste), czuje jakbym była przeziębiona. Najgorsze to to, że boli mnie prawy jajnik ( kłucie). Tak jest od kilku dni. W zeszłym miesiącu robiliśmy to w pierwszym dniu owulacji bez zabezpieczenia. O dziwo wcale nie bolą mnie piersi, a zawsze umierałam z bólu.
Test robiłam, po tym plamieniu dziwnym i to wieczorem i wyszedł negatywny. Teraz chcę poczekać do spodziewanej miesiączki, bo nie chcę znowu się nastawiać, że Ktoś tam jednak już jest.
Gdzie nie wpisze moich dolegliwości, tam wyskakuje, że to może być ciąża.Oby :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #530229 przez gajosik
Hej,
Okresu nie dostałam :P
Testy 3 wyszły negatywnie :P
Kłują Mnie jajniki najbardziej prawy :P
Czekam ..
Piersi większe....
Nie bolą - jestem zdziwiona moim ciałem.... w szoku !!! nie wiem co sie dzieje nie mam jak isc do lekarza, poczekam jeszcze troszkę ..... spoźnia sie 6 dzień !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #530655 przez Lilusś
Ja przez ostatnią noc, oka nie zmrużyłam, tak mnie jajnik bolał. Chyba złapałam jakieś choróbsko, bo mnie mieśnie bolą i zimno mi cały czas. Do lekarza mogę się zarejestrować dopiero za dwa dni, bo właśnie się przeprowadziliśmy i musiałam wszystko zmieniać.

Jak to nie masz jak iść do lekarza? Szoruj i to prędko, trzeba się dowiedzieć :blink: i koniecznie napisz jak tam. Trzymam kciuki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl