BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

9 lata 7 miesiąc temu #922154 przez band
Witajcie, nie wiem czy w dobrym miejscu czy też nie ale pewnie każda z was zastanawia się, co się dzieje w momencie zapłodnienia, wiadomo, że plemniki docierają tam gdzie powinny czyli do komórki i tylko jeden twarzdiel jest w stanie zapłodnić.. ale co się dzieje dalej w ciągu najbliższych 48 godzin to jest mało ifnoramcji, znalazłam bardziej tekst naukowy: www.biomedical.pl/ciaza/zaplodnienie-i-w...ka-czlowieka-17.html ale średnio niekiedy rozumiem o co tutaj chodzi... nie jestem z medycyny dość bystrą osoby, a jestem o TYGODNIA w ciąży!! i teraz z dnai na dzień jestem ciekawa co się dzieje z moim dzieckiem, znacie może jakieś filmy ciekawe o tym? Pokazane co się dzieje i tak dalej? Bo w sumie obejrzałabym sobie taki film i pewnie zrozumiała a na kompie to ja się średnio znam, zajmuje się zawodem zupełnie nie powiązanym z komputerem i średnio wychodzi mi szukanie informacji, macie może jakieś takie filmy dziewczyny? :) Będę mega wdzięczna i pozdrawiam wszystkie mamusie!

Bądź tym, kim chcesz być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #978774 przez evelka24
Witam dziewczyny od niedawna zaczelismy z narzeczonym planowanie powiekszenia rodziny. Za wczesnie na to zeby zrobic test ale dziwnie kłuje mnie lewy i prawy jajnik . Niewiem co myslec na ten temat narzeczony mowi ze juz mam obsesje bo zabardzo chce zajsc w ciaze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #979192 przez evelka24
Dziewczyny jestescie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #979267 przez goraca1982
Czekaj na okres a jak sie nie pojawi to tescik..powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #979329 przez Pauluse
Ja byłam okropnie drażliwa. Bez kija nie podchodź. Poza tym miałam straszne zachcianki i apetyt jak koń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979900 przez evelka24
Mam nadzieje ze sie nie pojawi przez najbizsze 9 miesiecy. Dzieki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980262 przez evelka24
Po jutrze robie tescik :) juz sie nie moge doczekac ;) dziewczyny trzymajcie kciuki ;) :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982892 przez sylwia.z-cz
:huh: hej kobietki. Ja z moim mężem póki co luźno rozmawialiśmy o powiększeniu rodziny, ale ostatnio sobie trochę pofolgowalismy i się nie zabezpieczalismy. Wg kalendarzyka owulacje miałam 15 maja. Ok 19 zaczęłam plamić, pobolewa mnie brzuch, jestem strasznie senna i nerwowa, płakać mi się często chce. Jak sądzicie czy to objawy ciąży? Dodam ze test zrobiłam już 20 oczywiście był negatywny Ale to chodzi za wcześnie było. @ powinnam dostać 28 i teraz się zastanawiam czy jest sens robić test przed 28 żeby nie mieszC sobie w głowie Ale z drugiej strony nie wiem czy wytrzymam tak długo czekać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982930 przez evelka24
Sylwia poczekaj Cierpliwie a test mozesz zrobic juz 26 - 27 . Powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000923 przez lena20
hej dorodzi mi ktos cos i podpowie?pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013832 przez JustysB
Witam mam dość nie typowe pytanie mianowicie od owulacji czyli od 6 listopada mam bóle podbrzusza ciągle mdłości nie przechodzi nawet jak zjem :( dodatkowo wysokie uplawy piersi nie bolą, zgaga dodam że z mężem kochałam się od pierwszego dnia plodnego a @ mam dostać dopiero 20 lis proszę poradzcie mi bo nie wiem czy to ciąża czy zupełnie coś innego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013834 przez Myszata
moze byc poczekac do miesiaczki mnie tez okropnie bolaly myslalam ze na okres a tu dzidzius spalam i oczy mialam inne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013842 przez JustysB
Właśnie ze mnie piersi ogóle nie bolą tylko tę nudności i ból podbrzusza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013851 przez madzialenka
ciąża ciąży nie równa i każda kobieta ten okres bedzie przechodzic inaczej...np ja z synem nie miałam kompletnie objawów..przy drugim maluchu teraz procz bolu piersi i swędzenia sutków tez nie czuje sie jakbym była w stanie blogosławionym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013859 przez Nefri
A ja myślę, że jeśli faktycznie trzy dni temu miałaś owulacje, to na pewno nie czujesz objawów ciazowych, co najwyżej je sobie wmawiasz. To jest po prostu za wczesnie, nawet nie doszloby jeszcze do zagniezdzenia się zarodka. Takie moje zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl