BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #890636 przez mesy
julka a tam se bede sama robic :P tesciowa juz poprosilam o ciacho :D
od kogos zawsze lepiej smakuje hehe a mi kalorie nie zaszkodza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890638 przez meli1990
mnie jak mdli rano to na siłę jem. wiecie co zaszalałam dzisiaj. mój synek powiedział mi ze mam z nim zjeżdżać ze zjeżdżalni. czyli ja pierwsza później on ale się cieszył. później się pohuśtałam na huśtawce i mi się niedobrze zrobiło i w głowie kręciło ale synek był zadowolony, gorzej z kropeczką w moim brzuchu chyba jej się nie podobało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890639 przez Ada2424
Ulka słyszałam o tym wczoraj w wydarzeniach, masakra :( ja nie wiem jak on mógł zapomniec o dziecku.

Dziewczyny co myślicie o tym termometrze bo nie wiem czy zamawiać...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890640 przez julka
Ulka, co Ty, wiadomosci nie ogladasz? To jest news ostatnich kilku dni, wiekszy niz deklaracja wiary lekarzy ;P
Ja współczuję temu facetowi... bo przeciez nie zrobil tego celowo, mógł byc tak zmeczony i przepracowany, że zapomniał, a teraz cały internet nazywa go mordercą.... Ja się nie zdziwie jak niedługo usłyszymy że popełnił samobójstwo :(


A nie wiecie czy mrożoną kruszonkę trezba najpierw romrazac, czy od razu do piekarnika?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890642 przez meli1990
fajny jest i nie drogi. ja bym kupiła

ja mam coś takiego allegro.pl/termometr-f-1-microlife-mt-16...und-i4306708288.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890649 przez ulka1983
Mesy spryciara z Ciebie :laugh:

Julka akurat wczorajsze wiadomości mi umknęły bo miałam gości a tak to tylko bajki oglądam :P i jestem tego samego zdania co Ty szkoda mi dziecka i ojca bo raczej nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia :(
chyba mrożoną możesz dać bo ostatnio w Ewa gotuje było że kruszonkę z mrożonego ciasta robiła i od razu do piekarnika kładła :)

Ada bierz 2 miejsca ma to się nada :) ten co Meli pisze ma pamięć pomiaru a ten ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890650 przez meli1990
czego mi się trzeci suwaczek nie mieści?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890651 przez ulka1983
dziewczyny jak któraś chce zmiany w profilu wprowadzić to już można :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890653 przez Ada2424
Ulka też ma pamięć pomiaru. Pewnie przyjdzie do mnie dopiero w nastepnym tygodniu :/

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890654 przez monique1983
Dziewczyny ale kusicie :P

Asia - ale bym wciągnęła tą kawkę, przepis zapisuje :)

Ula- ale ciacho, pewnie pyszne, już wyobrażam sobie jak pachnie, wrzuć przepis jak będziesz miała chwilę, dla mnie to tylko proste przepisy ;)

Ann - ciasto na pierogi też zapisuje, może się kiedyś przyda :P

U kogo czekamy na rozwój sytuacji teraz? Ewelinda u Ciebie chyba nie? ;) U kogoś jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890655 przez Agnilla
Ada, tak tak ten rosmenowy pipczy tam gdzie ma ;) nie zakrywaj sie tylko koldra za bardzo bo nie uslyszysz ;)
Mesy kapucha Ci wali...a kto Ci kazał kiszona wsadzić? :lol:
w ogole to Was pogrzalo, poszlam na 1,5 godz spac a Wy trzaskacie jakby kurcze nie wiem :P
ok, szejkera nie mam, chociaz....moze mam? jooo chyba maz gdzies ma schowany, to takie cos do alkoholu? :) ale jak mam bita smietane zrobic?
ja bym chciala jeszcze troszku pozyc, a jakbym zobaczyla mojego meza lepiacego pierogi to zawal gwarantowany i nawet bliskosc szpitala 700m nie uratowaloby mnie od zawału :P a wiecie gdzie ide? do kuchni a gdzie :P ale prawie lśni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890660 przez aggi
mesy kapucha Ci się kisi :D możesz prosto do gara i kapuśniak robić :D :P

ulka pyszności! właśnie ja bym z borówkami zjadła :D mam mega smak a te cholery w sklepie drogie .. ale chyba kupię :P ta akcja z dzieckiem to w rybniku było. przedwczoraj już o tym w telewizji mówili. masakra

julka super zakupy :D przewijak mam z tej samej firmy chyba :P tyle że ja mam z pieskiem. . co do tego faceta masz rację, doznał mega szoku i od razu szpital psychiatryczny. Nie umie się otrząsnąć więc raczej celowo tego nie zrobił jak twierdzą niektórzy......

Ada mam identyczny termometr. Nie wahaj się tylko kupuj :) ewentualnie taniej możesz poszukać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890673 przez mesy
Agni noo kiszona se daje :evil: hehehe
ty ladny burdel w tej kuchni musialas miec jak ja tyle sprzatasz :P

nic zbieram manele i jade do smyka dziecku pokazac co maja na wyprzedazach :P moze akurat mu sie cos spodoba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890678 przez ann-sunshine
Co do kawy, jak nie macie shakera to proponuję duży słoik zakręcany ;)

O tak jabłuszka z cynamonem pod kruszonką, szybko, prosto i pysznie. Julka a u mnie już w piecu dziś ryż z jabłkami i cynamonem, a teraz zajadam się kremem z porów, mmmm dobre wyszło. Mrożoną chyba można do pieca.

Ada mam ten sam co Meli, Microlife ma dobre opinie. Ale najważniejsze by miał dwa miejsca i pikał i miał pamięć, bo jak w dzień wolny mierzyłam na budzik i potem zasypiałam to za nic nie pamiętałam co tam zmierzyłam :blush:

Oooo suwaczek muszę poprawić.

Co do pierogów, to praktyka czyni mistrza. Ja zawsze mąkę sypię na oko i ilość wody dostosowuję do gęstości ciasta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890680 przez Agnilla
aaa bo to chodzi tylko o to, zeby fest wymieszac ta kawe? ale ten lod sie musi skruszyc?
ja ostatnio wciagam co widze, masakra, dobrze, ze mam przemiane za troje :P
usiadlam na chwile i tancerka to wykorzystuje, lece pod prysznic, koncowke to mi juz maz pomoze zrobic. Mesy bo ja robie takie kapitalne sprzatanie, calego mieszkania, kuchnia poszla na koniec. w kazdym razie wszystko z szafek wyciagalismy itd. teraz sprzatalam szafke, ktorej nienawidze :P wzielam poduche na podloge i jakos poszlo. czas i siebie umyc, bo maz pomysli, ze domy pomylil :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl