BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #890683 przez Asiaa
Ło matko, ile postów mam do czytania :D

Agni wczoraj wzięłam 3 kapsułki wieśka około południa z racji że nie miałam jak tego testu zrobić, ale później już go odstawiłam ;)

Oczywiście działaliśmy B) :D

Asia K, Asieńka w takim razie na foteczce na drobniutką wygląda, bo już jest co nosić :)
Ale pysznie wyglądającą kawę zamieściłaś :blink: aż ślinka leci ;)

Julka pierwszo słyszę o wiadrze kąpielowym :blink: A Twój mąż wiedział kiedy wykorzystać umiejętność robienia pierogów :D i po co teraz ma się męczyć skoro już Cie zdobył ;) Pewnie przemyślana akcja była :D

Ula widzę że już awatarek udało się ustawić :) u mnie też pogoda zmienna, to chłodno to słońce świeci, to popada trochę. Ale ochoty na ciasto narobiłaś :)) wygląda super :)

Mesy to daje Ci popalić Twój cyc, oby jak najszybciej przeszło.

Jeśli będzie ochota i energia to może jeszcze dziś poprawimy B) albo wysypie jakieś żarcie za oknem dla bocianów :D
A potem cicho sza i zapominam o całym temacie i na nic nie czekam, aż do kolejnej @ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890684 przez ulka1983
Ada póki co będziesz mierzyć tym a potem tamtym :)

Aggi ładny przewijak :) coś mi się wydaje że taki uniwersalny wybrałaś dla chłopca i dziewczynki to chyba tak na zaś :laugh:

Przepis Ciasto na maślance :
1 szklanka maślanki
0,5 szklanki oleju
2 jajka
2 szklanki mąki
0,5 szklanki cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
dowolne owoce
Wszystkie składniki mieszamy , wykładamy na blachę, dajemy owoce i posypujemy kruszonką .Pieczemy ok 50 min w temp 180 C. Ja robiłam podwójną porcję ( bo kawałek zamrożę na zaś ) na średniej blaszce do pieczenia. Kruszonkę robię tak mąka :masło:cukier (2:1:1). Do kruszonki można dać wiórki kokosowe wtedy mniej mąki i olejek śmietankowy wtedy ładnie pachnie w całym domu.

Ann ja też pomiarów nie pamiętałam B)

Asia w końcu się udało :) syp syp niech jedzą do woli tylko żeby pamiętały kto je karmił ;) mówisz o tej @ która gdzieś za rok przyjdzie :whistle:
Podziękowania: Asiaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890692 przez ferritka
Bryq B)
Juz kce do domu wracac :dry: nie podoba mi sie tu, I'm wiecej pracownikow tym wiecej klopotow a mi to nie potrzebne jest buuuuu :unsure:

Kawy mrozonej tez poprosze I tego ciacha tez :woohoo:

Ten wypadek z dzieckiem to w mojej dzielni sie stal, a mama Oliwki siedzi biurko w biurko z moja mama w pracy :(
To niewyobrazalna tragedia dla calej rodziny. I dla pana krzyska. Tez nie wiem jak on bedzie z tym zyc.... :(

Agni to co kuchnia gotowa to Petunia juz tez :P

Fajne to wiaderko kapielowe, kiedys na yt Wlasnie Widzialam kapiel w takim :woohoo:

A w ogóle to jakby cos to mi I tak z przepisu nie wyjdzie to jak ktoras z was upichci to mi dwa kawalki prosze odstapic, no dla mnie I kregla :whistle:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890702 przez ulka1983
Feer to współczuję Twojej mamie bo człowiek nie wie jak się zachować w takiej sytuacji :( ludzie chyba mają za dużo na głowie w dzisiejszych czasach i to wszystko przez to :( ciężki czas to będzie dla całej rodziny :(

śmiało częstuj się :) ja się ludziom dziwię nie jeden pracę by chciał mieć a drugi ją ma a nie potrafi tego docenić B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890703 przez julka
Ferri, to wracaj juz!

Agni to wije gniazdo na całego, kurde, mam nadzieje ze mi tez przyjdzie zapał do sprzatania po szafach, bo caly przedpokoj az sie prosi ;)

jabłuszka zapiekane pod kruszonką - przez Was zrobilam :P

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890704 przez ulka1983
Julka pysznie wygląda :) taką właśnie bym chciała kruszonkę ale takiej nie umiem :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890708 przez Ada2424
Ulka jaki piękny awatarek :)

Zamówiłam ten różowy termometr :) a ten co dzis kupiłam to i tak sie przyda bo stary juz zaczynał fiksować jak się okazało dlatego mi ciagle pokazywał ta temperature powyżej 37 bo Męzu zmierzył i tez mu taka wyszła.

[/url] [/url]
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890712 przez aggi
ulka przewijak dobierany żeby do łóżeczka pasował :P ale oczywiście z myślą że wszystko będzie 'na zaś' :D

julka zarzuć jedną porcją :D mmmmmmmmmm

Ada ja mam ten różowy i jest OK :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890727 przez Anabelle
Pisałyscie coś o tummytub - my go mamy, napisze cos wiecej ale jak Antek pojdzie spać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890729 przez ulka1983
Ada dzięki :) czyli nic się nie zmarnuje bo tamten Ci nieźle namieszał :cheer: może w poniedziałek już termometr będzie B) a może założysz suwaczek cyklu :whistle:

Aggi skąd ja to znam :whistle: :laugh:

Anabelle na pewno Twoje spostrzeżenia się nam przydadzą na przyszłość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890734 przez Agnilla
ale w ciazy sie zrobilam serialowa mama :P ale fante ktos mial, zeby tak zakonczyc na dobre i na zle :P
teraz wszystko sie konczy, szybko przelecimy mundial i rodzimy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890748 przez ulka1983
ej Agni ale jesteś :P nie powiedziałaś że na serial idziesz a ja wczoraj nie oglądałam :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890767 przez Agnilla
ja mialam sobie wczoraj nagrac i obejrzec dzis w wolnej chwili, ale zapomnialam, na szczescie przypomnialo mi sie, ze dzis powtorka
opowiedziec Ci? :P
wiecie co, to Wasza wina, choc maz chetnie poszedl...po ciacho dla mnie :) taka mam ochote na ciacho i kawe, ze czuwam pod telefonem, bo maz w Sowie wybiera slodkosci ;) mialam isc z nim, ale mi zabronil wychodzic z domu i w ogole duzo chodzic. to sie smiac zaczelam, bo nie widzial co ja tu do poludnia wyrabialam :P ale fakt, zalegam od godz na kanapie i mi sie odechcialo isc z nim ;) pozniej wstane kurze przetre, jutro ogarne weekendowo i od soboty wlaczam stand by :)

ej mesy, babystrology mi sie znowu spsuło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890768 przez mesy
kurde a ja nie pojechalam do smyka , bo moj laskawy malzonek zaczal sobie sciagac grzejnik w lazience i tak mu zeszlo do 18 :/ ale kupilam w biedrze smoczek dla Patryka z Kubusiem za 7,90 haaa :D

Jutro smyka odwiedze bo kurde no nie popuszcze emkowi hehe

A w ogole chcialam sie pochwalic bo az mnie rozpiera dostalam komplement ze moj brzuch wyglada na 4 miesiac :D uwielbiam takie komplementy :D :evil:

Agni jutro ci Pole naprawie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890770 przez Agnilla
a co w smyku daja? jakies promo? :)
napraw napraw, dodaj jakies 4 tyg ;)
mi po porodzie tez pewnie powiedza, ze wygladam na 4 miesiac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl