BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962687 przez aggi
Dzień dobry!
śniadanko zaliczam, za chwilę kawka i lektura :)

joanna no u mnie wczoraj dwie krechy na owu, zobaczę dzisiaj, ale raczej obstawiam wczorajszy za pozytywny :) u mnie ciągnie nie było nic na testach, bladziny że ledwie widać, a wczorajsze kreski konkretne :)

Patikierc moim zdaniem beta to formalność :D i masz się tam oszczędzać w pracy ! bo fasolka sobie pokoik urządza ! a duphaston ja brałam na podtrzymanie ciąży :) w 7tc jak lekko plamiłam, miałam krwiaczka i na wszelki wypadek gin mi kazał brać :) Więc nic się nie martw tylko bierz sumiennie !

Asiaa zdrowiej nie daj się :) !

moofka
nieee no ja za lizaka podziękuję :woohoo: ale przytulanki były to kto wie haha

Ann marchewka poszła w ruch widzę :) Super :) stety lub niestety godziliśmy się wczoraj hahahah po sobotniej spinie

Ada poka pokój córci :D

Moje owu wczorajsze (sorry za jakość, ach te 'smartfony' :P )

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962714 przez Chudzinka
Dzień dobry,
no aggi, to z tego co piszesz, to brakuje mi jednego serduszka na Twojej kartce i to przy najgorętszym teściku ;) No i będziesz testowała chwile po mnie ciążowego coś czuję ;)
Patikierc, ja biorę Duphaston, on jest, żeby pomóc ciąży się rozwijać na początkowym etapie, uzupełnia progesteron w organizmie, który jest niezbędny do zdrowego utrzymywania się ciąży. Także bierz ładnie i rośnij nam pięknie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962716 przez aggi
Chudzinka kochana ach te hormony ciążowe :D Nie przesadzaaaajmy to tylko delikatne godzenie się było :evil:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962720 przez majka1987gnoWlkp
Ann Misia jest karmiona mieszanie przez ten mój grzyb- po prostu to nasze Krmienie Piersią nie jest przez to tak fjne jak z Tosią i wymiękm..... dlatego przyjęłąm że zacznę wprowadzać jakby była tylko na mm... a przeciez ma skonczone 4 miesiace, zaraz skonczy 5 :) z resztą Tosi tez tak wprowadziłam i było ok :) wiec tak to nam przyszło naturalniej :)

chudzielcu- kup sobie tantum protekt na ten katar...

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962724 przez arksi38
nie robiłam konkretnych badań, bo męża często nie ma, a wcześniej sugerowałam się kalendarzem i tam owulacja była zawsze 14-15 dzień, a z testów wyszło, że to już 9 dzień cyklu.
A w kolei w grudniu byłam na odebraniu cytologi i lekarz stwierdził, że zrobimy usg i co był 20 dzień cyklu, a tam niby 19 mm ;/ a 6 dni później przyszła @@@ (jakoś nie ufam temu doktorkowi, bo przez większość wizyty zachwycał się moimi nogami bleee i wymyślał kontrole co 2 tygodnie i ciągle musiał "zobaczyć")
także czary mary :) a cykle dość regularne, bo 26-28 dni
W tym miesiącu mam zamiar się zabrać za badania u mojego starego lekarza, bo jadę na dłuższy czas do mamy

Kto chce szuka sposobu.
Kto nie chce szuka powodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962748 przez Asiaa
Moofka na wizytę u doktor Zosieńki mogę poczekać, nie ma problemu ;)

Joanna może będzie podobnie jak u Aggi, że kreski nie będą ciemniały, a po prostu od razu będą maliny ;) sobotnie usg na pewno rozjaśni trochę co i jak ;)

Meli już bliżej niż dalej i drugi synek będzie z Wami :) Zdrówka :kiss: Mam nadzieję, że w mojej sytuacji da zrobić się coś by zakończyło się pozytywnie ;)

Ann i jak marchewka? Smakowała?

Ada skoro już tak mało zostało i wszystko będzie gotowe, to odpocznij dziś byś się nie przeforsowała

Chudzinka :kiss: katar potrafi być bardzo uciążliwy, smaruj okolicę nosa czymś nawilżającym to nie będzie aż taki drażliwy i wysuszony od smarkania i chusteczek ;) super że humor tak dopisuje :)

Pati to czekamy na wyniki, ale to tylko formalność ;)

Aggi może to godzenie się będzie owocne B)

Dziś obudziłam się ze stanem podgorączkowym, a budząc się w nocy czułam, że głowa mnie boli :S a przed snem brałam polopirynę. Na całe szczęście nie czuję się totalnie rozłożona więc jakoś to będzie ;) a jeśli się uda to ucieknę trochę wcześniej z pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962749 przez aggi
Asiaa zdróóweczka :) ! mi polopiryna nigdy nie pomogła, polecam paracetamol lub ibuprom :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962754 przez Miluniaa
Witam dziewczynki ! Gratuluje wszystkich pozytywów :) Troszke nam sie posypało ciąż :)
Mam nadzieje, że niebawem do Was dołącze chociaż chyba marzec to bym moze wolała odpuscic, bo każdy mnie przestrzega, że źle grudniowemu dziecku krotsze dzieciństwo itp chociaz juz teraz to mysle, że zadna roznica oby tylko byl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962763 przez aggi
Milunia ja jestem grudniowa i to w dodatku świąteczna :P A czy mi źle? Wcale nie :) Dłużej młoda będę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962772 przez Patikierc
Zgadza się wszystko pikna ciąża :) :lol: tylko bardzo niski progesteron,musze brać podwójna dawkę. I w czwartek znów badanie czy rośnie. Jak pójdzie w górę to super jak nie to dodatkowe leki.:)

w pracy na szczęście spokojnie siedzę i czytam gazety :lol: ale już chciała bym być w domu do łóżka i leżeć żeby nic się złego nie stało.

a jak jest z przytulniem teraz? Spoko czy się wstrzymać? Zeby coś tam nie uszkodzić :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962773 przez Porto1987
Kurewka, napisałam taki elaborat i mi sesja wygasła. Czaicie? Nie wiem czy dam radę raz jeszcze. No żesz by to szlag.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962784 przez Porto1987
Ej cofnijcie mi tego miśka na suwaku, bo kurde powoli mu się skala kończy :dry:

No dobra piszę raz jeszcze. Ale mogę coś zapomnieć. Teraz przez wysłaniem sobie skopiuję.

To było jakoś tak:
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta oprócz Majki? :P
Ja do Was zaglądam raczej na bieżąco, więc wiem co i jak. No i jeszcze mam fb :)

Chudzinka niech się Twój szkrabik pięknie dzieli i zagnieżdża, bo u mamusi jest najlepiej i niech siedzi dopóki nie minie 9 miesięcy :D Twoja postawa - wspaniała, a optymizm super. Podziel się trochę, bo u mnie ostatnio jakoś słabo. Czasami nerwowo nie wyrabiam. Nie radzę sobie ze sobą i o.

Ulaaaa gratki kochana!! Pati cudowna :kiss: i dziewczynki szczęśliwie. Super!
Dzieci nasze forumowe są rewelacyjne. Podglądam i tu i na fb. Także gwiazdę Polę, co już na masaże chodzi widziałam :D i maksa co na ten zalotny uśmieszek, to będzie rwał wszystkie dziewczyny :D i Antka Gwiazdki widziałam i Wojtka Julki. Majki dziewczyny fajne. Marta Ann to taka słodka pszczółka była na balu i Natalka jak pięknie czyta książkę. Asi szkraby też widziałam, super rodzeństwo. Zocha to wymiata w ogóle i deklasuje wszystkich :D to jest mała agentka :S
Pinezka Tobie też gratuluję!! Junior boski :kiss: niech rośnie zdrowo!
Widziałam, że brzuszki pięknie rosną. Zaraz będą kolejne rosły.
Czy Gosia ostatnio była? Czy coś przeoczyłam? Dag nie było chyba, ale ona pewnie wróciła do pracy. Iss czasami widuję na fb.

A my się powoli szykujemy na operację. Trochę już się stresuję. Zuzia rośnie, że ho ho. Już zaczyna się puszczać rączkami jak stoi.
Ejjjj czy jest któraś chętna na mleko Enfamil 1? Z dobrą datą ważności, żeby nie było :P tylko trzeba sobie pokryć koszty przesyłki :D To jak?
Podziękowania: julka, Asia K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962789 przez Chudzinka
Porto, jak cudnie, że napisałaś, pewnie ze pamiętamy :-*
Przesyłam moc pozytywnej energii, dla Ciebie i małej. Trzymam kciuki za operacje, to poważna sprawa będzie? to to, co kiedyś pisałaś, że u Zuzi znaleźli i miała podrosnac do zabiegu?
Ja z Gosia trochę pisałam, teraz ma przerwe od forum, ale wszystkie tu mocno wierzymy, że kiedyś do nas zajrzy ;-)
Całuje!
Podziękowania: Porto1987

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962804 przez majka1987gnoWlkp
hahah Porto ale Cię wywołalam :D
a jak nie masz co zrobic z tym mlekiem to ja dla Misi przygarnę :) w razie co to poproszę na e-maila dane do przelewu- mój e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
swoją drogą czy ja Cię mam na fb??? bo zuze to bym sobie podpatrzyła :blush:

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962808 przez Porto1987
Majka ja w Gnieźnie to jestem średnio raz w tygodniu :) to mogę Ci jakoś podrzucić :P A na fb mnie nie masz, ale zaraz będziesz miała :)
Ale mi się królewna rozespała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl