BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #962911 przez Patikierc
Mari- aaapsik i zaraziłam cie:lol:

dziękuję za gratulacje:)

Jeszcze tylko dwie godziny i do domu,jutro wolne:) ale badania od rana:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962914 przez ulka1983
hej :) śnieg nas wygonił do domu ze spacerku :S Zancik dzięki bo to od ciebie :laugh:

Chudzinka jak samopoczucie ? pewnie testy ciążowe już czekają w pogotowiu :) trochę mnie zmartwiłaś tym że może nie będzie co mrozić ale ja myślę że nie będzie źle :kiss: o doczytałam i jest super :silly: strajki jak wiesz ostatnio w modzie :laugh: teraz najważniejsza ta kruszynka w tobie :) może dzieciaki cię zaraziły ale wiesz to taki mały dodatek do fasolki ;) ha ha cholera z niego będzie :laugh: tak jak z mojej Pati :whistle: ;) o humorek dopisuje to jest dobrze :laugh:

Majka tak twój paluch to ja dobrze pamiętam :laugh: przepowiedział mi córę :P

Gwiazdka świetnie że u was się wszystko unormowało :) przystojniak z Antka :kiss: super filmik Antonio boskie miny robił :laugh: :laugh:

Ada u nas ok :) dziewczyny jeszcze przeziębione ale myślę że powoli damy radę ;) ty niedługo rodzisz :woohoo: zostaw sobie trochę roboty na koniec żebyś za wcześnie nie urodziła :laugh:

Ann tak robimy inhalacje z soli :) mąż dzisiaj kupił katarek to może Pati poczuje ulgę :unsure: chociaż najgorzej nie jest ;) Natalka to widzę rozwojowa dziewczyna :laugh: książeczki już ją interesują :) tak Pati lubi ciepełko mamy czuć nawet teraz śpi na rękach bo kołyska gryzie :unsure:

Zancik śliczny brzuś :)

Mari ja też mam nadzieję że spłodziliście potomka ;)

Aggi ach ten Maks i te oczy :kiss: ale klocek :woohoo: dajesz radę go nosić :whistle: uważaj bo wpadki chodzą po ludziach :laugh:

Martyna nie będzie źle doczekacie się fasolki :) u nas przeziębienie i u Natalki 0 dzieci w przedszkolu :blink:

Pati mi te twoje testy były podejrzane no i ciążę wyniuchałam :laugh:

Moof słodka Zośka i już z pilotem tylko nie mów że te pierdoły typu dlaczego ja czy trudne sprawy ogląda :laugh: dawaj do nas tą panią doktor :laugh: mój bratanek mleku powiedział baj baj jak miał 4 miesiące więc luzik :) a ja jak miałam około roku to się nim strułam i nie trawię ciepłego do dzisiaj ble :whistle:
bankruta wykręcę przez te lizaki tak się testy sypią :laugh:

Majka piękne dziewczynki i takie radosne :kiss: chyba nieźle sobie radzisz skoro o trzecim brzdącu myślisz :laugh: o to już wiem gdzie na herbatkę laktacyjną wpaść :whistle: ;)

Pinezka rozkoszny maluszek :kiss: my też czasami butlą się wspieramy ale to początek ;)

Meli no mała zołza z Pati się robi :laugh: trzymam kciuki za wizytę :) mam nadzieję że nic poważnego ci się nie stało :unsure:

Porto ja nie raz cię wywoływałam :whistle: dziękuję :) trzymamy kciuki za Zuzię :kiss: ale królewna śliczna :woohoo: :kiss:

Asiaa nie daj się ;)

Magmus foto z imprezki musi być bo wiesz my mamusie nie bardzo mamy jak balować to chociaż popatrzymy jak inni się bawią ;)

Asia k to tak jak u mnie dzieci chore :dry: chyba brak czasu tak cię dobija :(

:P :P :P :P to dla tych co marudzą że za długi post :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962915 przez martyna_z
Asiaa kuruj się, imbir, czosnek, miód i te sprawy :)

Moofka Twoja Pani doktor ma tu ręce pełne roboty, nie ma czasu na spanie, trzeba leczyć ;)

Joanna u mnie przed owu ta druga kreska tez trochę sie pojawia a trochę znika, ale jak jest owu to jest tak wyraźna że nie można się pomylić, więc na pewno swoich dwóch kreseczek nie przegapisz ;) a ten ból to może przed owu własnie?

Chudzinka i wszystkie chorowite na katar maść majerankowa, smaruje się przy nosie :)

Pati gratulacje, niech zdrowo rośnie :)

Meli uważaj na siebie, może lód na nogę? Albo maść jakaś?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962921 przez ulka1983
dziewczynki obiecane lizaki dla tych co zafasolkowały :silly: gratuluję i czekam na więcej pozytywnych testów :laugh:




moja Patrycja ma już miesiąc :woohoo: foto dla cioteczek jutro B)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962927 przez majka1987gnoWlkp
ulu- chciałam trzecie ale po ostatnim czasie buncie dwulatka Tosi i w ogole mąż kazał sprzedać łóżeczko... są dni że jestem w rozsypce... 16 ide do specjalisty :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962942 przez moofka
Pati jeszcze raz gratulacje! :)

Porto myślałam o Tobie dosłownie wczoraj! i właśnie się zastanawiałam kiedy macie operację, na pewno będzie dobrze ale nie dziwię się że masz stresa. a Zuzia cudna królewna :kiss:

magmus no Zośka łysolinka taka trochę, znaczy się ma włoski ale takie biały blond że i tak ich prawie nie widać :blink: w robocie na pewno się ułoży za parę dni :)

Ulka wrypałaś się z tymi lizakami jak gupia :P ale spoko w dobrej wierze się dorzucę co by laski nie zwolniły tempa z zachodzeniem :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962953 przez meli1990
dziewczyny w porządku noga na szczęście. posmarowałam kwaśna woda i ulżyło. mały w brzuchu się rozpycha to napewno nic mu się nie stało. ale powiem ginowi żeby sprawdził czy wszystko w porządku

Martyna to nie ciekawie w pracy. może da się coś jeszcze zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962963 przez Asia K
Ulka - ja niezafasolkowana, ale czy moge moge moge lizaczka na poprawe humoru ? :whistle:
Ale tak serio to pewnie masz racje - brak czasu u mnie dominuje :( to juz pora na jakis wyjazd na wakacje , z daleka od wszystkiego i wszystkich (z wyjatkiem moich skarbów oczywiscie - z nimi na koniec świata bym pojechała) , ale to dopiero w lipcu :dry:

Martyna - hmmm to jestem ciekawa skąd
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962965 przez Asia K
p.s. o Gosi bardzo czesto mysle, niemalze codziennie i z calego serca jej kibicuje :) mam nadzieje ze pewnego dnia tu wparuje z dobrymi wiesciami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962967 przez Patikierc
Już po pracy w łóżeczku umyta.

magmus88- ta fasolka tak wypoczeła że aż się przestraszyłam co z nią bedzie! :lol:

ula-najgorsze jest to że mi owulacje pikną pokazało :lol: a dzis w przybliżeniu to 3-4 tydzień a owulka była z tydzien z lekkim hakiem :lol:

jestem mega padnięta,musze gdzieś poczytać o jakiś ciążach co można co nie i tak dalej bo jestem totalnie zielona :whistle:
jak obliczałam jaki termin miej wiecej to chyba październik 4 :lol: ale to się zmieni pewnie z trzy razy :lol:

do gina mam na poniedziałek zobaczymy co on powie ciekawego! nawet szybko rejstracja poszła B)

meli1990-dobrze że wszystko oki B)

oby dzisiejsza nocka mi poszła jakoś lepiej a nie znów z bezsennością i falami gorąca i zimna.. :blink:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962969 przez ulka1983
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
jak dziecko ładnie śpi to tsblet się na mnie mści :evil: :evil: :evil: kiedyś go wyrzucę zobaczycie :whistle:
Eh idę spać a tak ładnie wam odpisałam ....

Asia k śmiało częstuj się lizalem i Majkateż bo coś marudna jesteś B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962972 przez Porto1987
Dziękuję za miłe słowa o Zuzi :) Czy już wszystkie zobaczyły moją panienkę? Bo chcę fotkę usunąć :P

Majka ja to wiesz jak po zapałki ;) a jak nie to za tydzień Ci podrzucę. Może Misia zdąży zjeść. Kiedy planujesz jej dwójkę zacząć dawać?

Biję się w piersi i mogę iść na karnego jeża. Zapomniałam o Ferrr, ale dlatego że widuję ich na fejsiku :evil: o Mesy chyba nie zapomniałam nie :unsure:

No to idę spać. Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962973 przez Chudzinka
To jeszcze ja na szybciora do Porto, że zalapalam się na foto i napatrzeć się nie mogę, mała jest boska :-*
Ula, dzięki za miłe słowa :-) testów mam z 6 bo przychodzily z owulacyjnymi i ich nie używałam, bo czekałam grzecznie na @ które zawsze przychodzily :blush:
Buziaki dla wszystkich, idę spać, mam nadzieję obudzić się zdrowa, bo już wysiadam z tym katarem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963031 przez majka1987gnoWlkp
Porto zupełnie nie kumam o co cho z tymi zapałkami ale jak wejdziecie to Was tak szybko nie puszcze!!!! :D a w przyszłym tyg mój do 18 w robocie to jak byś wleciała- jakbyscie wlecieli to jeszcze fajniej bo całę dnie w domu sama jestem :)... Misia ma jeszcze 1,5 mies czasu na 1....
ale jak dobrze pojdzie to od 25 przechodzi zupełnie na butle- mam szanse dorobić :)więc zdąży wypić na bank :D

ula ja grzecznie lizakiem się poczęstuje :) i zabieram jednego dla Tosi bo takie łądne :D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963033 przez Chudzinka
Ej, czytałyście o tej klinice w Szczecinie, co komórki jajowe w inf pomyliła? Ale jajo... ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Znów nie mogłam spać, rany julek, ale mnie męczy... Chodzę jak zombie: blada jak ściana, podkrążone oczy i czerwony nos... Jeśli Aggi mówisz, że to może być objaw ciąży, bo wiele dziewczyn chorowało na początku, to jestem na 500% zaciążona :lol:
Ej, weźcie sobie lizaki, ja nie lubię słodyczy... Choć, przyznaję, śliczne są :)
Ulcia, chipsem kuś, to prędzej testa zapodam ;)
Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl