BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu #989419 przez zancik
Hej Kochane nie uda mi się wszystkiego ogarnąc bo mala tak uciska na pecherz ze dlugo nie posiedze a na lezaco mi nie wygodnie pisac:(

Natkka ja miaklam to samo tez za kazdym razem jak tylko poczulam mokro to pedzilam do toalety.Wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

Malutkamilka ja też widzę dwie krechy :) :) Zaciskam kciuki :kiss: :kiss:

Zoi o super no to gratki :woohoo: :kiss: :kiss:

Misia najważniejsze,że nic Ci się nie stało :kiss:

Ada co u Was?? :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989422 przez natkka
joanna nie ma większego znaczenia od kiedy zaczynasz brac castagnusa, ja teoretycznie zaczęłam go brać chwilę po @ i dało radę :)
zancik widzę, że Tosia powoli się szykuje do wyjścia, dbajcie o siebie na tej ostatniej prostej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989424 przez aggi
zoi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


joanna nie, castagnus zaczynasz kiedy chcesz ale koniecznie rano i codziennie przez 90 dni, no chyba że będą ciążowe malin to odstawiasz :)

byłam na spacerze z małym, zaszłam po drodze do punktu aptecznego i pan szanowny mnie poinformował że castagnus to stary ziołowy lek i ostatni raz sprzedali go trzy lata temu :D Zaniemówiłam haha. Muszę jechać do miasta do apteki w takim razie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989429 przez Nefri
Joanna ja zaczełam brać castagnus w pierwszym dniu cyklu, bo gdzieś tak wyczytałam, że się powinno, ale jak dziewczyny piszą, że to nie ma znaczenia, to pewnie tak jest.
Zoi gratulacje. Ale będzie mała różnica wieku, super. U nas za pierwszym i za drugim razem udało się w 4 cyklu ;)
Malutkamilka ja tam widziałam już na pierwszym teście tę kreskę a teraz jest jeszcze wyraźniejsza. Super, gratulacje i dawaj znać jak betę zrobisz.
Dziewczyny bardzo to miło czytać, że tylu dziewczynom w ostatnim czasie się udało. Trzymam kciuki za pozostałe staraczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989433 przez aggi
Nefri wiesiołek koniecznie od 1dc, a castagnus obojętnie kiedy :) jak się czujesz? Tymek coś mniej więcej rozumie, że dzidzia będzie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989436 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989442 przez Nefri
Aggi dzięki, że pytasz :) Czuję się już dużo lepiej. Od kilku dni nie mam mdłości, być może już się skończyły na dobre, mam taką nadzieję. Mówię czasem Tymkowi, że mam małą dzidzię w brzuchu, ale chyba nie do końca wie o co chodzi. Pewnie jak już brzuch będzie większy, to bardziej skuma. W ogóle nie wiem kiedy to się stało, ale jakoś własnie mi się 2 trymestr zaczął :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989476 przez Ada2424
Zancik dziękuję u nas wszystko dobrze :) teraz piękna pogoda to praktycznie całymi dniami jesteśmy na powietrzu jedynie przerwa na jedzenie i przebranie. Julisia jest bardzo grzeczna córeczka i cudowna :) codziennie zaskakuje nas czymś nowym i baaaardzo szybko rośnie. Wiem, że jest Ci już ciężko ja też od 34 tyg miałam już dość, zmęczona byłam i wsio mnie bolało, ale to już końcówka jeszcze troszkę i będziesz mieć córeczkę przy sobie :) a ona Ci wszystko wynagrodzi :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989495 przez aggi
Nefri no no dziewczynkom może łatwiej wytłumaczyć o dzidzi bo się lalkami bawią często? Hmm :) Fajnie że lepiej się czujesz, w końcu już 15tc to własnie drugi trymestr leci :) Czas ucieka jak szalony niedługo porodówka Cię czeka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989530 przez martyna_z
Misia dobrze że Tobie nic się nie stało. A sama jechałaś?

Ada wpadaj do nas częściej i pokazuj Julitkę :-)

Fajnie że tak dużo pozytywnych testów bo ostatnio jakoś słabo z tym było ;-)

Dziewczyny czy wy miałyście jakieś skutki uboczne po Euthyroxie? Jestem kilka dni po owu i generalnie kiepsko się czuje. Mdli mnie wieczorem i jajniki bolą. Zastanawiam she czy to stres czy Euthyrox.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989531 przez magmus88
Ja biorę eutyrox od ponad roku, nic mi nie dolega.. czasami tylko jestem przemęczona i mam wrażenie, ze to właśnie przez niego.... Innych dolegliwości nie zaobserwowałam... ale wiaodmo, na każdego moze działać inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989534 przez natkka
Misia dobrze żeś cala i zdrowa :)
Martyna mój jedyny skutek uboczny brania eutyrox to poprawa nastroju :) hormony mi się uspokoiła, biorę Wit. B12 w kropelkach i zadziej mam dni kiedy jestem przygnębienia bez powodu. A jaki eutyrox ci dał? I jak go bierzesz? Tzn chodzi mi o dawki.
Wczoraj trochę mój strach wystopowal wiec dzisiaj martwię się tym że już się tak nie boje :P i dogoc tu ciężarnej kobiecie :) jutro wizyta, mam nadzieje ze będzie dobrze.
Dziewczyny czy wy wiecie czy można się z jednej przychodni przepisać tylko w zakresie ginekologa? Bo w mojej przychodni przyjmuje gin do której wcześniej chodziłam prywatnie i tak trochę niezręcznie mi teraz do niej chodzić na NFZ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989535 przez malutkamilka
Natkka ponoc ginekologa i dentystę wybierasz sobie sama. Czyli nie muszą być oni z przychodni do której należysz.

Zoi ja robiłam pierwszy test to 9 dzień wyższych temperatur (od owu jakieś 10 dni) a drugi test z 11 dnia wyższych (12 dni po owu)

Nam się udało zarówno w pierwszej ciąży jaki i obecnie w drugim cyklu starań.
I nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to coś działa,a le się podziele spostrzeżeniem. Przy pierwszym dziecku mimo współżycie wtedy kiedy trzeba była klapa. potem w drugim cyklu gdzies wyczytałam żeby po stosunku nogi na ścianę tak by dupka byla wyżej i się udalo. I teraz też tak było. W pierwszym cyklu klapa a w drugim wzięłam nogi do góry i są kreseczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989539 przez aggi
martyna to samo sobie pomyślałam, dawno tu nie było tyle ciążowych malin :woohoo:

nattka który to będzie tc? Będzie wszystko dobrze, a nawet jeśli nic nie zobaczysz to się nie zmartw bo to napewno bardzo wcześnie :) ja na NFZ poszłam do gina do zupełnie innej przychodni się zapisać i parę wizyt odbyłam u niego więc myślę że na NFZ możesz iść gdziekolwiek nie koniecznie tylko do Twojej przychodni :) chyba że się mylę?

malutkamilka każdy sposób który działa jest dobry :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989546 przez Nefri
NATKKA ja w pierwszej ciazy chodzilam do luxmedu do mojej gin ale ona juz tam nie pracuje, teraz jest w innej prywatnej klinice i na nfz i chodze do niej raz tu raz tu, bo na nfz trudniej sie d niej zapjsac, wiec wychodzi, ze co drugi miesiac bede na nfz a co drugi prywatnie, a teraz jak jest na urlopie to chodze prywatnie do jeszcze innej gin prywatnie. wiec smialo;-)
AGGI a mi wczoraj jednak mdlosci wrocily, tak mam chyba jak za malo wody pije. takze za szybko sie pochwalilam, chociaz i tak jest lepiej
MALTKAMILKA ja podnosilam nogi w kazdym cyklu i za czwartym sie udalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl