BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu #990106 przez malutkamilka
u mnie owulacja 11-12 dzien, bo krotkie cykle mam.
beta z dzis 124,800 mlU/ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990145 przez kasiek9472
Witam chcialabym się zapytać co oznacza taki wynik testu beta hcg z góry dziękuję za odpowiedź
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990160 przez natkka
kasiek ja niestety ci nie powiem bo ja tych wyników nie ogarniam
aggi biorę duphaston 2x2 tabletki więc dosyć dużą dawkę. Byłam u mojej gin i ona nie wie skąd ta krew bo na usg nie ma żadnej torbieli, ale faktycznie zauważyła że jest tego dzisiaj dużo. Teraz do duphastony dołożyła cyto3forte właśnie na naczynka - ma mi to wyeliminować takie krwawienie. Przy szukaniu przyczyny krwawienia okazało się, że z kropkiem wio ok, jest tam gdzie był, ma się dobrze, widać było już dzisiaj nie tylko pęcherzyk, ale właśnie 2 mm kropka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990178 przez malutkamilka
Kasiek9472 niby wg norm nie jesteś w ciąży albo jest za wcześnie zrobiona beta HCB. Wynik jest poniżej 1,2 a wg podanej normy laboratoryjnej ciąża jest od 1,2.

Wg mnie dziwna norm bo z tego laboratorium co ja robie norma jest od powyzej 5 wzwyż i oznacza to ciąże od 3 tygodnia. A tu ciąża jest od 1,2 i pierwszy tydzien....????? przeciez w pierwszym tygodniu jest @ a nie ciąża, potencjalnie w cize zachodzi sie w trzecim tygodniu....

Powiedz jak dlugie masz cykle?
czy wiesz kiedy mniej wiecej mialas owulacje? Jak ja rozpoznalas?
w jakim dniu cyklu zrobilas badanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990186 przez kasiek9472
malutkamilka wiesz co ile mam tak co 32 dni , ostatnia miesiączka mialam 12 maja , i do dzisiaj nic ... W ciążę mogłam zajść jedynie 1 czerwca tylko i wyłącznie , więc ja nie wiem jak to wszystko interpretować :( A badanie jest z dzisiaj .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990190 przez natkka
kasiek może masz problem z prolaktyną bo jak owulację miałaś 1 to beta na bank powinna być wyższa niż ta z wyniku. Idź do lekarza niech ci hormony przebada i może ci się to ureguluje wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990191 przez malutkamilka
Kasiek tak jak Natkka radzi do lekarza niech zerknie co i jak bo to jest 31 dni od potencjalnej owulacji to juz test ciążowy powinien pokazać kreseczki ladne i wyraźne a tym bardziej beta. Ja dzis jestem okolo 14 dni po owulacji i betę mam ponad sto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990194 przez kasiek9472
Dzięki dziewczyny :) tak jutro idę na 12 ale wiecie wszytko by się już chciało wiedzieć , test robiłam wczoraj i jedna krecha ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990203 przez magmus88
malutkamilka - dzięki!! a robiłaś testy w tej przerwie?? Bo moze wtedy miałaś malinowe maliny :D

Ja mam w poniedziałek iść do tego gina... mam nadzieję, że mi się uda.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990238 przez aggi
cześć dziewczyny :)
u nas o 6 pobudka, mleko i zabawa na całego ! nie ma spania.. no ale coś za coś, całą noc przespał.


malutkamilka ładnie beta rośnie :side: :side:

kasiek dokładnie tak jak Ci malutkamilka napisała. Twój wynik jest poniżej 1,20 czyli ciąży nie ma.

nattka widzisz nic się nie martw widocznie fzjologicznie coś się jeszcze usuwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990239 przez malutkamilka
Magmus robiłam ale były bardzo słabe, najmocniejsze były w 11 dc i owulacja 12 dc, co potwierdza wcześnie wykonany pozytywny test ciążowy i wielkość jajeczka w 9 dc. Jakby byl później to by był za duży i raczej by nie pękł przez co byłaby torbiel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990241 przez magmus88
Kurcze... czyli te testy są faktycznie jakieś dziwne :D wg opisu na opakowaniu w takim przypadku test jest negatywny, a tu taka niespodzianka!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990242 przez aggi
magmus nie ma reguły, niektóre dziewczyny tutaj miały maliny idealne na testach owu co miesiąc, a inne bladziny, tzn no drugą krechę nie aż tak intensywną a w ciążę zachodziły. Ja też bylam pewna że owu nie było bo test był blady dość... a jednak ;) Staranka muszą byc, to jest podstawa sukcesu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990300 przez natkka
magmus ja myślę, że testy są bardzo dobre do określenia dni płodnych, ale nie gwarantują każdej że zajdzie w ciążę. U mnie było tak, że w zeszłym roku miałam piękne maliny, przytulanko było a i tak ciąża się nie pojawiło. Potem okazało się, że hormony nie takie i trzeba się leczyć. Teraz jak zaczęłam testować to okazało się, że te stężenie LH muszę mieć mniejsze niż wcześniej i nie ma takich pięknych malin, ale jak widzisz jestem w ciąży bo kreseczki określiły mi dni płodne a to i tak dużo :) no i faktycznie było tak, że w tym cyklu - jak mówi moja gin - odłączyłam głowę od macicy :)
aggi - ja wiem, że to może coś mogło się po prostu zdarzyć, ale jak w czasie przytulanka nie było ciśnienia na dzidzię, tak już na etapie testowania a teraz jeszcze na etapie ciąży ciśnienie mam ogromne :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990308 przez Miluniaa
kasiek bardzo dziwny ten przelicznik w Twoim laboratorium u mnie dopiero powyzej 5 byla ciaza ... mysle, że raczej w ciąży nie jestes ale cuda sie zdążają wiec zycze Ci z calego serca obysmy tu wszystkie sie mylily :)
natka jak sie czujesz ? czujesz po sobie, ze cos innego sie dzieje i maly lokator sie zadomawia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl