BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu #990832 przez misia88
Współczuję Wam dziewczyny tych upałów, szczególnie tym z brzuszkiem. Ja z Lilcią miałam o tyle fajnie, że mnie wszelkie upały ominęły, bo dowiedziałam się o ciąży we wrześniu, a w kwietniu Lili była z nami. Pamiętam tylko jak wychodziłyśmy ze szpitala to był upał, wszyscy na krótki rękaw.

Ja już lepiej się czuję. Zaczynają odpadać strupki. Mam nadzieję, że w środę wrócę do pracy, bo dzisiaj tata z mężem zaczynają remont łazienki i będzie ciężko pracować przy tych hałasach... W końcuuuu nasza upragniona łazienka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990839 przez joanna1991
Witajcie kobietki! Dziś wolne więc chwila czasu jest żeby sobie posiedzieć przed laptopem i was poczytać :)

AGGI od 3 lipca (14dc) zaczynało się coś dziać na testach :D 4 lipca była druga kreska baaardzo podobna do tej drugiej a wczoraj już zbladła więc wychodzi na to że w 15dc był skok LH no i tego dnia nie było przytulanka niestety :( bo mój mąż za dużo wypił sobie tego dnia bo w końcu miał wolne bo u niego się pracuje od poniedziałku do piątku... Ale za to było dzień przed i wczoraj więc mam nadzieję że nie przetraciliśmy tej szansy...

Dodam, że od wczoraj boli mnie lewy jajnik i z troszeczka piersi pobolewają..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990889 przez zancik
Hejko Kochane :) Wczorajszy dzień masakra moje stopy wyglądały jak balony dzis lepeij bo chłodniej :)

Aggi wow no to za miesiąć Maksiu roczek nananana :woohoo: :woohoo: no to teraz wiem co czułaś w te upały masakraa :( :( A zaraz wstawię Tosiowy domek ;)

Natkka niestety badania na czczo ale da się przeżyć ;) Mnie czekają teraz już ostatnie badania na szczęście :)

Joanna ważne,że staranka były :) :kiss:

Misia nie wolno się załamywać głowa do góry :kiss:

Martyna to czekamy na efekty ;) :kiss:

Pinezka oby było tak jak piszesz :)

Ada co u Was? no mam nadzieję,że to oczyszczanie organizmu przed wczesniejszym porodem niz w terminie :P ;) Gorączka jest okropna :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990933 przez magmus88
Hej :)

Byłam dzisiaj u ginka.... żadnych rewelacji...

Opowiem Wam jak znajdę chwilę. Dopeiro co wróciłam do domu :( ide ukulać jakiś obiad na jutro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990940 przez Pumcia
Miśka23 - oooooo to bardzo chętnie, bo Pani od ziółek jest na urlopie do 19lipca :) jak podasz mi na priv dane to wyślę Ci pieniążki :)

Aggi - " pojawiam się i znikam . . .i znikam :P " niestety praca, praca . . . chyba rzucę ją w cholerę i pojadę do Męża do Niemiec ;/ nie chciałam wyjeżdzać bo nie będzie do czego wracać, ale w Polsce to się szybciej garba dorobię niż godnej pracy za godne pieniądze. Ahhhhhhh . . .dość narzekania :D poza tym Super :) a i brak 2ch kresek na testach owu ! ;/ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990944 przez natB
Jestem i ja :)

Jeeery nie zdołam Was nadrobić...

My już w domu, dziś 1 dzień w pracy po dłuższej przerwie... Mały zadowolony, że szedł do niani :) wszyscy go tam wycałowali :)... sam wyjazd baardzo udany, Wład mało sypiła, bo był dużo za dużo wrażeń.. po drodze auto nam padło :/, ledwo co udał nam się dojechać... znaleźliśmy mechanika, który ogarnął auto w 6 h :/.. byliśmy w domu z piątku na sobotę eh...

Niestety mamy teraz z małym problem, bo na oczku w sumie na gałce ocznej ma jakiś pęcherzyk tak to mniej więcej wygląda... zaczynam się bardzo niepokoić :(... jutro muszę ogarnąć wizytę u lekarza...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To w takim mega skrócie... jak wrócę już do normalnego trybu będę tu znowu częściej :*

żancik jeszcze troszkę troszeczkę :D a będziemy podziwiać Tosię :D aj aj :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990945 przez natB
aggi Twój 11 miesięcy, a mój 20 miesięcy SZOK :D... mamy takich juz kawalerów :D czas się rozglądać za synowymi hahaha :P
Buziaki dla Maksia :*
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991000 przez moofka
Dobryyy! Wieki nie pisałam :whistle: ale Was troche podczytuje ;)

Nattka gratulacje! Cieszę się, że Wam się udało :)

Zancik bidulo Ty się musisz kulać w te upały :S ale jeszcze chwila i pochwalisz się tu zdjęciem i wtedy też wpadnę z gratulacjami :)

natB obyś znalazła dobrą gin :kiss: Wład już duży a Zośka zaraz za nim ;) Wy szukacie synowych a ja z bejsbolem będę przeganiać kawalerów :P

Joanna i Martyna czekam na Wasze bladziochy ciążowe! Zaciskam kciuki żeby nadszedł już Wasz czas :)

Reszcie staraczek też życzę owocnych starań :)

Buziaki od mamy moof :kiss:
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991009 przez aggi
Napisałam TYLE i mi wcielo wszystko :angry: ughhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991010 przez natkka
moof super, że się odezwałaś :D jak Zosia, może masz jakieś zdjęcie królewny? Dzięki wielkie za gratulacje :) bardzo się cieszę, że się udało.
natB - faktycznie idź do innego gin bo ten twój to trochę wymyśla, zanim orzekł endometriozę robiłaś CA125? Jak tak to jaki miałaś wynik? Z okiem faktycznie idźcie do dobrego okulisty, ale się nie martw. Na pewno wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991013 przez aggi
Napisze po krótce, zanim maks mnie nie terroryzuje.

zancik sliczny brzuszek :*

nefri ja w takie gorące dni spacery odpuszczam i siedzę z maksem na kocu na ogródku w cieniu praktycznie cały dzień od 'po kaszce' czyli po 11 gdzieś

pumcia w ogóle nie masz dwóch kresek czy jeszcze mają czas by się pojawić??

nat wypoczeta?? :-) niefajnie z tym autem, u nas się rozsypalo auto przed samym wyjazdem ale brat od S ogarnął temat w jedno popołudnie, szkoda że tak samo szybko pieniądze poszlyyy no ale lepiej tak niż właśnie po drodze miałoby się zepsuć ;) zmien gin, zawsze warto poszukać rady u kogoś innego, może zupełnie inaczej do ciebie podejdzie i coś wymyśli :-) trzymam kciuki!

moofka no nie wierzę że tu przylazlas :-) czaisz tekst ' jak masz syna to pilnujesz syna, a jak masz córkę to pilnujesz całego osiedla' :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991050 przez natB
moffka ja z ta synowa to tak wiesz z przymrużeniem.oka, bo Włada zamknę w złotej klatce i żadnej wstretnej babie go nie oddam haha :P ciesze się, że jeszcze jest na tyle mały, że przyjdzie i się wtuli w Mami :P i da buziaka i Ogólnie jeszcze,, kocha,, Mamę hehe :P

nattka miałam robione i w normie 18, ale to podobno nie tylko jest ten wskaźnik ca wyznacznikiem endo, można mieć to w normie przy endo

aggite auta to skarbonki bez dna :/ wkurzyc się można :/.. Haha a z tym tekstem to prawda haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991051 przez natB
aggi wypoczęta :) nawet jak Wład mi się budził o 4:30 to byłam all dzień na chodzie :) zmęczenia w ogóle nie czułam :D wrzucę Wam później jeszcze nasze foty :).. Mój S. Mi bardziej działał na nerwy niż Mały.. Wład przy moim S. To chodzący anioł haha :)..

Idziemy na 16 na wizytę do rodzinnego, zobaczymy, co powie na oczko, a później pewnie do okulisty eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991053 przez natB
moffka Zoja ma już 1,5 Roku?! Kurde czemu ten czas tak leci? A drugie hm myśleliście juz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991061 przez Pumcia
Aggi - robię juz 3 miesiąc testy, wieczorem o podobnych porach, nienpije nic 2,h przed olaniem pasków ciepłym moczem i nic jedna krechą :/
Oczywiscie nie leje na paski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl