BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007862 przez aggi
nefri właśnie nie wiem skąd te komary trzy już zabiłam :blink: a przecież zimno jest. No chyba że jakieś ostatnie sztuki wciskają się do domu, bo w domu ciepło... ughhh. Ale utrapienie z tym.

majka trzymam kciuki by było wszystko ok :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ziaa ziółka facet też może pić z tego co czytałam - nie szkodzą. A ile czasu bierzesz wiesiołek? bo coś koło 3mscy powinno się brać żeby widzieć niby zmiany. Wiesz ja tak wszystko teoretycznie biorę, a w praktyce brałam ja sama wiesiołek kilka miesięcy i nie widziałam śluzu żadnego, posucha u mnie była :P może odstaw wiesiołek i spróbuj 3 cykle z ziołami (chyba 3msce można pić non stop no nie) - a potem spowrotem wiesiołek jakby tak w razie czego? no nie wiem ja bym chyba w tę stronę poszła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007863 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007867 przez ziaa
Aggi Wiesiołek brałam już kilka miesięcy wcześniej, na torbiele w piersiach, bo ponoć wspomaga rozkład estrogenu w organizmie i łagodzi takie zmiany i rzeczywiście w piersiach spokój. Później miałam trochę przerwy i w poprzednim cyklu wzięłam przed owu, po odstawiłam i w czasie kiedy brałam znów śluz się pojawił i to w sporej ilości. To może skoro mam teraz clo to zostanę przy tym wiesiołku co by zmniejszyć ryzyko torbieli, może na te też dobrze wpłynie? Nie wiem co mam wybrać.. Mężowi dam ziółka na bank ;) niech wie, że droga nie jest łatwa ;) :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007870 przez weronia89
Dzień dobry kobietki :)

Martwi mnie jedna rzecz od wczoraj boli mnie brzuch na dole jak na miesiączkę, a dopiero jestem po owulacji, kurczę martwię sie ze to może jakaś infekcja :( ale nie mam niepokojącego śluzu ani brzydko pachnącej wydzieliny. Mam uczucie jak bym miałam spuchnięta macice nie wiem jak to opisać...... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007873 przez ziaa
weronia a te objawy są takie same jak poprzednio kiedy jednak coś Cię dopadło? :( A Ty pijesz ziółka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007874 przez natkka
aggi jeszcze nie byłam, idę jutro więc się czegoś więcej dowiem, ale byłam na pierwszym spotkaniu u położnej i ona mi zasugerowała, że bez względu na wszystko powinnam ten cukier kontrolować bo jest bardzo na granicy :/ tzn. według starych norm (sprzed niecałego roku) to byłaby już cukrzyca :] więc dmuchając na zimno chyba będę ten cukier kontrolować, może nie trzeba będzie tej diety takiej rygorystycznej trzymać bo przecież święta przede mną :P
ziaa mnie wiesiołek i costagnus pomógł i w brzuchu jest nasze upragnione maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007875 przez weronia89
ziaa wtedy trochę mnie bolał brzuch i siedziało i piekło, ale wtedy brałam antybiotyk. Tym razem nie biorę antybiotyk tylko pobolewanie brzucha jak na @ :( nie boli nie wiadomo jak, ale cały dzień to jest męczące :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007883 przez natB
nattka juz masz spotkania z położna? Ja swoją poinformuje ok. 20. tygodnia, chociaż i tak mi do życia nie jest potrzebna heh :) qle później po urodzeniu będzie potrzebna :)

aggi ee to na pewno polubi :) poczytaj sobie o tym tranie.. A u nas tez full komarów :/ ale gryzą mnie tylko :P lepsze to niż miałyby Włada dziobac :)

majka a u Cb @ się zjawiła? Kurka pogubilam wątek..

No Dziewczynki wrzucę Wam jeszcze raz fote bocka na zachętę :D


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007886 przez brown24
Ziaa Chyba nie myslisz że ja tak łatwo boćka odpuszcze, u mnie juz po @ i za jakieś 8 dni wracam do gry :evil:
Nat Nie wątpię że to piękny kraj, który ma swoją kulturę i tradycję , ale myśle tak jak Nefri że większość z nas nie ma możliwość poznania go z innej strony jak tylko z perspektywy hoteli i wycieczek fakultatywnych..a co do Greków, fakt leniwi baardzo ( 3 osoby przy kasie w małym sklepiku, gdzie, jedna osoba podaje towar, druga wkłada do siatki, a trzecia kasuje :laugh: to norma ), ale bardzo przyjaźni i uśmiechnięci.
Aggi biedny Maksio , u mnie w tym roku zero komarów, za to pszczoły to jakaś plaga, zamykam okna bo non stop wpadają do domu, a mój pies z uporem maniaka na nie poluje :P
U mnie juz po @, nowy cykl nowe nadzieje :D
Weronia ile dni jestes po owu? Zioła w końcu doszły??
Magmus super że wszystko poszła tak sprawnie :)
a gdzie Pumvia znikła? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007888 przez ziaa
ajjjjj brown24 to cholipka zostanę w tyle :(( No nic, w razie czego ;) wykaże się sportową postawa i godnie zniosę przekazanie boćka w Twe ręce! ;)

Pumcia pewnie się przyczaja i jak wróci to nas zetnie z nóg znów jakimś ekstra modelem rajstop albo innym CUDEM! :evil: :evil: :evil: Na wszelki wypadek już się boję! :whistle:

Apropo rajstop, ciekawe jak tam nasza cizia pończoszanka magmus! :D :whistle:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007891 przez brown24
Cizia pończoszanka :laugh: :laugh: :laugh: skąd żeś to wzieła? haha bardziej mi to do Pumci pasuje :laugh: :laugh: , a propo ona chyba miała dzis znowu rekrutacje przeprowadzać, więc pewnie wyładowuje się na innych a nam odpusciła :P :P
Emilia i jak tam u Ciebie, kosultowałas się z innym Gin?
Miśka co u Ciebie?
Nat a to w ciązy trzeba się spotykać z położna? lekarz nie wystarczy? jestem zielona w tym temacie...

Ja w końcu dzisiaj ide do fryzjera.. czas uporządkować swoją sierść :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007892 przez niagara
Dzień dobry bardzo :D

Widzę, że walka o bociana wciąż trwa :) U mnie już nowy cykl więc włączam się do rywalizacji hahahahaha :D

Brown u nas było tak, że albo wybierało się zajęcia w szkole rodzenia, albo wizyty położnej. A po porodzie, to już wiadomo, że położna przychodziła doglądać maluszka :)

Te ziółka, wiesiołek o których piszecie, to są na wyregulowanie miesiączek i na śluz tak? Gubię się trochę w tym temacie. Skoro ja mam regularne cykle i śluz też występuje samoistnie, to znaczy, że nie potrzebuję wspomagaczy? ;)

Moja dulatka korzysta jeszcze ze smoczka, ale już tylko do spania. Myślę, żeby całkiem go odstawić. Ostatnio zaczęła też korzystać z nocniczka, znaczy sama woła że chce. Jednak jeszcze trochę minie nim pozbędziemy się tych pieluch.

Wczoraj spotkałam się z kuzynką, która jest w ciąży, w 19 tygodniu i wiecie co, pozazdrościłam jej :pinch: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007894 przez ziaa
Brown to chyba z książki o Pippi Långstrump było :D

Emilia konsultowała się z drugim gin i stwierdził to samo co pierwszy, ale może miała jakaś kolejną kontrolę? Czekamy na wieści.
Pumcia to chyba moja zaginiona siostra, albo jesteśmy bliźniakami genetycznymi, to znaczy charakterologicznymi :D :evil: :evil:

Brown a Ty sie wypowiesz coś o walce wiesiołek vs ziółka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007903 przez natkka
nat - miałam, trochę przez przypadek ale miałam :P partnerka mojego taty zapytała już jakiś czas temu czy mam jakąś położną czy może wezmę jej koleżankę no i się zgodziłam, a że akurat poszłam do lekarza z przeziębieniem a położna była wolna to Ala mnie do niej zaprowadziła i przedstawiła i tak chwilkę pogadałyśmy. W sumie to nawet zadowolona jestem bo babeczka naprawdę super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007907 przez brown24
eee Ziaa ziolka stosowalam dwa cykle i nie zauważyłam żadnej zmiany ,a wiesiołka wcale także nie doradze. Ale wiesiołek chyba ma śluz poprawić przede wszystkim nie?? jaa już odstawiłam wszystkie wspomagacze, jeszcze żeby sie dało tak nie myśleć za dużo :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl