BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1008238 przez aggi
magmus martwiłyśmy się ! biedna ale przeszłaś w tym szpitalu ! ale ważne że udrożnili i że wszystko ok :kiss: :kiss: :kiss: byłaś pod narkozą? a starać się możesz w tym cyklu czy niee?? ja też nie zaczęłam ziółek także spoko, za miesiąc walczymy razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008241 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008242 przez Miluniaa
U mnie super moja księżniczka już ma całe 500 g :):):)
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008244 przez aggi
milunia super !! :) ważne że zdrowa :) masz zdjęcie jakieś ? :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008250 przez Miluniaa
aggi moja krolewna nie lubi zdjec :D zawsze ma raczki na buźce ... Chcialabym cos miec dzisiaj przyszlam z nadzieją ze w ramki oprawie a tu znow nic ;/ moze za miesiac :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008254 przez zancik
Hejko :) Tosia zasnęła trochę was nadrobiłam może zdąże odpisać ;) Wczoraj miałyśmy szczepienie tak płakała bidulka myślałąm,że serce mi pęknie :( ostatnio ma napady płaczu podejrzewam ze to przez brzuszek :( Waży 4380g i ma 60 cm :) Jejku wiecie jak mi brakuje tych kopniaczków i w ogóle brzuszka :) Ale szybko na drugie sie na pewno nie zdecyduję :whistle:

Asiaa :-* a cio u Ciebie?

Aklim Kochana jejku zaraz będziesz sie ropakowywała :woohoo: :woohoo: kiedy to zleciało???Jak się czujesz?Piekne dzieło Alusi :kiss: :kiss:

Agge nie mam innego wyjścia muszę przeżyć :( A nie sprawdzałąm muszę luknąć ;) A jak tam Maksiu????U nas też oststnio cholera wie skąd komary :( :(

Pati nie martw się na pewno już w poniedziałek będzie serduszko :kiss: :kiss: :kiss: Myślę,że spokojnie możesz gdzieś wyjechać :) :) jak sie czujesz???

Chudzinka u Ciebie tez juz prawie meta :woohoo: :woohoo: Nie martw sie jak to bedzie juz to sie nie pomylisz tez sie tego balam a to sie poprostu czuje :kiss: :kiss: a jak znosisz ciaze?

NatB a Ty jak tam sie czujesz??zazdroszcze wyjazdu :)

Natkka zdrówka :kiss: :kiss: :kiss: a jak u Ciebie?

Milunnia extra niunka rosnie :) :) :kiss: a Ty jak tam sie czujesz??

Buziaki od Tosi dla wszystkich chłopaczków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008257 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magmus - suuuuuuuuuper , że juz po wszystkim :woohoo: pewnie teraz to dacie po stosunkowo udanych wieczorach co ? :evil: macie bardzo duże szanse na zajcie w pierwszym cyklu, tak jak to było u mojej koleżanki u której już opowiadałam jak to wyglądało :silly: ale suuuuuuper :) mam nadzieję, ze niedługo dołączysz do wymiotnych matek :evil:

Ziajek



Asiaa - tak zmieniłam nr :evil: żeby nikt do starego nie zdążył się przyzwyczaić :woohoo:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008258 przez aggi
milunia poznasz jej buzię po urodzeniu dopiero hehe:-)

zancik masuj małej brzuszek :-) A maks spoko już lepiej ale nadal katar ma ;/ śliczna ta Tosia Twoja :woohoo:

pumcia ja całe życie mocz do badania oddaje rano po upuszczeniu trochę do kibelka ;) tak mnie uczono zawsze :-) genetyczne to pewnie będzie sprawdzał pokolei narządy wszystkie plus kość nosowa :-) normalne badanie usg tylko dłuższe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008269 przez ziaa
Pumcia słodziaku :D jestem w łóżku, chora na oko :(( Ktoś mi sprzedał bakterie do oka i się zapaliło :( Antybiotyk i przymusowe wakacje w domu bo zarażam :(
Gratuluje braku Torbieli :D Ciesze się! :D i Dużej fasoli, choć ja myślę, że to Pan groch będzie :D
Magmus fantastyczne wieści! :) Teraz już pójdzie pięknie! :)
zancik śliczna córcia :)
Pati wycieczka sprzedana? :) To odpoczywaj pięknie i karm fasolę :D
Pozdrawiam Was wszystkie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008273 przez Pumcia
Aggi - widzisz, człowiek się uczy całe życie a głupi umiera :evil: nawet sikać poprawnie nie potrafie :woohoo:

Zapalenie spojówek masz Ziajek ? Chorować na oko - no tego to nie słyszałam :whistle: Kurcze czemu wszyscy mówią, ze to będzie Chłopiec - zrobię Wam na złość i będzie dziewczynka :evil: Lez, odpoczywaj jak ja to robię :woohoo: ale jutro na mnie czas . . . praca czeka, sporo zaległości, mam nadzieję że choróbsko odpuści wreszcie . . .

Dziewczyny pytałam Gina o basen, mówił, że nie ma przeciwwskazan tylko żebym posmarowała okolice intymne maścią. Oczywiście mówił nazwe - ale ja zapomniałam :whistle: Działa bakteriobójczo, żeby nic z wody się nie przedostało do środka. Wiecie o jaką maść może chodzić ? Jak nie to zapytam w aptece, albo na kolejnej wizycie za 2 tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008317 przez niagara
zancik ale słodzinka :) Jak napady płaczu ma po jedzeniu, to może kolki?

magmus super wieści :) to teraz wracaj do siebie i trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie ;)

Ziaa moja koleżanka też miała kiedyś bakterie w koku, mało przyjemnie :/

NatB ale to fajnie brzmi, że już latem pojedziecie sobie we czwórkę, tylko pozazdrościć :P Ja w górach już całe wieki nie byłam i nie wiem czy będę, bo w końcu nic nam nie wyszło z tego Sylwestra :/

pumcia ja chodziłam w ciąży na basen, ale nie używałam żadnych maści więc nie pomogę. Niby czop wystarczająco już chroni, gorzej jak odejdzie, ale to pod koniec, wtedy trzeba uważać. Choć faktycznie, w ciąży o infekcję nie trudno...

A u mnie 7dc, jeszcze trochę i nadejdzie czas na przytulanki ;) Chociaż szczerze jestem już zniechęcona tym staraniem, tak bym chciała a nie wychodzi :/ Wiem, że wiele z Was dużo dłużej już próbuje, ale ja taka niecierpliwa jestem. Jak coś chcę, to już i teraz. To już 4 cykl starań, zobaczymy co będzie, choć nie robię sobie wielkich nadziei....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008322 przez Nefri
Pumcia mi gin polecila paleczki kwasu mlekowego jak sie pytalalam czy bede mogla w morzu plywaac jak lecielismy na Minorke. kupilam sobie lacidofil, to jest zupelnie bezpieczne a w ciazy nawet wskazane, bo o infekcje nie trudno, choc mnie to nigdy nie spotkalo cale szczescie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008324 przez Izabela
dzięki za porady odnośnie prezentu. w takim razie będzie zabawka. wstępnie upatrzyłam taki wózeczek z lalką z fisher price. Stolik edukacyjny też fajna sprawa ale kupiła teściowa :)
niagara oj kurcze to Ty tak jak ja w gorącej wodzie czasem kąpana. u mnie będzie niedługo 3 cykl starań a już wyluzowałam. Niby nastawiam się że jeszcze z rok czasu ale gdzieś tam z tyłu głowy taka mała Izabelka tupie nóżką i mówi, że ona by chciała już :laugh: :silly:

magmus - trzymaj się cieplutko, wierzę ze teraz to już z górki i wracaj do formy - robota czeka :P

zancik - normalnie Aniołeczek Twoja córcia. Bardzo subtelną urodę ma. śliczna :kiss:

i na koniec dnia DOBRE WIEŚCI - wróciliśmy od onkologa, odebraliśmy badania i mąż nie ma przerzutów :) chemioterapia nie jest potrzebna. kolejne badanie kontrolne za 6 miesięcy. Nawet nie wiecie jak się cieszę. Chyba trochę mnie to dręczyło ostatnio i humor nie teges miałam bo martwiłam się co to wyjdzie. Tak więc jestem szczęśliwa !!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008330 przez Emilia92
Hey bylam u lekarza widac juz zarodek i serduszko bije, ale torbiel sie powiekszyla z 5 na 7 cm , mam zrobic markery nowotworowe, glukoze, krew, mocz i za 2 tyg przyjsc, jesli sie nie zmniejszy to czeka mnie zabieg. I jezeli zaczne krwawic to do szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008333 przez natB
Na wstępie to pisze do magmus kochana 3 maj się po zabiegu, strasznie się ciesze, ze wszystko gładko poszło :) bocian jest wolny. Wiec czeka :D od kiedy starania możecie już zaczął?

zancik loo Tosia jaka slicznotka :) na brzuszek spróbuj podawać coś z bakteriami nie wiem dicoflor próbowałas? U nas pomagał albo bo gaia, niestety dziecko to taki królik doświadczalny :( bo nie powie co bólu, a rodzice próbują wszystkieGo.. A karmisz piersią? Bo wiesz czasem coś zjesz i potem jest płacz.. U nas były też takie wieczory punkt 19 i znikąd płacz eh.. ZaprZapraszamy częściej :D wrzucaj foty Tosi ona tak szybko rośnie :)

pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A co do basenu ja na razie nie idę bo dalej boje się, że zacznę plamic cokolwiek, jednak ta niepewnośćjest, ale mam nadzieja ze do 20 tyg. Przestanę juz brać leki to się wybiorę na basen.. Z Wladem miałam zakaz bo niestety męczyly mnie wieczne infekcje :/

izabela cudowne wieści :) uff teraz Możecie na spokojnie podejść do starań :) macie zielone światło?

emilia trochę wiary w to że się uda.. Fasolka przejmuje od Cb zle emocje i to źle na nią wpływa..

niagara tule kochana, bo u nas starania trwały od stycznia :/ ciężko było tym bardziej ze byłam często na tabletkach anty :/ torbiele itp..straciłam totalnie nadzieje no i się udało.. Juznawet z S.postanowiliśmy ze opuszczamy na jakiś czas..a tu już leci 14 tydzień.. 3 mam kciuki! A co do wyjazdu w góry, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście we ferie się urwali :) my jedziemy od 21-25 stycznia :)

aggi zdjęcie ma nieciekawe Wład wiec nie wrzucę, a dzień chłopca hm były babeczki, jakiś torcik z samych owoców i uwaga dostali lizakq :P o zgrozo pierwszy lizak Włada.. Ogólnie staramy się jeść zdrowo, nie daje mu słodyczy, bo sama praktycznie ich nie jem a tu w żłobku był lizak :P no nic przelknelam ślinę a Wład zjadł go ze smakiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl