BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1010527 przez aggi
nat powiem Ci szczerze że robiłam brzuszki przed ciążą, chodziłam dużo, robiłam 8min abs i było świetnie.. wkradło się niezdrowe żarcie i brak jakiejkolwiek motywacji do poprawy siebie bo nigdzie praktycznie nie bywam, nie wychodzę... ludzie mnie nie widzą, a mąż uważa że przecież fajnie wyglądam. Masakra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010529 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010531 przez brown24
Dziewczyny śliczne brzuszki, Nat faktycznie malusi miałas z Władem ale taki zgrabny :) I Ty Aggi też, śmiesznie to nawet wygląda takie chudzinki i bębolek tylko widać :laugh: . też bym chciała taki mieć, mam nadzieje że mi się poszczęści, bo też jem ile wejdzie a waga 48-50 przy 163cm.Też znam te pytania czy coś jem :angry:
A właśnie od jakiegos tyg męczy mnie żołądek, chyba jakiś wirus bo nigdy nie miałam takich problemów :whistle:
Koteczka wejdz na ovufriend, tam można stworzyć wykres, pomocne na poczatęk,, a i tem mierzy się od 1 dnia cyklu a nie po @!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010532 przez Sandruska1995
Witam z rana :)
Mały jednak nie poszedł do przedszkola , bo? zaspaliśmy :blink: Wstał nam o 3:20 i się bawił do 5:30 . :lol: A my spaliśmy , grzeczny był. Jak wstałam o 6 to spał u siebie w pokoju . Musiał się tam bawić :) No i wstaliśmy niedawno dopiero.
Deszcz leje, zimno , wieje . zima idzie :S :evil:

Od rana walczy mały o uśmiechy, już ma trzy . Podoba mu się to! Idę robić śniadanie i bawić się . :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010534 przez ziaa
Oj dziewczyny ale drażnicie lwa tymi Waszymi brzuszkami! Śliczne! Zaraźcie proszę ;) NatB, Aggi no powiem Wam, ze te doklejone brzuchy do Waszych szkieletów wyglądają świetnie :D Ach, zazdroszczę!

magmus88
daj znac co i jak po wizycie :)

Sandruska
świetny sposób, mały będzie miał motywację :) trzymam kciuki za powodzenie operacji :)

A ja dziś zjadłam ostatnie clo. :) i Czekam. Pozdrawiam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010537 przez natB
aggi no niestety smieciowe jedzenie kusi, ja staram się jakoś zdrowo jeść, chociaż nie lubię ciemnego pieczywa ble nie wchodzi mi żadne :P a smieciowe jedzenie mi smakuje, ale staram się często zrobić jakąś nasza,, zdrowsza,, wersje :P no jak juz mówiłam super eko healthy mama nie jestem, ale staramy się jeść jak ludzie :).. Mam nadzieje, ze znajdziesz w sobie powera do walki, a jak nie to zaakceptuj siebie i zrób wszystko, żeby dobrze się czuć w swoim ciele :) :) powodzenia! :kiss:

ziaa no to co, na zdrowie :D hehe :P.. Ja zarazam jak najbardziej, oto mi chodzi :D jak to mówią alahamora :P..i która teraz ma przed sobą testowanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010540 przez Miluniaa
:angry: :angry: :angry: :angry:
od rana to samo ... hormony


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010541 przez ziaa
O milunia, dobrze, ze jesteś! :D pytanko mam: kiedy miałaś owu po clo? Bo teoretycznie ma byc 11-15 dc, a ja dziś mam 9dc i wziełam ostatnią tabletkę, ale od rana boli mnie jajnik i sie zastanawiam czy to może porostu reakcja na clo?

Uhuh, sytuacja u Ciebie za ścianami urocza! hahha, dobre stereo :D :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010545 przez brown24
Natb Chyba wychodzi na to że do testowania nastepna ja :woohoo: aż mnie w żołądku ukuło :laugh:
Milunia heheh rozbawił mnie Twój post :laugh: :laugh: zazdroszcze atrakcji :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010546 przez Miluniaa
ziaa jak bolaly jajniki to gin mowil ze owulacja i zeby dzialac mialam kolo 14 - 15 dnia nie pamietam dokladnie :D ale bol oznaczal owulke pamietam :D:D Działaj !
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010550 przez natB
brown oo i super :D ja bocka juz wydelegowalam do weroni :P a żadna nie zaproponowała kolejnej,, zachęty,, ale myślę, że to nie wpłynie negatywnie na Wasze maliny, wręcz przeciwnie :D..

milunia hoho wybuchowa mieszanka z tych Twoich sąsiadów :D jak dobrze jest mieszkać w domu amen! .. Dla pocieszenia Ci powiek, że jak mieszkałam w kamienicy zdarzały się dni, że w nocy takie ochy i achy dobiegły z drugiej strony ulicy haha :D tak to się nioslo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010551 przez aggi
brown jeszcze kilka aukcji wystawiłam haha :P jakby co B) ja długo walczyłam by mieć te 50kg... dieta, ruch... no i wróciło wszystko.. kiedy testujesz? :) bo po Tobie ja czekam na @..... :)

sandra
byle babska w przedszkolu satysfakcji nie będą miały że Ci dogadały i nie przyprowadziłaś dziecka. A co na to dyrektor przedszkola?

ziaa szkieletów powiadasz... kiedy to było że tak powiem ;) jakbym była nadal taka sama to bym pumci pół sklepu wykupiła :silly: i co teraz po tym clo? co dalej? bo ja to się nie znam :) a ja to Cię teraz co najwyżej ciążą spożywczą zarazić mogę :P a możesz testy owu używać teraz przy tym clo? żeby zobaczyć kiedy LH podskoczy?

nat ja miałam parcie na schudnięcie zanim Maks się pojawił. Moja samoocena podniosła się wtedy o 10000 jak mogłam kupować te ciuszki w rozm. S, nie musieć szukać bo wszystko pasowało.. zawsze byłam raczej większa i wiele mnie kosztowało te zejście do 50.. zazdroszczę tym które mają to 'od tak' ;) właśnie kochana wymiana szafy to pierwszy krok do tego by w końcu się zaakceptować a dobre samopoczucie z samą sobą może da motywację by zawalczyć....

Milunia hormony hormony hahahahahha mam to samooo co tyyyyy :silly: :silly: :silly: a akcja z niedźwiedziem i dochodzeniem niezła :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010552 przez weronia89
A to z moja Tosia w ciąży w 16 tygodniu, w 20 prawie niczym sie nie różnił, przytyłam tylko 9 kg.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010554 przez ziaa
Aggi będę robiła testy owu, tylko teraz w pracy mnie taka myśl natchnęła, że boli od rana i milunia się nawinęła żeby dopytać ;) :D

Trzymam kciuki za wasze teściory :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010559 przez Sandruska1995
aggi z dyrektorką nawet się nie widziałam. To mówiła tylko wychowawczyni małego. W sumie dobra rada , pójdę do niej pogadać.

Jaa! Tablica działa , niemożliwe ale od rana jeszcze ani razu nie krzyknął . A tak walczy o buźki . :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl