BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1010733 przez Sandruska1995
ziaa mało brakowało i bym wyglądała jak twój awatar tylko z brakiem tego zęba :laugh:
Podziękowania: brown24, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010734 przez brown24
Ziajek ładniejszych dotąd nie widziałam :woohoo: :laugh: ale talii osi to Ci nie jedna może pozazdrościć, nosisz jakis specialny gorset pod tą kiecką?? :laugh: hahaha Słowianko Ty nasza :laugh: :evil:

Aggi dawaj te portki na priva jak się nie sprzdadzą :P a nie ze złodziejka mi tu wyskakuj :laugh:

Nie wiedziałam że sucharki mogą tak dobrze smakować :lol: mmm pychota, ale dosyć udawania chorej, czas wstawać, obiad sam się nie zrobi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010735 przez ziaa
Brown nic specjalnego nie robię, nie będę się przecież katowała, żebra tylko wycięłam :D :evil: :whistle:

sandruśka faktycznie :D Teraz to śmieszne, ale przed wizytą u dentysty podejrzewam, że Ci tak wesoło nie było :unsure:

Miśka, Emila, co z Wami? Jak się macie? Która tu się jeszcze sto lat nie meldowała?
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010738 przez aggi
brown no ktoś tam licytuje już gaciorki :P

ciekawe co u cornick też dawno jej nie było :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010740 przez Sandruska1995
ziaa Miałam chwile zastanowienia co zrobię jak mi powiedzą , że wyrwą zrobią odlew i będę czekała na wstawienie :ohmy: :laugh:
Od 2 zaczynam szkole, szczerbata bym nie poszła hehe :cheer:

Wzięłam swój aparat , bo chciałam zdjęcia poprzeglądać , patrze w tu takie coś :ohmy: Fotograf mi rośnie :lol:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010744 przez koteczka888999
Ja tutaj caly czas was dogladam .
co u was slychac . .u mnie ok roboty duzo bo w biedziele malym odprawiam urki .a w pon mam dzwonic w sprawie pracy do szefowej gdzie mialam praktyke na cukierni ...
a teraz ide piec ciasta .bo jutro idzie.y do mamy od mojego na urodzinki .

ps. Majac 28cykl w ktorym dniu jest owulacja??14???

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010747 przez Miluniaa
Hej laski patrzcie jaka super rzecz :woohoo: www.totseat.com/english/safety/ Kupie to bez 2 zdań :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010755 przez aggi
milunia czy ja wiem czy to takie super jest :p dziecko które samo nie siedzi nie powinno być sadzane, a to które już umie wg mnie nie potrzebuje takich cudów :-) ale to moje zdanie :-)

sandra myślałam że tampony sfotografował :p

koteczka ksiazkowo przy 28 dniach owu jest 14 dnia, ale życie czyt. Organizm weryfikuje. Każdy organizm jest inny. Nie ma 100% pewności nigdy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010762 przez Miluniaa
aggi ale ja nie chce noworodka zapakowac w to ;) tylko jak bedzie siedzialo posadzic przy stole zawsze to bezpieczniej :) mi tam sie podoba ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010766 przez aggi
milunia bo to dziecko na foto jakoś nienaturalnie siedzi ;) Maks zawsze na kolanach albo swoje krzeselko do karmienia :-) bezpieczniejsze :-) no i ma prawie 15mscy a nadal korzysta z lezaczka :-) ja kiedyś widziałam fajne 'cos' do przyczepienia do stołu :-) takie ciekawe to było ale w końcu nie kupiliśmy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010768 przez ziaa
milunia fajne to :) też pomyślałam, ze taki siedzący bobas mógłby siedzieć sobie przy obiedzie, mama miałaby wolne ręce by też jeść, a junior bezpieczny, ale później pomyślałam, że przecież głowa mu ponad stół nie będzie wystawała na takim zwykłym krześle bo za mały i jak to z wizualizowałam to już padłam :D Ale zawsze może pełnić funkcję karnego krzesełka ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010772 przez Sandruska1995
aggi mówisz o takim do stołu co się przyczepia? Fajna sprawa też . ;)
My mieliśmy takie zwykłe, można położyć , 2 tacki, regulowana wysokość., pasy i my dodatkowo mieliśmy koszyk pod spodem.
Dziewczyny kto z jakiego województwa jest ? :P

Ja to kupowałam takie rzeczy jak wariatka a połowy nie użyłam hehe :laugh: W sumie krzesełko też mało używaliśmy no bo takiego malucha co nie siedzi się tam nie wsadzi bo nie ma sensu, potem dopiero jak zacznie jeść to na chwilę się wsadza , karmi i koniec . A potem to już nami przy stole normalnie . ;)

miluniaa fajne, ale mi się wydaję takie mało stabilne. A jak na boki poleci? Fajne , ale może lepiej coś innego? Praktyczniejszego? No może siedzieć w tym przy stoliku , ale to takim dla dzieci małym chyba. ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010782 przez Pumcia
NatB - odezwij sie w końcu ! - jak wyniki i wizyta ? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010784 przez magmus88
Hej! Czekamy z niecierpliwością na testująceeeeeeee :)))

Dzwoniłam do "mojego" ginka. Trochę się bałam przyznać, ze byłam u innego lekarza skoro zdeklarowałam się chodzić do niego.... Powiedziałam zgodnie z prawdą, ze poszłam na kontrolę, bo miałam się pokazać po operacji - w końcu to on mnie tam skierował. "Moj" lekarz stwierdził, że bardzo dobrze, tak właśnie powinnam zrobić. Także uffff, kamień z serca. Powiedział, że mam się nie matwić, to wcale nie musi być cysta - tylko np. niepęknięty pęcherzyk.
Zapytałam co w tej sytuacji robimy.... powiedział, że spokojnie czekamy na @, i później, zgodnie z umową mam brać clo. W owulację przyjechać na USG, żeby skontrolować wszystko. Mam również pamiętać na którym jajniku była ta "cysta". Żeby dokładnie wszystko obejrzeć.
Zapytał jeszcze czy pamiętam jakiej wielkości ta cysta jest. Ja mówię, że albo ze stresu nie pamiętam albo lekarz mi nie powiedział hehe to się tylko zaśmiał i tak jak pisałam już, mam zapamiętać na którym jajniku to było.

Jestem sporo spokojniejsza Wam powiem.... uffff.....

Co do @.. patrzac jak zwykle na luteine, małpa powinna przyjść w weekend myślę..... ale zważając na to, że powinno to nastąpić 2 tygodnie po owulacji to spokojnie jeszcze tydzień muszę poczekać.

Nawiązując do tematu teściowych.... Zbieram się bo mamy dziś jechać w odwiedziny hahaha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010786 przez paula123
Heej kobiety to znowu ja ta panikara ;) oposze wam moja sytuacje i prosze doradzcie pomozcie bo zwariuje. Jak wiecie moja beta w ciagu trzech dni przyrosla o 4 razy najpierw 31 potem 174 w ten sam dzien kiedy zrobilam druga bete bylam na badaniu usg gdzie lekarz powiedzial ze nie widzi ciazy dzis minal tydzien od ostatniej wizyty bylam jeszcze raz zrobil usg takie i takie i polozna powiedziala ze jest rozszerzona macica widac na usg ale nie widac jeszcze pecherzyka czy to normalne na etapie 5 tygodnia ciazy liczonego od 1 dnia okresu a jestem 19 dni po owulacji kazal przyjsc za tydzien i zrobic jeszcze raz test ciazowy czy cos sie dzieje czy to za wczesnie ??? I mam pytanie jeszcze jedno czy jak pojde prywatnie i lekarz potwierdzi ciaze oczywiscie inny lekarz to czy wypisze mj zwolnienie do pracy mam ciezka prace gdzie codziennie dzwigam a juz raz poronilam i sie boje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl