BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010879 przez magmus88
Brown - powiem CI że jakoś specjalnie się nie nakręcam... cieszę się tym... że po roku starań w końcu wziełam się za siebie :) tzn poczyniłam jakieś stanowcze kroki. Nie umiem się doczekać kuracji winclo (czyt. winko + clo) heheh. Cieszę się, że operacja, której się poddałam faktycznie coś dała. To jest dla mnie wielki plus.... że nie dałam się uspać i ciąć na marne.... (w sumie to te uspanie najbardziej mnie przeraża niż cięcie)... jakby nie patrzec to była moja 3 oepracja w ciągu 1,5 roku.... Co ma być to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010880 przez magmus88
Popycham :)
i co do snów.... miałam coś podobnego jak przeżywałam ciąże siostry.... ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010881 przez ziaa
Czytając Wasze komentarze o obiadach u teściów pomyślałam, o! Ktoś jeszcze tak ma! Jak byłam zszokowana jak na niedzielny obiad zaczęliśmy jezdzić na 12.30, u mnie w rodzinnym domu był 14.30, ale okazało się, że najlepsze przede mną! :D
Teściowa zaprosiła nas na wielkanocne śniadanie na ...... 6.30 :blink: widząc nasze zdziwienie przełożyła je na 7.00 :blink: :ohmy: :D i tak już od 4 lat ;p
To tak w ramach żartu na dziś :D

Ja właśnie się zbieram na urodziny do mojego trzyletniego chrześniaka, będzie impreza :D Miłego! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010887 przez Sandruska1995
Witam ;) Jak Wam mija wieczór? Ja spędzam go dziś samotnie , bo mój M pojechał na imprezę służbową . Ciekawe o której wróci i w jakim stanie :blink: :laugh:
Chociaż nie narzekam mały śpi od godziny już na noc . Mam czas dla siebie :silly:

joanna dziękuję, muszę dawać radę . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010889 przez Miluniaa
Mogłaś zrobić babski wieczór i zaprosić koleżanki ;) ja zwykle wykorzystuje tak wolne wieczory bez meża a sa bardzo rzadko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010891 przez Sandruska1995
milunia pewnie i bym coś wymyśliła. Ale ja się dowiedziałam wczoraj wieczorem o tym :blink: szybko mu się przypomniało :laugh: Obiecał wrócić o 23, i nie pić dużo . zobaczymy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010904 przez Pumcia
Aggi - to nie jedz śniadania jak tak wcześnie masz mieć obiad :woohoo: ja bym w moim stanie nie pogardziła, bo rano jak o 7 ( jeszcze przez snem
) czuje ze głód mnie dopadł to do 12 obiad jak znalazł :evil:

Nat - mi już brak słow na ten Twój uparty organizł - uwziął się na Ciebie :( zdrówka . . .

Sandrusia - to leż i pachnij jak masz wolne :silly: przyda Ci się oddech :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010909 przez magmus88
Dziewczyny.... chyba macie stosunkowo udany weekend, że tu taki spokój ;)

Ja właśnie wróciłam od znajomych.... Śpijcie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010919 przez Patikierc
Cicho,głucho..pusto..

widac ze weekend :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010922 przez magmus88
Pati - racja.... przyjdzie tydzień, to po pracy nie można nadrobić tych wpisów hehehe... a teraz kiedy mam wolne, moge czytac to PUSTKA hehehe.

Nie wiem czy Wam się wczoraj chwaliłam ale moja kumpela urodziła synusia :) drugiego już.... Powiedziała, że tak to moze rodzić, sprawnie wszystko poszło. I dzisiaj już by chciała iść do domu hehe :) Dzielna mamuśka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010925 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010929 przez magmus88
Cornick a co na to Twój lekarz?? Powiedz mu o swoich przypuszczeniach, zapytaj o ta fazę lutealną..... Myślę, że coś poradzi na to :) Tym bardziej, że będziesz miała znowu monitoring.... Trzymam kciuki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010930 przez aggi
joanna nie testowalam to nie wiem ale liczę na 24/25.10 ;)

magmus za dużo przeżyć i temu takie sny masz ;) mi też ostatnio co noc się pierdoły śnią :/

ziaa 6.30?o matko :p

cornick probowalas castagnus? On delikatnie reguluje cykl, obniża prolaktyne. Hm?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010936 przez magmus88
Aggi - to dobrze, że mozecie przyjechać jak mały wstanie.... to bez sensu wybudzać dziecko.. takie moje zdanie.

Moi teściowie zapraszają nas zwykle 15, 16... od święta na 14 :PP hehe Za to moi rodzice to przeważnie na 13..... ale my to nie mamy dzieci.... więc luzik hehhehe.

Ja właśnie czekam na obiad bo dziś gotuje UWAGA UWAGA mój mąż :D ciekawe czy pojem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010949 przez zancik
Hej :) Mam chwilkę to jestem ;) pogoda do bani pada od wczoraj :( a tu cisza jak to zawsze bywało w weekend ;)
Nat bidulko oby te dolegliwosci minęly :kiss:

Aggi dawaj fote Maksia ;) jak tam u tesciów? :P ;)

Joanna trzymam kciuki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl