BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 5 miesiąc temu #948728 przez natB
haha jaka piekna :) jak na mala dame przystalo :).. oj to taka w sam raz do Kosciola :P... jery miedzy Zosia, a Wladem sa 4 miesiace roznicy, ale jak czytam to sporo... maly jest na etapie kombinowania,
a Zosia juz taka mega kumata widze heh :)... Wlad odkrywa najbardziej swiat wedrujac po mieszkanu, oczywiscie za paluszek z mama, albo tata :P... dzisiaj tak bylo mi ciezko sie z nim rozstac, ze uronilam lze :( eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948770 przez Karolincia
Jaka Zośka jest świetna !!! :D Uwielbiam czytac o niej co nowego wykombinowała :) A ta toebeczka do niej pasuje w 100% śliczna jest :) Dla Małej Damy :)

Dziś czekam na kolejne dostawy ciuszków ;) Z tego wszystkiego zapomniałam o śpioszkach i pajacykach na rozmiar 62 do szpitala ;) Muszę dziś zamówić ;)

Ehh Nat B niedlugo święta juz i będziecie razem z Władem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948788 przez Sophie25
Ojjj tak NatB porzegnania sa ciezkie ... :/

u nas biało snieg padał ja wle snie g biało na swieta a dzis juz deszcz rozwali tą piekną biel :P

Zoska wczoraj mnie zszokowała kłade ja do łozeczka a ona stęka wyje mysle sobie co jej nie pasi jak zawsze zasypia o 20 i widziałam ze spiaca a ta wpakowała do pajacyka klocki i były w nogawce :O normalnie co za pomysł ma to moje dziecko gniotło jej wyciagnełam jej to to chciała mi za koszulkę wsadzic :P
ale mnie rozbawiła tym :P

wczoraj niuni kupiłam czapkę taka sliczną z kokardką az sie sama zachwyciłam nia :D
Sobie tez kupiłam czapke po tej krtani to bede chodzic w czapie bo dawniej nie uznawałam czapki a szaliki wprost ubostwiam sie zawinac szaliczkiem ciepłym :)

Dzis mamy szczepienie 3majcie kciuki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948796 przez Karolincia
Zosśśśkaaa !!!! :D Jakie ona ma pomysły :D hahahaha :D już sobie wyobraziłam jej stęskanie i jej mine wtedy, oraz Twoja jak znalazłaś te klocki :D hahahaha :D :D :D :D

Trzymam mocno kciuki !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948799 przez natB
Haha to ladna agentka z Zosi :)..
3mamy kciuki za szczepienie, a przeciwko czemu to? MMR?

Ojjj snieg, jechalam ostatnio autem i w radiu mowili o rozpoczeciu sezonu narciarskiego.. looo ale bym pojezdzila na nartach, ach ten mrozik, stok, narty... grzane winko po :) i nasz ulubiony hotel... kurka kiedy bede jeszcze miala okazje pojezdzic.. oj pewnie nie predko...
odchowamy Wlada, drugiego bobo, jak bedzie nam dany i pojedziemy :)... taka przynajmniej mam cicha nadzieje :)...

Ja bez czapy sie nie ruszam w sumie :) leb przewiany to u mnie katar gotowy :) heh...

Ale pieka dzis u nas pogoda, mrozik, sloneczko :) a ja nad sterta papierow w biurze :/... aaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948850 przez Sophie25
Nooo szokuje mnie pomyslami :P

Po szczepieniu ok mała plakała ale pozniej zobaczyła chłopczyka malutkiego i chciala Go na raczki wziasc ona juz sie tak opiekuje lala w domu karmi ja ze swojej butelki i bierze kocyk i ja okrywa :D
Ale mowie jej nie wezmiesz na raczki bo to malutki chlopczyk musisz silniejsza podrosnac zeby utryzmac bobasa :)
Ona jak widzi dzieci to szaleje wzrokiem za nimi :D
NAt Twoj tez tak jak zobaczy ?

O na narty bym sie wybrała tez :D :)

no to ostatnie szczepienie było 3dawkowe w raczke i 2 uklucia w nozki takze po jednym juz wiedziała o co chodxi i nozek nie chciała dac :/
wlasnie sie tak zastanawiam bo sa i za i przeciw szczepieniu skojarzona ale mnie tych ukluc jest niz zwykla :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948876 przez emilia1410
Fajna ta zosia;))
Fajne ma pomysly;))
A ja przed chwila zobaczylam plame krwi na majtkach i sie zastanaeiam co to, czy to moze torbiel sie zniwelowal, bym byla bardzo szczesliwaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948912 przez Karolincia
Nat B - Mmm...narty :laugh: :laugh: :unsure: Kiedy ja ostatnio na nich jezdziłam, pare lat temu, a mam ochote na nich poszlaec po stokach :whistle: :silly:
Pewnie dopiero jak odchowamy Maluchy to pojedziemy z moim Przyszłym Mężulkiem pośmigac na nich :) :lol: :lol:

Sophie - Cieszę się, że wszystko dobrze po szczepieniu :) Hehehehe opiekuńcza Lalunia z niej ;) ;) Chciałaby rodzństwo...ekhem...ekhem...Mmausiu słyszysz!!!! :) na c czekasz ??!! DO ROBOTY :D :lol: :woohoo: :woohoo: :side: :side:

Emilka - A okres kiedy powinnas mieć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948942 przez emilia1410
No okres dopiero 16 grudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948954 przez emilia1410
Brzuch mnie boli jak na okres i jajniki, a do okresu jeszcze 8 dni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948974 przez Karolincia
Może wcześniej okres bedziesz mieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949010 przez Sophie25
Karolcia no ewidentnie chce rodzenstwo trzeba ruszyc z produkcja :D

Emilcia ojj moze to torbiel ...

ja miałam krwawienia midzy miesiaczkowe i musiałam brac leki ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949028 przez mala81
hej wszystkim:) sytuacja u mnie sie ciagnie jak hmm przyslowiowy smród....dzis mam nadzieje wyjasnilismy sobie wszystko i do konca.Czas pokaze co dalej..17 grudnia mam wizyte u gin i jestem ciekawa co mi powie co tam sie u mnie dzieje,boje sie ze nie powiem jej wszystkiego co sie ze mna dzieje kiedy sie staralismy bo bede zestresowana czy wszystko ze mna ok..i w sumie dopoki moj chlopak nie wroci od urologa to tez nic nie bede mogla powiedziec bo moze faktycznie nie po mojej stronie powinnam szukac nieprawidlowosci,ale czas pokaze....jeszcze pare dni i lece do domu jakos nie moge w to uwierzyc ze znowu minal rok :) nadal nie mam prezentu dla chlopaka i nie mam pojecia co mu kupic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949062 przez emilia1410
Sophie no mam torbiel, ale takiego plamienia nie mialam wiec sie dziwie.
Biore duphaston na torbiel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949073 przez Karolincia
Witajcie Kochane ;)

Emilia - Może tez być to torbiel :(

Mała - To oby tak było, że już sobie wyjasniliście i żebyście nie wracali do tego !! :) A jak się zachowuje zmienił się, stał się troche bardziej uczuciocwy i ciepły? ;) Co mu kupić? - Ruzge :D :P heheh...:) Żartuje, tak na poważnie to hmm.... :whistle: :whistle: Czym się interesuje?

Sophie - To ruszaj ruszaj z produkcją :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl