BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 4 tygodni temu #1033490 przez aggi
ziaa Bóg wysłuchał mnie w odpowiednim momencie :evil: mam już zamówione :whistle: mięska pyszne z ziemniaczkami suroweczkami itd na maj bo mąż mój urodziny ma, a mnie się gotować nie widzi :p
Podziękowania: kiusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033492 przez ziaa
Aggi No to idealnie!! Zamów więcej bo ciocia Ziaa tez ma urodziny w maju!! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033493 przez nati.olsztyn
aggi Jesteś genialna!!! :lol: Dziękuję dziękuję dziękuję!!!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1033494 przez Pumcia
No żeż kur.... :whistle: poczekajcie tylko zbiore myśli i szczene z podłogi to dopisze :woohoo: a ja głupia myślałam że Wy " pijecie zioła ojca soroki " taaaaaa no taaaaaa . . . Blondynka - bo to nie możliwe że o tych ziołach była mowa, sądząc po waszych postach :laugh:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033496 przez nati.olsztyn
Laski, udało się!!!!:) Jest puma!!!
pumcia pisz szybko co u Was!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1033497 przez Pumcia
Nat - cała polska trzyma za Was kciuki, ciotki z forum są dobrej myśli więc i Ty powinnaś - podziwiam Cię :unsure:

Nowa - głowa do góry !

Brown - bardzo chętnie oddam miejsce po mnie, ale . . . samo się nie zrobi :woohoo:

Ziajek - specjal for ju :evil:



Sory że nie roar ale wszędzie sa zdjęcia " Kejty Pery " :laugh: :laugh: :laugh:
Maraton Ci zaszkodził Diable wcielony ? !!! :evil:

Nati - nie ucałuję młodego bo cięzko będzie mi się tak wygiąć :laugh: :laugh: :laugh:

Aggi - kto jak kto - ale Ty brutusie przeciwko mnie ? :laugh: :laugh: :laugh: chyba zaraz Maxa przekupię, żeby kopną Cię w kostkę :evil: i nie rozumiem - katering na " gwałt " ? To to też można zamówić ? Kurde myślałam, że tylko jedzenie :laugh: :laugh: :laugh:

A teraz trochę powagi - byłam dziś na wizycie. I nic - czekamy buahahahhahaahahhahahahahahhahahhhahahahahaahhahahahahhahahahhahahhahahahahahhahahahahhaahhahahahahhahhahahahahahhahahahahahhahahahhahahhahahahahhahahahhahahhahahahahahhahah
Załączniki:
Podziękowania: nati.olsztyn, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033499 przez aggi
ziaa hahah ale musisz się dołożyć do tego interesu haha :evil:

nati no coooooo :p

puma zbieraj szczene zbieraj :p a to nie wiedziałas że my 2w1 stosujemy :evil: przecież już od początku była mowa otym :whistle: :evil: no noo catering na gwałt,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1033500 przez brown24
Ziaaas klaunie forumowy :laugh: Zapytaj Pumy kiedy Szymek wyjdzie, bo wtedy ciocia Brown uczci to wydarzenie i zrobi testa :laugh: 29dc dziś.Z pamięcią też u Ciebie się pogorszyło hehe? :silly:

Aggi z Ciebie to prawdziwy tyygrys wychodzi :) a raczej :evil: :laugh: .Po co Ci catering? Kiełbasę do buzi i mąż na pewno będzie zadowolony :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Puma dzieki za obszerna relacje z wizyty buhahaha! Ja juz swoje zrobiłam, teraz na Ciebie kolej :silly:
P.s sadzac po ostatniej focie to zmienilas sie w szatynkę.. Kotecku :laugh: :evil:

Nati pożyjemy zobaczymy co z moja @ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033502 przez aggi
brown kurka wiesz ja z tych co o mężu myślą, niech chłopina też sobie coś zje :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033503 przez brown24
No to Aggi przecież mówiE :laugh: Nie wiem o jakiej Ty kielbasie myślisz bo ja o krakowskiej :laugh: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033507 przez nati.olsztyn
pumcia Czyli tak jak mowilaam- Twój Szymek chce świętować urodziny razem z moją Mary :P brown to musisz jeszcze parę dni poczekać . pumciaChcesz listę naturalnych sposobów na przyspieszenie? :-)

aggi Olsnilo mnie :woohoo: i chyba na M urodziny zamowie jakieś pierogi a sama tylko słodkim się zajmę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1033509 przez aggi
brown oszzzz ty swinko tak mnie pod włos brać?! Nieładnie :evil: mój mążek to woli coś lepsiejszego, ja się zadowole byle kabanoskiem :whistle: i tak najlepsze będzie na koniec :side: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033533 przez Pinezka
Aggi - ano mnostwo czasu minelo juz, odkad sie aktywnie udzielalam na tym forum ;) Wrocilam do pracy, dziecie mam nad wyraz aktywne i dopoki o 21 nie pojdzie spac, to nawet nie jest mi dane na dupce 10 minut posiedziec. Mialam tez przeboje zdrowotne, no wiec tak jakos wyszlo ;) Ale czytalam was pilnie, a niedlugo tez wejde znowu w temat, bo zaczynam kwas foliowy lykac :woohoo:

Brown - kiedy tescik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033534 przez nati.olsztyn
pinezka Witaj! :-) Kiedy zaczynacie staranka?
brown pisała że zrobi testa jak pumcia zwolni jej miejsce a póki co Szymek nie chce wyjsc;)hehe

puma jak skurcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033542 przez Pinezka
Nati - zaczniemy pewnie tak w lipcu sierpniu, chcialabym roznice wieku nie wieksza niz 3 lata, ale ze jedno dziecko juz mamy, mam nadzieje, ze obedzie sie bez spiny. Niech drugie przyjdzie kiedy uzna za stosowne ;) Choc z drugiej strony mam juz 35 lat, wiec oby poszlo bez wiekszych problemow ;)

Pumcia, ty nastepna do rozpakowania, wiec niech Szymek nie zwleka i sie nam pokaze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl