BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1033586 przez niagara
Hej Dziewczyny :laugh:
Nowa byłaś na becie? Kiedy wyniki?

Brown jak u Ciebie sytuacja na froncie? :silly:

Magmus smacznego! Też bym zdjadła :P U nas na dniach otwierają lodziarnie z domowymi lodami, już doczekać się nie mogę :laugh: Chyba będę pierwszą klientką :P :laugh:

Pumcia co tam, jak tam? :whistle: Przesz już? :whistle: :woohoo:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033588 przez magmus88
Nati - mam takie strzelające coś do kłucia :D z tym akurat daję rade.... ale jak miałam zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch to już sobie nie zrobiłam.... męża zatrudniłam :PP

No chcąc nie chcą muszę jeść podwieczorek hehehe. Ogólnie to muszę jeść co chwilę :D śmieję się, ze z kuchni nie będę wychodzić za nieługo... jak nie jedzenie to kłucie.... Ale co zrobić. Nie mam jakiś mega dużych tych cukrów więc dam radę :)

Niagara! mmm taka lodziarnia najlepsza! Pewnie byłabym stałą klientką :) Lody to moje ulubione słodycze :)

Nati - jesteś pielęgniarką??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033591 przez nati.olsztyn
magmus
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033592 przez Pumcia
Nati Brown Niagara i Magmus - pisze na tel więc odpiszenwszystkich Wam hurtowo :P - jeszcze nie pre, ale w nocy miałam dość bolesne skurcze, miałam nadzieję że się rozkręca ale niestety zasnelam i one razem ze mną :woohoo:
Brown jak ta Twoja praca ? Myślisz jeszcze ?
Magmus mój tato też musi cukier non stop sprawdzac więc wiem o czym mówisz :/ a moja siostra która wygląda jak anorektyczka ma niewiele mniejszy cukier od ojca. Dziwna sprawa :side: Ale foto mile widziane - przynajmniej Ty się jeszcze w kadrze miescisz hehehe
Nati szkoda że nie jesteś z WhiteStoku :P podziwiam ten zawód- ale niestety to nie dla mnie, nie nawidze widoku krwi, igieł itp i boję się szpitali :/

A ja dziś idę z mężem na kolację :whistle: Pewnie to moja ostatnia wieczerza :laugh:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033593 przez Pumcia
Nati jeśli chodzi o 2 l wody - ja w ciąży naprawdę dużo piję bo mam wrażenie że mnie non stop suszy. Ale nawet wtedy to nie jest 2 l. Wiesz co? Kiedys rozmawiałam z koleżanką dietetyczna - i jeśli gdzieś jest napisane o piciu, to sumujesz wszystko co płynne czyli woda, kawa, herbata a nawet zupy. A poza tym jak nie chce się pić to na siłę wlać w siebie tyle wody ? Powodzenia :woohoo:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033594 przez brown24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Ostatnia wieczerza mówisz? Hehe to planujesz odrazu z restauracji na porodówkę jechac ? :laugh: To trzymam kciuki ;)
U mnie bez zmian, @ nie ma jesli o to Wam chodzi, do soboty daje jej czas :P
Nati podziwiam, praca pełna poświęceń..noi te szpitale brrr , ja sie krwi nie boję, kiedys ba praktyce przekłuwałam nawet brew i język, calkiem fajnie bylo :laugh: ale w szpitalu pracować bym nie mogła.
A co do 2-ch l wody to tak jak Pumcia gada, z zupami herbata i sokami pewnie sie uzbiera.
Podziękowania: nati.olsztyn, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033595 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Pumcia, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033596 przez magmus88
Nati - podziwiam :) ja też w takim zawodzie bym pracowac nie mogła... mi moga robić wszystko... ale ja komuś? Never :PP

Co do picia - ja bezproblemowo wypijam 2 l napoi. Samej wody 1,5 l. Jakoś się tak nauczyłam i nie mam z tym problemów heheh.... Do tego jakieś herbatki niesłodzone....

Puma... pojedz sobie :D może Szymkowi to się nie spodoba i w końcu zechce wyjść :PP Chyba że nie zrozumiałyśmy aluzji..... że po kolacji ten tego :D i wtedy będzie przyśpieszenie akcji :D
Podziękowania: nati.olsztyn, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033597 przez ziaa
PUMA DAWAJ FOTE!!!!! Wisisz nam chyba jakąś zaległą!! Miała być tam kiedyś następnego dnia i co??!!! :whistle: :whistle: :whistle: :evil: :evil: :evil:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033598 przez ziaa
Ty mi tu nie dziękuj tylko fotę dawaj, powiedziałam! :woohoo: :laugh:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033599 przez nati.olsztyn
pumciaDzięki! :) To moze sie u Ciebie powoli rozkręca. Spróbuj masowania sutkow i akupresury.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033600 przez Pumcia
Myślałam że jak ładnie podziękuje to zapomnisz :whistle:
Katarzynko jak uda mi się na tel to później coś wstawię :laugh: albo . . . Jutro :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033601 przez ziaa
Nonono, ja tu czuwam! Masz 24 godziny! :laugh:

NatB
- jakieś wieści? kciuki niezmiennie zaciśnięte!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033602 przez brown24
Nati to najważniejsze, robisz to co lubisz ;)

Puma właśnie FOTA! :angry: :laugh:

A jeszcze co do lodów
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033603 przez Julka1987

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl