BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 4 tygodni temu #1033690 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1033691 przez Miluniaa
Dziewczyny piękne macie brzuszki !!!!
Puma ha ja juz wiem czemu Szymek nie chce wyjsc ! Bo oszukalas nas, ze to 40 tydz ! w tym tyg tak zgrabnie sie nie wyglada :evil:

Co do okresu paniki jeszcze nie ma bo przed ciazą mialam cykle co 31 dni ;) A czasami sie zdarzylo i 50 :D:D

nati jakie to ... zyciowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033692 przez nati.olsztyn
milunia Bardzo życiowe.:) tylko mi tam.tekstu o dojadaniu po dzieciach brakuje hehehe :cheer:
A Ty piersią karmisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033693 przez Miluniaa
Nie nati ja juz piersia nie karmie ;/ ogolnie to dla mnie drazliwy temat, bo mam wyrzuty sumienia, ze nie zrobilam wszystkiego zeby dalej karmic ale krew przy karmieniu, zoltaczka, skaza bialkowa to wszystko mnie jakos przeroslo... ja mialam wizje pieknego karmienia... przy 2 sobie odbije przynajmniej wiem na co mam sie przygotowac ;)
wg mnie za mala w naszym kraju jest edukacja na ten temat ja do 28 lat myslalam, ze rodzisz , przystawiasz i dziecko pieknie je...


Ja bym tam jeszcze dodala o szczepieniach :D Bo po urodzeniu temat ktory nie dawal mi spokoju ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033694 przez Miluniaa
A teraz pytane z innej beczki :D Jake kaszki podajecie lub podawaliscie swoim maluchom ? Ja jestem wlasnie przed wyborem jedzenia dla swojej królowej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033695 przez nati.olsztyn
milunia To przepraszam, myślałam, że może karmisz to te cykle mogą byc nieregularne. Skoro Cię to przerosło to znaczy że zrobiłaś tyle ile mogłaś wiec zupełnie nie masz powodu by mieć wyrzuty sumienia.

Jesli chodzi o kaszki to Mary jadala na początku jaglaną, manne orkiszowa lub zwykłą manne ( nie wiem.jaak to sie odmienia). Dwa razy kupilam jakąś sklepowa dla skazowców ale nimi pluła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033696 przez natB
milunia co do karmienia, powiem Ci tak głowa do góry :).. Wyrzuty będziesz miała, bo i mnie dopadły, że Władka nie dałam rady karmić, ale wiem ze chyba psychicznie nie byłam na to gotowa...z mala przychodzi mi to naturalnie, było ciężko ogarnąć to ze względu na brak małej, wiec to odciaganie było koszmarem, ale teraz jest super :).. Chociaż to zupełnie co innego niż butla, bo tam nakarmilam i spokój na 3 h, a na cycku mała potrafi wisieć z przerwami 2 h, ale na szczęście jak zaśnie to śpi po 3-4 h :).. W dodatku cycka ma za smoczek i mi od wczoraj strasznie pogryzla, w ruch poszedł maltan no i staram się uważać, żeby jednak piła a nie niuniala sobie... Dzisiaj w akcie desperacji chciałam juz jej dać butle, ale totalnie juz nie potrafi zaciągnąć smoka... Aaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033697 przez natB
Ja robiłam małemu kaszkę kukurydziana :) z owocami i kaszki Holly :).. Mały u nas średnio był kaszkowy :P żadnych tam tych naszych owocowych nie podawała Nestlé czy tam bobowity, jak spróbowałam to myślałam, że zwymiotuje od tej ilości cukru:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033698 przez natB
Brzuszki macie piękne dziewczyny :D ale szczerze na razie mi nie jest tęskno heh :)..

cornick jesteś mistrzynią selfie :D

ziaa ja jednak poszłam skontrolować brak Twojej @ kurna coś długa drogę wybrała, oby zaraz przyjechała ta ciotka z Ameryki..
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033699 przez Miluniaa
nati nic sie nie stało :kiss:
natb wlasnie o tej holle czytalam musze chyba sie przejsc do piotra i pawla tam ponoc sa, tych z cukrem nie podam na pewno ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033700 przez natB
Ja nie podawałam tych z cukrem ze względu na to, że mi to cholernie nie smakowało :P jakoś nie potrafilabym tego małemu podać.. A Holly możesz zamówić w aptece Gemini :) bardzo dobre ceny mają, a to tak przy okazji gdybyś coś innego zamawiala :).. Jak chcesz małej zacząć w ogóle cokolwiek podawać to możesz jej mm zaciągać kleikiem różowym lub kukurydzianym, cy w ogóle konsystencja jej zasmakuje.. Ja osobiście też wiem, że warto troszkę poczekać z kaszkami... My za bardzo chyba pospieszylisny się z tym rozszerzeniem diety i walczyłam z alergia Włada :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033701 przez Miluniaa
nat ja jeszcze mam zamiar ze wzgledu na wczesnictwo zuzi zaczekac ale sie rozgladam powoli ;p a z tych holly sa 3 rodzaje jaka jest najlzejsza na mały brzuszek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033703 przez nati.olsztyn
milunia Dawidowi zaczęliśmy rozszerzać dietę jak skończył 4 miesiące, a Mary cos koło 6. Tyle, że M byla dzieckiem BLW wiec jak juz próbowała wyjadac nam z talerzy to wtedy zaczelismy;)no i nie karmilam jej w ogóle łyżeczką;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033704 przez Pumcia
Nati a skurczyki spoko, właśnie leżę na porodowce na ktg - zobaczymy czy mnie wypuszcza :P dobrze mi tu - oglądam sobie tv :whistle:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033706 przez nati.olsztyn
pumcia To dawaj nam tu swój wykresik z ktg do oceny;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl