BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042601 przez aggi
Dzień dobry. Maks chory. Gile do pasa i oko mu lzawi. No i niesamowicie zmierzly jest. A mnie też coś drapie w nosie. Echhh.

pinezka rozumiem :-) ja nie mam testów owu już, skończyly mi się. Generalnie ja bardzo mocno odczuwam owu odkąd urodziłam maksia. Miałam iść do lekarza zobaczyć na usg w czasie tego mojego bólu co się dzieje czy mamy celowac 'przed bólem' czy w trakcie czy co. Generalnie jak czuję ból jajnika to wtedy wychodził mi pozytyw na owu. Ale tak jak piszę miałam iść do gina jednak 'sprawa się rypła', jestem bez forsy więc chyba muszę poczekać na @ i potem do gina jak będę przy kasie. A moja dieta tragedia, zrezygnowałam poraz kolejny, przeroslo mnie to mimo że tak dobrze mi szło...

ziaa oczywiście że Twoja ukochana aggi miała identyczny weekend jak TY B) gdyby nie to że maksia rozlozylo to już w ogóle bajeczka by była. Zaciskam kciukasy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042602 przez nati.olsztyn
Test robilam w 24dc. Juz od kilku cykli mam takie te pierwsze dwa dni niewiadomo jakie. Pójdę moze po @ tu do ginki na NFZ a jak ona nie pomoże to wybiorę się do doktorka do ktorego chodzilam prywatnie w Olsztynie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042603 przez aggi
nati no nieciekawie, hmm idź może do gina bo tak jak ziajek pisze cykl bardzo krótki i jakieś dziwne cuda.
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042605 przez ziaa
Nati czyżbyś była dowodem na to, że castangusa nie bierze się bna własną rękę? :dry: To od czasu kiedy go bierzesz zaczęły się takie cuda?
Aggi no to teraz czekamy na efekty naszych dobrych weekendów! :woohoo: Oj nie dobrze, ze Was coś kładzie :( Walczcie dzielnie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042608 przez nati.olsztyn
ziaa No właśnie nie. Tez bym na niego zwaliła winę gdyby nie to że w tym cyklu w którym zaczelam.go brac już miałam te plamienia. Jeszcze pamietam że test robilam i pytalam na forum kiedy zacząć. W końcu wzielam pierwszą tabletkę w 3dc jak @ się rozkrecila na dobre. Teraz zostalo mi 10 tabletek do końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042610 przez ziaa
Nati a to pierwszy taki krótki cykl? Czy wcześniejsze też takie były? Mi się wydaje, ze jak nic powinnaś odwiedzić lekarza, bo wskazał jakąś przyczynę tych nieprawidłowości :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042611 przez aggi
nati wskazana wizyta, nie da się ukryć że takie coś nie jest normalne.

ziajek oby oby :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042612 przez nati.olsztyn
ziaa Bywały. Bo jak wcześniej zaznaczalam w aplikacji to jako plamienie to nie liczyło jako 1dzien nowego tylko jak jeszcze poprzedni cykl, a 27 dniowe miewałam. Tak czy siak przejdę się do lekarza. Obawiam się że to moze być na tle nerwowym, chociaż to by była w sumie optymistyczna wersja;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042614 przez ziaa
Nati A co Cię tak stresuje? Przeprowadzka? No bo chyba nie praca??? B) Już o tym rozmawiałyśmy Babo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042617 przez nati.olsztyn
ziaa Powiem Ci, że jak nie urok to s****ka... Pracę już odpuscilam, za to rodzinka dostarcza mi co jakis czas atrakcji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042648 przez kakasia20
Hejka. Ja powiem tak.
Pod koniec sierpnia zaszlam w ciążę oczekiwana..
Wszystko było ok 5tydz ciąży pecherzyk ładny .I zarodek Itp ..
Lecz...... :( niestety .zaczęłam krwawic jak woda z kranu.
Po 5tygodniu dzidzia była słabsza i w 8tc szłam do gin na wizytę i usłyszałam najgorsze...
Ze mam krwiak a podkosmowkowego 5cm .I dzidzia od 5/6 tydz nie rozwija się ledwo żyła.
Patrzyłam na jej śmierć jak jej ledwo stuka serduszko ....trudno opisać to .
Dwa tyg temu miałam.zabieg lyzeczkowania widziałam moja mała dzidzie .Eh :(
Widocznie tak musiało być .
Lekarz mówi wadliwe geny lub podnosilam coś ciężkiego itp sex....
Jednak wiem że trzeba teraz 3msc odczekać 3 cykle. ...nie wiem czy się zdecydujemy na dziecko gdyż mamy uraz wielki po stracie i Do lekarzy .nie dość że wiedzieli ze coś jest nie tak z dzieckiem żaden z 3 prywatnych ginekologia nie dał mi tabletek na podtrzymanie itp nie kazał leżeć itp .kasa. w zeby i pa .
... Pewnie zawitamy do was na starania jeszcze nie będziemy się poddawali .Pozdrawiam.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042660 przez Paula1704
kakasia wiem, że w takim momencie to niewiele pomoże, ale strasznie Ci wspołczuje! I rozumie chyba jak nikt inny, bo przesyłam podobną sytuację pod koniec tamtego roku. Też wszystko skończyło się zabiegiem w 12 tygodniu, mimo, że od 7 tygodnia serduszko nie biło, ale mój lekarze tego nie zauważył! Do tej pory nie rozumie jak było możliwe! Nie mogłam się po tym pozbierać, ale postanowiliśmy próbować dalej!
Teraz jest w 9 tygodniu ciąży i każdy dzień to jest dla mnie Starach i stres czy tym razem się uda. Ale musi!
I za Ciebie też trzymam mocno kciuki! Będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042662 przez Annie1981
stOkrOtka91 Ja też słyszałam o tym, że w ciąży można mieć okres, dlatego zdarzało mi się robić test ciążowy mimo @. Oczywiście moje były negatywne ;)

nati.olsztyn Ja też czytałam, że plamienie to jeszcze końcówka poprzedniego cyklu i nowy liczy się od krwawienia.

kakasia20 Bardzo mi przykro, nawet nie umiem sobie tego wyobrazić. Na pewno potrzebujecie czasu, żeby dojść do siebie, ale nie poddawajcie się.

GoNia79 Jak się czujesz? Uwierzyłaś już? :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042665 przez magmus88
Hej hej :)

Stokrotka - Niagara ma dobrą pamięć :PP u mnie była już beta pozytywna a testy negatywne. Jak już pojawiła się druga kreska to trzeba ją było lupą oglądać hhehe.

Pinezka - jak to tak jest powrócić na pole bitwy?? hehe

Ech Aggi.... ucałuj Maksia od e-cioci :) Bartosz wczoraj miał Waszego pajacyka ;)

Nefri - to wielkie pakowanie Was czeka :) Dacie rade na "raz"?

Zia - z weekendem chyba nikt CI nie dorówna hahah, o! Baby shower :) aż mi się łezka w oku zakręciła jak przypomniało mi się swoje... też była impreza niespodzianka??

Nati - zia ma rację :) testuj!

Kasia - strasznie współczuję :(

My wczorj mieliśmy chrzciny :) było 9 dzieci. Całą msze było cichutko jak makiem zasiał :)

Jutro mamy endokrynologa, ciekawe czego się dowiemy ... W środę mamy bioderka i wizytę w poradni rech.
No i jutro mamy też z mężem drugą rocznicę ślubu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042666 przez aklim88
Dziewczyny ratunku,

Mały sie dzisiaj uderzy i zwichnął mu sie ząb zamiast stać to jest prawie poziomo. Byłam u dentysty ale nic nie moga mu zrobić bo jest za mały. Trzeba czekać na rozwój wydarzeń. Jak bedzie bardzo zle to usuną. Miała któraś takie doświadczenie? Bo je sie, ze zostanie mu taki krzywy i potem nie wyrośnie mu stały. Jestem spanikowana...



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl