BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042872 przez ziaa
Dziewczyny!! Muszę Wam jeszcze zostawić cytat na dziś! Niech każda go dobrze zapamięta! :) Jest równie ważny jak ten z dużym krokiem i przepaścią! :)

"Wiele problemów żyje tylko dlatego, że wciąż karmisz je swoją uwagą".

Proszę zapamiętać i przypominać w stresujących sytuacjach! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042873 przez ziaa
O! Jak pięknie rozpoczęta nowa strona :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042875 przez aggi
ziajek u mnie @ 6 albo 7 ;) więc na równo z Tobą :evil: to powiedz kiedy na bete pójdziesz, do towarzystwa tesciora walne :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042879 przez nati.olsztyn
ziaa Zapiszę się jak się @ skończy bo tu zapisy są na pół godziny przed rozpoczęciem przyjmowania.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042882 przez aklim88
Ziaa - dziekuje, ze pytasz. Ząb w koncu wypadł następnego dnia. Jechałam natychmiast do dentysty. Małego krew zalewała troche. Jak z wampirkiem weszłam do przychodni. Zabrałam zęba zeby go obejrzeli czy cały wyszedł. No i nic w sumie nie zrobili. Drugi zàb sie tez ruszał, ale mniej. Jutro jeszcze do kontroli, ale powinno byc juz ok. Niby stały ma mu wyrosnąć pozniej bez problemu.

Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno

Brown - a u Ciebie jak

Joanna - z rodzina to najlepiej na zdjęciach... ale była u mnie moja mama tydzien, przyleciała zeby zająć sie Robertem jak byliśmy z Alą w szpitalu i no nawet duzo mi pomogła. Byłam w szoku. A jak sytuacja u Ciebie w pracy? Poprawiło sie cos?

Milunia - trzymaj sie. Zu troche podrośnie to powinno byc łatwiej. Wykorzystaj ten czas jak jestes z nia sama zeby uporządkować wasze życie zanim przyjdzie dzidzia na świat. Przede wszystkim postaraj sie zbudować relacje Zu z tata, tak jak pisała Nat, bo inaczej będziesz miała z nia przeogromne problemy. Nie poradzi sobie z tym,że nie poświęcasz się jej w 100% a jak nie bedzie miała dobrej relacji z tata i nie bedzie chciała spędzać z nim czasu to bedzie tragedia dla niej i dla Ciebie

Aggi - kuruj się kobietko. Co mogę Ci polecić, to woda morska do nosa. Psikac kilka razy zeby zupełnie wyczyścić nos i jak znowu zaczyna lecieć z nosa, to powtarzasz. Tak mój P sie leczył jak dopadło go przeziębienie na kilka dni przed Ali operacja. Jakby sie zaraziła to operacje trzebaby było przełożyć

Nefri - przeprowadzacie sie juz?

Nati - cos sie stało?

Pinezka - jak Juniorek?

Nat?
Nattka?
Majka?
Pati?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042893 przez nati.olsztyn
aklim No właśnie nic się nie stało a jestem rozdrażniona i wszystko mnie wkurza.
U Malego z zabkiem musi byc dobrze chociaż co się najadlas strachu to Twoje.


ziaa Cytat świetny! :-) zgadzam się z tym w 100%

A to powstalo wieczorkami przy okazji bajek lub filmów;) Wiecie, ja nie umiem ( i nie lubię) tak ogladac siedząc bezczynnie;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042894 przez joanna1991
NATI powiem ci ze ja na ten cykl nie nastawiam się za bardzo ale za to mój mąż szaleje mówi że nie może odpuścić xD Ale oczywiście stosunkowo udanych wieczorów nam nie brakuje więc ten tego działamy :D

AGGI no ja się cieszę że w końcu moja @ znalazła swój rytm, w końcu wczuwam się w swój organizm, dziś np. zauważyłam lekko brązowy śluz jakbym lekko poplamiła i ustało.

ZIAA moja ginka powiedziałą że w moim przypadku może lepiej zadziałać na mnie odstawienie CLO niż samo zażywanie. Pamiętaj że ja czekam na twojego pozytywnego teściora :* A no i ten tego cytat trafiony w sedno! :) Zapamiętam :)

ALKIM ZIAA byli ostatnio u nas teście wraz z moimi rodzicami no i moja teściowa zaczęła mówić do mojego męża że jej brakuje w tej chwili jego siostry u nas, że się zmienił, że nie dzwoni codziennie do matki, siostry , babki i nie pyta się co u nich, itp. a my poprostu chcieliśmy zrobić obiado kolacje tylko dla rodziców, Jego siostra jest dorosłą, ma swoją rodzinę więc nie widzę takiej potrzeby żeby ona do nas często przychodziła.

A co do pracy to trochę się zmieniło bo ktoś zgłosił mobbing i się wszystko uspokoiło i któregoś dnia przychodzę do pracy i okazuje się że przyjechała trenerka mnie egzaminować na młodszego zastępcę kierownika. Na szczęście zdałam.. Nie ukrywam że się cieszę bo zależało mi na tym papierku, żeby mieć lepsze referencje na przyszłość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042896 przez nati.olsztyn
Joanna Działajcie, dzialajcie!:) Gratuluję awansu! :-)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042920 przez Annie1981

ziaa napisał: "Wiele problemów żyje tylko dlatego, że wciąż karmisz je swoją uwagą"


Bardzo się z tym zgadzam, chociaż nie zawsze to jest łatwe.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nati.olsztyn, ziaa Dziękuję za kciukasy :)
Joanna1991 Gratuluję zdanego testu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042921 przez Nowa...
Cześć dziewczyny :) Ja będę się mało udzielała bo szczerze zaprzestaje starania,może nie tyle zaprzestaje co nie chce o tym myśleć. Dziś miałam wizytę u ginekolog- jak to stwierdziła u mnie wszystko wygląda super i widzi ,że owu była. Oczywiście dała skierowanie na badania, ale według niej to nie u mnie tkwi problem a u partnera. Ukochany nie chce zrobić badania nasienia. Nie wiem chyba się martwi tym co wyjdzie... w każdym razie nie wiem jak to będzie. Nikogo do niczego się nie zmusi. Cieszę się że u mnie wszystko wygląda bardzo dobrze:) Oczywiście będę was podczytywac i trzymać kciuki za pozytywy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042923 przez Miluniaa
Asia trzymam kciuki
Zajka to samo !


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042925 przez aggi
Cześć i czołem. Buziaki dla wszystkich chłopaków ;) wiecie, że czas niesamowicie mi przez palce ucieka :pinch: masakra... znów dzisiaj nas zakupy czekają comiesięczne.. za szybko to wszystko leci.. :blink: miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042939 przez brown24
Annie dobre podejscie,chyba tez tak zacznę :laugh:
Aklim ja dalej przeziębiona,mąż też,klima w pracy strasznie daje mi po pęcherzu,jak zmarznę w stopy to zaraz sikam po kropelce ehh.Takze starań nie bylo,ovu chyba wczoraj miałam,chociaż dziś tez czuje płodny śluz.Ogólnie ostatnio jakoś nie mam czasu o tym wszystkim myśleć,praca,malowanie w domu i inne remonty sprawiają ze wieczorem mam siłę juz tylko spać :) Może to i lepiej bo przynajmniej sie nie zadręczam ;)
Ziaa świetny cytat:) trzymam za Ciebie kciuki pierniku:):) i za bliźniaki :laugh:

Aggi czas zapiernicza niesamowicie, za niecałe 3miechy święta,masakra:)
Za Ciebie tez trzymam kciukasy :kiss:

Joanna gratuluje awansu:) i bardzo dobrze ze ktos zgłosił mobbing.Teraz jak nie będziesz się tyle stresować, to ze staraniamu tez szybkie pójdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042943 przez ziaa
Cześć Babeczki! :D

Aggi ło matko! Te Twoje sławne zakupy to na prawdę wyznacznik czasu :ohmy: To testujemy w środę :D i oby było co świętować.. picoolo! ;)
Nati jak dziś nastrój? :) Mam nadzieję, ze lepiej :) ŚLiczne nowe uszytki! Masz talent!
Aklim dobrze, ze tak to sie skończyło :)
Joanna no gratulacje! I całe szczęście, ze ktoś zgłosił ten mobing! Takie rzeczy nie maja prawa się zdarzać ;/ Tak, tak o tym działaniu przerwy w clo tez słyszałam, no cóż - zaciskam kciuki zeby to był Twój czas! :)
Nowa nei fajnie ze strony Twojego partnera. Nie oceniam oczywiście, ale to wasza wspólna sprawa, wiec tez powinien wsiąść za nia odpowiedzialność. Mąż mojej przyjaciółki miał bardzo słabe nasienie, mało ruchliwe. Tez go badania nie cieszyły, ale podszedł do tego po męsku. Dowiedzieli się dzięki temu jak działać, pojadł miesiąc suplementy z chromem i cynkiem i zaraz urodzi im się bobas! :) Mój maż nei ma problemu. Oczywiście na pierwsze badanie nie szedł radosny, bo nie wiedział co i jak, ale za to teraz kontrolne to robił bez problemu. :)
milunia! Przecież my juz dawno wiemy, ze Zu to debeściara! :D B)
UUU.. Brownek, przytulam ! Ty w górach jesteś prawda?? :evil: Nie możesz sobie zakupić takich góralskich skarpeciochów do pracy? :D Owcza wełna i te sprawy! Klima nóżek nie ruszy i pęcherz bedzie w formie do starań! :D B) :evil: Remonty robicie, to chyba już tam tak na dłuzej zostaniecie, co?

Miłego popołudnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042945 przez nati.olsztyn
ziaa Dzięki! Juz wczoraj popołudniu bylo w porządku, nie wiem co to było wcześniej. ;) A jeśli chodzi o uszytki to oczywiście tylko literki to moja robota, zresztą takie na szybko i na oko ale dzięki za uznanie:)

aggi Podziwiam Cię za te Wasze zakupy:) chyba tez bede musiala cos takiegobu nas wprowadzić.
P.s. Napisałam do Ciebie na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl