BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1043212 przez magmus88
hej :)

Zia!! Trzymam baaaaaaaaaardzo mocno!!!

Za mnie też trzymaajcie hehe :P też byłam upuścić krew heheh ale żeby oznaczyć TSH :PP

Jesteśmy po pierwszej rehabilitacji. Myślę, ze mały się dobrze bawił :)

Sandra co u Ciebie? Dawno Cie tu nie widziałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043214 przez GoNia79
cornick moja bratowa z córeczką rehabilituja sie bo mała miała przykurcz i asymetrie.. jest już o wiele lepiej mała wg poł swojego malutkiego spedziła w szpitalu
ziaa i ja czekam na twój wynik z niecierpliwościa
annie wiesz ja nie pracuje.. mój mąż cieżko tyra (rozwij firmę) a ja zajmuję się domem dzieciakami i pomagam mu w sprawach papierkowych..

Dziś lepiej się czuje .. są mdłosći ale już nie takie podejrzewam że to była wina mojej wspaniałej migreny.. po wymiotach odpuściła.. i dziś mam więcej energii choć pogoda za oknem nie rozpieszcza brrr...

aaaa za dwa dni zobaczę się z naszym Grosiem ukochanym:)....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043215 przez Miluniaa
Jeju Ziajka toż ja dzisiaj na niczym sie nie skupie ! :woohoo:
To wiadomosc od Zu chyba dla Ciebie bo zabrala mi laptopa jak do Ciebie pisalam nie wiem co to znaczy moze macie swoj tajny jezyk :whistle:
+
jg.yfjcn


Jakie tu piękne dzieciaczki sie pojawiły :woohoo: cornick cudo !
Nati to ona kiedys byla taka malutka?? az nie do uwierzenia co ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043222 przez nati.olsztyn
Milunia Oj tak, nie wiem kiedy ten czas zlecial;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


ziaa Dziś jest tylko Twój dzień;) Jak zadzwonilam zapytać czy dziś przyjmuje ta gin. to się okazało że zmienili zasady rejestracji i na dziś już nie ma numerkow. :( Za to zapisala mnie na piątek:) dobre i to:)

gonia Ostatnio slyszalam, że na migrenowe bole glowy może pomoc szklanka wody z solą kłodawska( albo pare ziarenek soli na jezyk, potrzymac 10-15sekund i popic szklanką wody) wypita jak się tylko czuje że idzie atak bólu, potem druga szklanka i ewentualnie trzecia.My z mężem tak robimy jak zaczyna bolec głowa. Bardzo często pomaga. Ja się śmieje że nawet jak.jest to efekt placebo to najważniejsze że jest taki jakiego oczekujemy;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043228 przez GoNia79

nati.olsztyn napisał: gonia Ostatnio slyszalam, że na migrenowe bole glowy może pomoc szklanka wody z solą kłodawska( albo pare ziarenek soli na jezyk, potrzymac 10-15sekund i popic szklanką wody) wypita jak się tylko czuje że idzie atak bólu, potem druga szklanka i ewentualnie trzecia.My z mężem tak robimy jak zaczyna bolec głowa. Bardzo często pomaga. Ja się śmieje że nawet jak.jest to efekt placebo to najważniejsze że jest taki jakiego oczekujemy;)


Dzięki kochana za rade nastepnym razem spróbuje być może pomoże nigdy nie probowałam tej metody.. zawsze tabletki a teraz już wg w moim stanie..
U mnie juz wiem kiedy migrenia minie .. jak ida wymiotki wiem ze za pare godzin bedzie si.. i tak było tym razem..
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043246 przez aggi
Czołem :* ;)


brown termin @ chyba 8.10 ;)

pinezka zdrówka !!

cornick kochana dawno Cię nie było :) Jasiek cudo !

ziaa kciuki zaciśnięte :) nawet nie wiesz jak UJOWO się pisze z takimi zaciskami :D :D :D :evil: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

magmus za ciebie też trzymam i Twój wynik :)

nati masz cudną córę :)

gonia piękna z Was rodzinka :) chłopaki ile lat mają??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043247 przez magmus88
Hej! :)

Moje wyniki w normie...

Zia, mam nadzieję, że Twoje "podwyższone" :PP

Gonia, rodzinka jak z obrazka :)

Milunia... szkoda, ze Bartosz jeszcze nie umie "pisać". By sobie pogadał z Twoją Zu :P chyba, ze jego całego położę na klawiaturze hehe. Może Młoda coś rozszyfruje :D

Aggi jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043252 przez nati.olsztyn
ziajek O której wraca Pan Mąż? Dziś chyba wszystkie na niego czekamy ;)

magmus Świetnie że wyniki w normie.:)

gonia Piękna rodzinka:)


Mary pisze: cghjjosj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043254 przez aggi
magmus elegansio :-) moje samopoczucie hmm... cyce bolą. Bardzo. I to mnie utwierdza w przekonaniu że znów nic z tego..bo bbolą co miesiąc :dry: jeśli nic z tego to około owu idę do gina. Żeby sprawdził to co miał sprawdzić miesiąc temu.

ziaa booooże jak Twój mąż się dowie, że tyle babek na niego czeka.... hehehhe :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043256 przez GoNia79
No moj kawaler w tym roku kończy 14 lat a Krystian mój przyszywany synek ma skończone 5 lat a mąż jest 5 lat młodszy ode mnie..

heheh ZIAAA czekamy z utesknieniem na wynik :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043257 przez aggi
gonia wcale nie wygladasz na starszą :-) a chłopaki bardzo fajne, ale Twój syn jest bardzo podobny do Ciebie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043258 przez GoNia79

aggi napisał: gonia wcale nie wygladasz na starszą :-) a chłopaki bardzo fajne, ale Twój syn jest bardzo podobny do Ciebie :-)

oj to prawda Kuba to czysta ja.. i bardzo się cieszę że nic nie jest podobny do ex bo on nawet nie zasługuje na miano bycia ojcem.. za to D to dar od pana boga wspaniały mąż ojciec do tego kochanek i przyjaciel... ciesze się ze go mam dla niego wyprowadziłam sie z rodzinnego miasta oddalonego o 12o km zmieniłam całe swoje życie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043259 przez aggi
gonia pokazalas że umiesz zawalczyc o siebie i swoje szczęście. No i o przyszłość swojego syna :-) piękna historia, jesteś mega dzielna i odwazna i zostało Ci to wynagrodzone :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043261 przez GoNia79

aggi napisał: gonia pokazalas że umiesz zawalczyc o siebie i swoje szczęście. No i o przyszłość swojego syna :-) piękna historia, jesteś mega dzielna i odwazna i zostało Ci to wynagrodzone :-)


Aggi powiem ci że oboje swoje w zyciu swoje przeszliśmy jemu zmarła zona nie ma też czystej przeszłości ale jest przykładem cże ludzie jak chcą to potrafią sie zmienić... my w ogole poznaliśmy się przez net zaczeło sie niewinnie w czerwcu 2013 sie poznaliśmy w lutym 2014 sie zareczylismy a w czerwcu 2015 wzięliśmy ślub a teraz czekamy na narodziny naszego upragnionego owocu miłości.. jesli spełni sie nasze kolejne marzenie to już więcej do szcześcia prócz zdowia dla nas i naszych pociech nam nie trzeba..będziemy spełnieni na maxa..mamy kupioną działkę chcemy się budowac firma się rozwija więc czego bardziej chcieć..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043263 przez aggi
gonia cudownie :-) ważne że on dał miłość twojemu synkowi, a ty pokochalas jego syna :-) tu jednak dzieci są najważniejsze :-) i niech ci dwaj chłopcy pokochaja 'nowego' członka rodziny :-) cudowna z was rodzinka, należy się wam wszystko co najlepsze:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl