BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1062814 przez stOkrOtka91
magmus wiesz jak kroplówka da zamierzony efekt to spoko, ból to coś co mnie nie ominie, ale obawiam sie tego, ze u mnie "nic nie jest gotowe" i może być ciężko, przy wywolaniu poronienia to były 3 próby a i tak konieczny byl zabieg, ale to inna bajka.
A druga sprawa to koleżanka rodziła niedawno i wszystkie na sali miały wywolywany poród, wszystkie naturalnie miały rodzic, a wszystkie poszly do cięcia.


Co ma być to będzie, najważniejsze Maleństwo żeby cale i zdrowe było:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062815 przez stOkrOtka91
nowa ładny, pokaźny brzuszek:)

ziaa liczymy na relację, może to sposób na urozmaicenie życia erotycznego w sypialni :evil: :evil:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062816 przez Pinezka
Nowa - niezly domek :)

Zia - to ostro bedzie :evil:

Stokrotka - staraj sie myslec pozytywnie ;) Tez nie podobalaby mi sie wizja ewentualnego wywolywania czy cesarki, ale trzeba sie skupic na efekcie koncowym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062823 przez kristi*
Nowa ładny brzuszek

może teraz się uda, brzusio z zeszłego tygodnia ( 12tc)

Załącznik 19046849_1470986352964902_975471947_n.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062824 przez GoNia79
Witajcie dziewczęta kurcze dawni mnie tu nie bylo ale nadrobilam moze zaczne tak..
Kwiatuszku juz Twoj czas tego pieknego stanu jakim jest ciaza dobiega konca wiec bardzo mocno trzymam kciuki by samo sie rozkrecilk i byś tak szybko urodzila jak ja ;) :laugh: mysl pozytywnie czekam na moja synowa z utesknieniem.
Pinezka gratuluje fasoleczki rosnijcie zdrowo dbaj o siebie i o dzidziolka..
Ziaa pierniku trzymam kciuki za jajeczka by w koncu wam sie udalo zycze ci z calego serca blizniakow..i mam nadzieje ze noc po zastrzyku byla upojna..
NOWA no willa dla dzidzi sliczna jeszcze trochę i ty odjedziesz na porodowke i bedziesz tulic swego dIdziolka..
Zmienna kupe czasu cie nie było witaj kochana..
A jak sie czuje reszta brzuchatek..Kristi Martyna Martuska??
Joanna super ze doktorek ostro działa i wierze w to ze w koncu i ty bedziesz sie cieszyc ciaza a potem macierzynstwem..
SKalarek witaj nie znamy sie ale trzymam kciuki za to by udalo sie Wam zafasolkowac..
A u nas??
KSIECIUNIO rosnie jak na drozdzach strasznie nie lubi jak sie go rozbiera no wyje w nieboglosy strasznie nie wiem czy to moze jakis uraz ze szpitala dzieci ponoc tak maja moja mala bratanica bedac kilkanascie razy w szpitalu do dzis reaguje histeria jak ktos opcy dotyka jej glowki wiec i moze mojemu synkowi ktos cos robil na sile i ma uraz..
Jestesmy po USG bioderek wszystko wysmienicie za 3 tyg kontrola..22 lecimy na szczepienie i juz sie boje i serce chce mi peknac jak sobie wyobraze ten placz mego synka..
9 lipca mamy chrzest naszego synka wiec tez biegam i zalatwiam.. zalatwialan tez urzedowe sprawy rodZinne becikowe kosiniakowe dodatek do rodzinnego pincet plus teraz juz moge odetchnac z ulga bo decyzje pozytywne zalatwilam wszystko w jeden tydzien lacznie z decyzja bardzo sympatyczna babeczka zajela sie moja sprawa i w trybie expressowym otrzymalam odpowiedzi..haha
No i walcze z laktacja maly cos nie chce z cyca doic wkurza sie strasznie odciagam swoj pokarm daje mu na zmiane z mm albo mm go dopajam jak uda nam sie troche pocycowac wszystko konsultowalam z polozna i pediatra nie ma sensu dzieciaka glodzic..
W malzenstwie wszystko superowo i jeszczs prZed wizyta u gina ktora mialam wczoraj pozwolilisymy sobie pare razy na seksy heheh oj nie zaluje hihihi..
Ale zem sie rozpisala heh a teraz Ksiecioniu we wlasnej osobie

Załącznik IMG_20170611_175712.jpg nie został znaleziony



Załącznik IMG_20170611_142417.jpg nie został znaleziony



Załącznik IMG_20170614_194948.jpg nie został znaleziony

Załączniki:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062825 przez kristi*
Gonia śliczny maluszek <3
A co dokarmień konsultowałaś się z doradcą laktacyjnym? bo zwykła położna czy pediatra to nie to samo. polecam mi bardzo pomógł.


Ja się czuję w sumie bardzo dobrze mdłości przeszly, jedynie czasem brzuszek boli, i rośnie powoli...
20.06 mamy USG może poznamy płęć dzieciątka :woohoo: .... a dzień póżniej wizyta i przechodzę na L4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062827 przez martyna_z
Gonia cudny Twój księciunio :) u nas wszystko ok :) teraz czekam na USG genetyczne. Muszę tylko się umówić bo cały czas zapominam ;)

Kristi super brzuszek. Mojego to jeszcze nie ma. Na razie lekko wypukły jest pod wieczór i to wszystko ;)

Nowa Twój domek imponujący ale faktycznie włosy przyciągają uwagę znacznie bardziej :)

Ziaa zadawaj relacje z nocy :evil: ja zawsze sobie zastrzyki robiłam sama. Mężowi nie dałam. On za słaby psychicznie jest :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062832 przez joanna1991
MARTYNA no właśnie też sie denerwuje bo moja @ ostatnio wariuje i nie wiem kiedy przyjdzie więc jak ja mam sie umówić na monitoring.. Zawsze dzwonie w 1dc teraz tez tak zrobie a jak powie ze nie ma miejsc to zadzwonie do doktorka na telefon..

ZIAA no no cóż za wieści! :) To weekend macie zaplanowany :D działajcie działajcie :) Ty będziesz pierwsza a ja zaraz po tobie :D he

Dziewczyny piękne te wasze domki!

MARTYNA na twój też czekaam :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062834 przez martyna_z
Joanna mojego to na razie nie ma ;) jak się pojawi to pokaże. Mieszczę się właściwie we wszystkie swoje spodnie. Tylko te bardziej dopasowane są mało wygodne na dłuższy czas więc już odłożyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062837 przez joanna1991
MARTYNA ja cierpliwie poczekam :D
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062856 przez Nowa...
Jaka cisza weekendowa:) u mnie trochę lepiej:) dzidzia za to teraz tak się ułożyła że czuje ból i ucisk pod żebrami... Gonia kawaler cudny :) będzie miał wybór między Stokrotki a mają księżniczka;) Stokrotka a melduj jak u Ciebie:) ? Trzymam za was kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062857 przez stOkrOtka91
nowa kawaler Goni już byl zaklepany :laugh: Ale damy mu prawo wyboru ;)

A ja dzisiaj jestem po porządkach w szafie, w przyszłym tyg juz takie większe porządki co by przed szpitalem sobie wszystko ogarnąć:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062858 przez Skalarek
Gonia śliczny maluszek ❤

Brzuchatki wszystkie urocze :)

Ziaja jak tam się sex zabawy w doktora i pacjetke udały? :evil: :woohoo:

Nowa wspolczuje kopniakow w zebra, mój tez mnie tak lubił potraktować na końcówce ciąży ze się czułam jak po sparing bokserskim :laugh:

Stokrotka czyli młoda daje Ci czas na porządki ;)

Ja wczasuje się z młodym u rodzicow, myślę zatestowac w niedzielę, chociaż wielkich nadziei nie mam :P objawy zniknęły i tylko łeb mnie boli od wczoraj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062859 przez Nowa...
Skalarek testu dziś co Ci szkodzi:) tak tak Stokrotka wiem,że zaklepany:) Ja 26.06 czerwca mam wizytę w tej klinice i ustala termin cc :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062860 przez Skalarek
Nowa jeszcze potrzymam Was i siebie w niepewności :laugh: :laugh:
Masz mieć planowe cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl