BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063089 przez ziaa
Julka może znajomej chodziło o to, ze kilka razy w cyklu miała wizyty, a nie kilka zastrzyków? Bo szczerze nie kojarzę by ktoś brał gonadotropiny kilka razy. Nie ma z góry określonego konkretnie dnia w którym musisz przyjąć zastrzyk. Dlatego niezbędnych jest kilka wizyt.
U mnie wygląda to tak, ze około 12 dc idę do ginka na monitoring. Zwykle po stymulacji jest już widoczny największy pęcherzyk, ale jest on za mały na podanie zastrzyku ( ma na przykład 14 mm) w związku z tym ginek wylicza mi, ze urośnie do 18-20 mm za dwa, trzy dni i wtedy przychodzę do niego kolejny raz. Robi mi kolejne usg i jeśli pęcherzyk rósł planowo mam podany przez pielęgniarkę zastrzyk. Jeśli nie - muszę przyjść na przykłąd za kolejny dzień lub dwa. Sam zastrzyk powoduje pęknięcie pęcherzyka, dzięki czemu masz pewność, ze doszło do owulacji. Pęknięcie nie występuje tuż po zastrzyku, ale w ciągu 36 godzin o ile się nie mylę. I jest to czas idealny na łóżkowe zabawy ;)

Nowa Magmus, dopiero zaczęłam brać dupka, także jeszcze dobry tydzień do bety :D Ale kciuki trzymajcie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063090 przez ziaa
Brown - lecimy na własną rękę. Raz, ze dużo taniej dwa - porostu wolimy tak swobodnie. Domek lub mieszkanie, samochód wynajęty - i hulaj dusza! :D
Udanych wakacji Zbóju!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :evil: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063091 przez martyna_z
magmus domek na razie pojawia się czasem wieczorem, ale jeszcze słabo widoczny jest. Ubrania muszę już nosić luźniejsze bo było mi niewygodnie, ale niewiele jeszcze widać :)

Julka na razie kombinuje jak mogę, wymiana asortymentu to bardziej skomplikowana sprawa, no ale jak nie będzie wyjścia to pewnie na tym się skończy, albo całkiem zamknę i gdzieś będę szukać etatu po porodzie...

brown udanego wypoczynku! a @ niech oszczędzi nawet na dłużej niż tylko na urlop :)

11.07 mam usg prenatalne a 01.08 wizytę u swojego gina, myślicie że na tym prenatalnym może już być widać płać? to będzie chyba 14 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063093 przez Pinezka
Martyna - to masz za kazdym razem wizyte na 3 dni przede mna ;) Jak bedziesz miala szczescie i dziec rozlozy nogi, to plec mozna juz zobaczyc. Z Juniorem od prenatalnego nie bylo watpliwosci ;)

Brown - udanych wakacji :) i niech @ ci zbladzi ;) ktos za Stokrotke musi wskoczyc, bo dziewczyna na ostatniej prostej juz jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063096 przez Skalarek
Brown bawcie się dobrze i wróćcie we trójkę ;)

Martyna przy sprzyjających okolicznościach jest spora szansa na blizsze poznanie lokatora ;)

Ziaja kciuki sale zaciśnięte :) Stokrotka czeka z zaciśniętymi nogami na twoją betę :woohoo: :laugh:

Kristi ruchy dziecka to cos wspaniałego, przynajmniej dopóki nie próbuje wyłamać Ci żeber podczas przeciągania :laugh: :laugh: :evil:

Stokrotka mój Olek urodził się 3850 a miał mieć blisko 4500 :P nie wyobrażam sobie urodzić sn takiego klocuszka :blink: ale ja miałam ciężki poród wiec może to dlatego :P ;)

Nowa a konsultowalas te skurcze z ginem?

Magmus to Ci pamiątka z wakacji :evil: a wysoka ta gorączka ? Bo jak powyżej 37 to raczej mało prawdopodobne żeby od samych zębów to było. U nas wszystkie zęby wychodzą czwórkami więc generalnie to jest ciężki temat , chyba już wszystkiego próbowałam :whistle: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063098 przez stOkrOtka91
Ta, Mala pewnie czeka aż ktos wskoczy na jej miejsce i nie chce przez to wyjść :laugh:


magmus te ostatnie zdjęcie :laugh:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063099 przez Skalarek
Stokrotka ślicznie wyglądasz! Wcale bym nie powiedziała ze w tym domku może się ukrywać 4kg szczęścia :woohoo:
I weź ty kochana się módl żeby w tym cyklu któraś zafasolkowala bo jak młoda czeka na następcę to wiesz :evil: :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063100 przez stOkrOtka91
skalarek jak bym wiedziała to od razu pielgrzymkę bym zaliczyła xD

Kobitki moja Mala Kobietka czeka na jakiegoś pozytywa :P

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063101 przez Skalarek
:laugh: :laugh: :laugh:
Teraz się przyznawać która najwcześniej testuje, żeby Stokrotka miała jako takie pojęcie kiedy może cokolwiek ruszyć :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063102 przez brown24
Stokrotka fajny brzusio :)

Ziaa dziekuje :kiss: :kiss: :kiss: my tez chcemy wypozyczyc auto bądź skuter ale jedziemy z biurem bo tam jeszcze troche dzicz :laugh:

Dzięki dziewczyny:* odezwe sie z miejsca docelowego hehe.Fajnie byloby wrocic w trójkę achh :silly: :silly:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063119 przez stOkrOtka91
brown podejrzewam, że to byłaby najpiękniejsza pamiątka jaką mogłabyś z wakacji przywieź:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063122 przez magmus88
Halo halo :)

Brown! Powodzenia! I chyba wiesz, na jakie zdjęcie - może nie z wakacji - ale po wakacjach czekamy :D A Bartolini ma już 5 zębów ale 6 już na wybiciu :) także lada dzień.... Już jedziecie? Właśnie - jedziecie czy lecicie?

Stokrotka! Wyglądasz cudownie :)

Skalarek, no w sobotę miał 38,9 ... :( a ile Twój maluch ma już zebów?

Pinezka jak to uczulenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063125 przez Skalarek
Magmus taka wysoka temp to na pewno nie od samych zębów. Mogło go osłabić to i coś się przyplatalo po drodze. Mój ostatnio jak mu 4ki wychodziły to tez miał temp prawie 40st :dry: i u lekarza niby osluchowo było ok tylko lekko gardło czerwone. Najpierw chcieliśmy bez antybiotyku i dostał tylko inhalacje jak przy anginie. Ale ostatecznie nie obyło się bez antybiotyku na 3 dni i przeszło jak ręka odjal. Więc czasem jest tak ze niby nic nie widać a jednak dzieciaka coś bierze...
A długo miał ta temperaturę? Może 3 dniowka?
A Olek ma aktualnie 12 zębów i mam wrażenie ze aktualnie mamy 3ki w natarciu :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063126 przez Pinezka
Magmus - juz nie swedzi, troche mi sie uspokoilo. Ja w ogole strasznie wrazliwa skore mam, wiec kto wie, moze przy ciazy reakcja zwielokrotniona? Pare miesiecy temu tez ta pokrzywke mialam, bo duzo pomaranczy jadlam. Wiem, ze uczulona jestem, ale w malych ilosciach nic sie nie dzialo. Przestalam je jesc i jak reka odjal. Teraz nic mi nie przychodzi do glowy, nic dziwnego nie jadlam, plynu do plukania nie zmienialam. Na slonce sie nie wystawiam (bo tez cyrki ze skora przechodzilam). Oby samo przeszlo.

Stokrotka - fajny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063132 przez Julka1987
Stokrotka pięknie :)

Ziaa możliwe, jeszcze z nią porozmawiam na ten temat. Owulacje mam, ale dr coś mówił, że lepsza praca ciałka żółtego jest po zastrzyku czy coś, a ja mam prawdopodobnie jego niewydolność po owulacji. Piszę prawdopodobnie bo progesteron w normie, jedynie plamienia i krwawienia o różnym nasileniu po owulacji i ból piersi. A wszystkie wyniki hormonalne idealne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl