BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 6 miesiąc temu #774419 przez anuskka
Misia gratulacje :lol: :lol: :lol: :lol: A jaka szybka jestes-tak sie uwinac-na,na. Kornelak slodki-buziaczek d nas na dobry poczatek. a jak wrazenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774422 przez kasiah
Wow Misia GRATULACJE. Witamy kolejnego forumowego maluszka. Ech cudo cudo cudo

Agathe ja tez sie zastanawiam nad tym stolikiem ale nie wiem sama. Ponoc w pl moj szwagier dal jeszcze po mojej sistrzenicy jakis stolik czy pianinko. Zobacze jutro co to i reakcje pszczoly.
Ale jakies pianinko jej chyba kupie.

Gatita cudne fotka Jamalka na avatarze. Maly elegancik jak zawsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774543 przez anuskka
Hej

Kasiah milej i spokojnej podrozy .Ciekawe jak Mai spodoba sie pianinko?
Dobry Twoj eNek( co ja pisze...moj tez tak ma)
Z zabawek to takie ktore wydaja dzwieki,maja duzo guziczkow,pokretel...Moze jakis andador(pchacz?)Cos tego typu www.juguetes.org/andador-musical/ . Milenka jeszcze ma swoj i do tej pory lubi sie nim bawic(widac go na zdjeciu za nia hehe)

Agathe co Ci znowu eRek narozrabial?Kicajaca Zosia? Chce to zobaczyc :silly: :silly: :silly:

Gatita jak sobie przypomne to zdjecie Jamalka takiego malusienkiego,to ciesze sie razem z Toba ze tak fajnie rosnie :lol:Kasiah ma racje sliczny jest hehe to teraz jak sie z Zosienka spotkaja to beda sie ganiac juz :blink: :lol:Inzynier mowisz?-no to pogratulowac zdolniachy :woohoo: Czekam na zdjecie tortu.

Toska mowisz ze Milusina sie zmienila?Kurcze biedny Dominik-wspolczuje niech szybko zdrowieje.

Kamila dawaj przepis/pewnie. Jeszcze nie robilam canneloni z Twojego przepisu-mam go zaznaczonego-teraz troche motywacji potrzebuje :silly:
No jak zrobisz Carolince warkoczyki to nam pokaz-ale bedzie sliczniusia.

Acha Kinga i Misia wpisuje Maxia i Kornelka na nasza liste-nie macie nic przeciwko?Tutaj mozecie sobie podgladnac kiedy pojawily sie na swiecie nasze watkowe brzdace www.zapytajpolozna.pl/56-porod-za-granic...iszpanii.html#441970

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774669 przez misia332
Wrażenia dobre, ogólnie wszyscy mili, ale nie wiem jakby było jakbym miała np. skurcze cały dzień. Wpadłam i wyszłam z tej porodówki. Na oddziale, w sumie nikt nam nie zawracał niepotrzebnie głowy, spędziliśmy 2 i pół dnia i teraz w domku jest w ogóle super.

Młody zje, zrobi kupkę i śpi cały dzień, a w nocy ma takie 2 godziny, że kwęka, albo zasypia przy cycku i budzi sie przy odłożeniu do łożeczka.
jak nakaarmie go o 5 to do rana śpi ze mną, bo mąż idzie do pracy.

A podobny w 100 % do męża.

Dziekujemy za gratulacje. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774841 przez gatita
Misia - super maluszek ! cudeńko :) niech zdrowo rośnie! :lol:

Anuskka - wklejam fote, to mój pierwszy tort w życiu hehe więc byłam z siebie bardzo dumna, mimo że smerf wyszedł troszkę koślawo :P ale liczą się starania mamy :D i obiecalam sobie, ze co roku bede Jamalowi robila tort sama ;)

Kasiah u nas pianinko się sprawdziło, Jamal lubi sobie na nim "grać" i myślę, że posłuży jeszcze długo m.in. do nauki języków B) miłej podróży! ubierzcie się ciepło do Polski, bo tu już chłodno...

Agathe - też jestem ciekawa jak Zosinek kica :lol: Anuskka ma racje, ze jak sie spotkamy po moim powrocie to pewnie maluchy beda juz śmigać :D a Wy do Polski na święta jedziecie?? to sie pewnie miniemy, bo my z kolei święta (znowu :dry: ) w tym roku w Barcy, a zjeżdżamy 15 grudnia...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775010 przez misia332
Gatita sto lat dla Jamalka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775090 przez Lenita
Helou po wiekach,

Misia witam na forum i gratulejszyn z powodu Kornelka. Ojjj niech zdrowiutko rośnie. Śliczny jest, do schrupania :kiss: .

Kiniak, tez witam. I jak sie czujesz, choróbska się do Was przyczepiły, coś kiedyś czytałam(?), to już też chyba niedługo pójdziesz w ślady Misi prawda? Teraz Tobie będziemy kibicować.

Jamalku skarbie, sto lat, sto lat, żyj nam długo i kolorowo i uszczęsliwiaj swoją kochaną i cudowną Mamusinke, co Ci cudne torty sprawia. No Gatita, jestem na Ciebie zła :blink: , to mi normalnie zawiesiłaś poprzeczkę, cholewka!!!! Jak Ty to gwiazdo zrobiłaś (znaczy tego torciocha)? Przecież to a wykonalne dla zwykłego śmiertelnika czyli muaaaa.

Anuśkka, Milenka jak Audrey Hepbern normalnie wygląda, no śliczniutka jest. No i co to za chorowanie, niech te wirusy idą od naszej modelki precz! Bidusinka niech zdrowieje szybciutko.

Agethe, tak jak Anuskka mówiła, ja myślę że to poprawna nazwa grzybowa i każdy lekarz zrozumie. Ojjj ale fajnie Ci z tym ślubem. No i masz racje, to jedyna taka chwila w życiu i wydanie o tysiaka kosztem znacznej poprawy jakości faktycznie można przełknąć, tak myślę. No i Ty w tej sukni ulala, wow, będziesz najpiękniejszą panną młodą..

Toska, niech Dominiczek szybciutko się wykuruje. No i pomyślnych zmian w pracy, aby dali Ci godziny bardzie prorodzinne. No i już chodzi mały turysta? Hihi, no to się zaczęło :blink: , ale to radość obserwować pierwsze kroczki maluszka.

Kasiah, miłego lotu i pobytu w PL. Szkoda, że byłaś i nie mogłyśmy się spotkać na koniaczek.

Kamila, dawaj przepisa, ja też bym się chętnie douczyła.

Pewnie wszystkim nie odpisałam, ale mam zapał tym razem wrócić do udzielania się i nadrobię, chyba już jakoś się "urządziłam" z czasem i, odpukać, będę mogła.

Javi nie raczkuje dalej, choć umie, ale mu pasuje czołganie się. Normalnie komandosa mam w domu. No i chodzi za jedna rączkę i sam wokół stolika i przy meblach czy kanapie. Choć zalicza dużo bumów i jest trochu wrzasku, ale szybko mu przychodzi. No i pokazuje charakterek. Ehhh jak ciężko jest swojemu dziecku powiedzieć NIE. No i Anuskka, Milenka już ma kolegę do przedstawień w pozycji horyzontalnej, normalnie tupanie, bicie piąstkami o podłogę za byle NIE :P. No ale co tam, szybko mu na razie przechodzi, choć jeżeli to mój charakterek.... to ufffff, biedni my będziem hihi.

NO i Ej dziewczyny, sorki sorki sorki, kajam się, ale pisac to ja nie mialam za bardzo kiedy, choć podczytywałam. Wrzesien minal mi na nauce, a teraz od nowu ganianie. Do tego chyba jakas franca zly nastroj mnie napadla i tak sie woziłam z rozpędu po prostu choć z cieniem życia. Ale już mi lepiej. Moja mama od miesiąca na stanowisku, a ostatnio zabrała się na dodatek za dożywianie mnie - ja to ten typ, co to jak zafrasowany to niedojada :angry:. No i generalnie wyszła mi zła cytologia. Czy wszystkie już robiłyście po porodzie? - jak nie to biegusiem ale to już! Niby nic poważnego i wyniki ledwo alarmowe, ale mnie dalej będą badać i kontrolować, no i jest też jakieś zmartwienie dodatkowe.

Dobra, bo zaczynam smęcić. Milusiego poniedziałku hihi - już prawie minął i tylko patrzeć jak będziemy miały piąteczek!!! JUUUPIIIIIIII

Buziaki gorące :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775093 przez Lenita
Wiedziałam, że zapomniałam... Anneem, Andresik to zawodowy sportowiec, jaki zwinny. Super wyczynów dokonuje, mój pulpecik o imieniu na J troszku mniej ma zapału do tego typu ćwiczeń. Tylko patrzeć jak będzie biegał.

Cmoki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #775103 przez anuskka
Oooo Lenita- :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: jestes-no nie uciekaj na kobito bo smutno tu jak kogos brakuje. I ladnie tu nam prosze komandosa pokazac:).
Nooo czyli nie tylko Milenka odstawia jak to Agathe nazwala Jezusa :silly: :silly: :silly: :silly: -no wlasnie mi tez wszyscy mowia ze charakter ma moj-czyli prze-sra-ne na calej linii-jak to mawial moj kolega "Nie moze byc dwoch slonc na tym samym niebie" wiec :huh: :huh: :huh: bedziemy miec wesolutko.
Chyba sie zglosze do Twojej mamy ,bo dawno stracilam ciazowe kilogramy,a ostatnio jeszcze 3 dodatkowe i juz mnie tu opieprzaja wszyscy ze za chuda jestem

Ucaluj ksiecia Ksawcia mocno

Gatita wow-tort pierwsza klasa-no jesli to Twoj pierwszy w zyciu to szacun!A koslawy smerf?! Ja sie pytam w ktorym miejscu?

Przebieracie dzieciaki na Halloween?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #775567 przez gatita
Lenita - witaj kochana! :kiss: dziękujemy za życzonka ;) co do tortu, to uwierz mi, że jak mi się udało, to każdemu może się udać :lol: tu masz przepis na lukier podstawowy kotlet.tv/lukier-plastyczny-do-tortow no i musisz dokupić barwniki spożywcze (ja używałam tych w żelu) i jedziesz z wałkiem i z inwencją twórczą! B)

trzymam kciuki za Twoje badania, ja cytologii nie mialam robionej po porodzie :dry: więc chyba udam się do gino jak tylko wrócimy do ES. no i mam nadzieję, że Twoje zmartwienia pójdą sobie w las i wszystko się ułoży! wielki buziak :kiss: i dawaj fote komandosa Javiego :)

Anuskka - ja raczej nie przebieram Jamalka na Halloween.. jakoś nie lubię tego "święta" :dry:
może jak będzie starszy i będzie chciał chodzić z 'trick or treat', to się pomyśli :evil:

a te brakujące kilogramy to Wam chętnie dziewczyny oddam :P ba! nawet dopłacę :P
ja ostatnio toczę bój wewnętrzny pomiędzy miłością do jedzenia a nienawiścią do bycia grubasem :angry:
a tu w Polsce same smakołyki i kusicielstwo na każdym kroku, ciężko trzymać się diety ahhhhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775953 przez anneem6
Gratulacje dla nowego Przybysza Kornela i Jego dzielniej Mamusi ;)

haha ja to piszę?? sama nie wierze czasem z emam dziecko z eja je urodzilam ooo

Wszystkiego Najepszego dla Jamalka na roczek, nasza forumowa "kruszynka"
ale masz super Mamę co chciałbyś mieć co chwila urodzinki takie piekne torciki piecze ;)

Gatita, barwniki, abrwnikami, ale ręke artsty trzeb amieć do takiego Smerfa

Anusska Milenka jaka juz dorosła taie sporzenie śliczna, no i jak szybko urosła jeszcze troche i ona 2 lata

Kasiah udanego lotu do PL i Turcji, ja nallegro do pl zamawiam

pchacz z chico taki co sie przekłada i robi stolik grający, apózniej jexdzik mamydostać od chrzetsenej z prowadnikiem

Lenita dobrze zw rócilas, fajny Jamalek na fb widzialam, jak pupcia potrzasuje, nie kazde dziecko raczkuje, ja nie raczkowalam, a ni mąż.

Mój taki do przodu tylko niestety nie wiem po kim bo ja zmęzem raczej łamagi bylismy.

Nie zamartwiaj się nie ma czym mąz jest, syn jest zdrowy, sliczny to głowa do góry,
ja zawsze cytologie mialam 2 nieiwem czemu, chyba w PL obskocze wszystkich lekarzy bo nie bylam jeszcze u gina po porodzie, i się boje o zeby musze do stomatologa pojśc, bo po karmieniu podobno roznie bywa z zebami

Nie lubię Haloween jakos tak, Wszystkich świetych tez nie, takie nie miło kojarzace sie swieta, ja tam czekam na Boże Narodzenie troche mniej na meeting z T.

Takze na tyle ;) milego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775958 przez Agathe888
dziewczyny czy Wy jutro do zlobka tez musicie dzieci przebrac za castanyere? niby nie obowiazkowe ale jakos bym ja przebrala:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776032 przez anuskka
Agathe u nas mowili zeby ubrac w barwach jesieni-czyli,braz pomarancz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776428 przez Agathe888
Mala Castanyera
Zrobilam co moglam i wyszlo tak:) rumience jak za starych dobrych czasow zrobilam szminka:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776429 przez anuskka
I co przebralas Zosie? Ja wczoraj caly wieczor zastanawialam sie czy to dzisiaj maja ta fieste-ale nie- dopiero po Wszystkich Swietych. Za to jutro AMPA organizuje po zajeciach impreze dla brzdacow-oj ciekawe jak sie Milusinie spodoba:)

Gatita ja tez zazwyczaj w Polsce "sie pase". Nie sposob powstrzymac sie przed naszym swojskim jedzonkiem.No ale i teraz moze nadrobie stracone kg bo mi zaczyna apetyt dopisywc-sterydy dzialaja-no i zblizajaca sie zima robi swoje.

Annaem no doczekasz tego Bozego Narodzenia,i T tez :silly:

kurcze ja tez nie robilam cytologii od porodu. Mialam termin ,ale ....Oj przydaloby sie zajrzec do ginekologa tez...

A z tym Halloween to sama mam mieszane uczucia-bo to zadne swieto dla mnie-ale podobaja mi sie pomyslowe przebrania-oczywiscie w granicach dobrego smaku-w zeszlym roku np. moja ex szefowa zrobila trumne dla swoich dzieciakow i szczerze to z dziewczynami uwazalysmy ze przesadzila.

Cos mialam jeszcze pisac i wylecialo mi z glowy...

EDIT: aaa jaka Castañera:) Cudna :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl