BezpiecznaCiaza112023

Poród a osoby towarzyszące

14 lata 2 dni temu #14888 przez Mirella
Nie myśl, zabierz tatusia na porodówkę i nie daj odejść nawet na chwilę, niech tnie pępowinę :D To jest WASZ WIELKI DZIEŃ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #14891 przez ilona
dzięki Mirelka... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #14892 przez Mirella
Ilonka, jakby coś było nie tak, to zawsze może wyjść..... Nie denerwuj się, i tak wszystko wygląda zupełnie inaczej niż myślimy, jak już się naprawdę zacznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #14893 przez ilona
wiem, że w praniu to wygląda różnie i nie nastawiam się na to że będzie tak jakbym chciała bo nie lubię się rozczarowywać. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #14927 przez renacting
ja tez nie chce męża w 2 fazie, tylko w pierwszej, trwa najdłużej, jest najbardziej bolesna, i jeśli zdrowie pozwoli to spędzana aktywnie wtedy mąż jest najbardziej potrzebny, w 2 fazie będzie ze mną przyjaciółka która mi pomoże obawiam sie ze mój mąż będzie za bardzo zdenerwowany co na pewno i mi się udzieli a nie o to chodzi :)

Decyzja musi być uzależniona od charakterów obojga małżonków, ja osobiście nie chce by mąż widział mnie w takim stanie niektórym to nie przeszkadza wręcz przeciwnie nie wyobrażają sobie być same w tym czasie...

o jest zbyt intymna chwila by kierować się opiniami obcych , decyzja musi wyjść z naszego wnętrza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 godzin temu #15147 przez mysia-sia
A ja bardzo cchę, żeby mój mąż był przy mnie podczas tego całego wydarzenia i zaopiekował się maleństwem w razie czego od samego początku. Z jednej strony wiem jak reaguje na ból i cały czas zastanawiam się czy mi nie zemdleje, ale z drugiej strony wiem, że jest bardzo odpowiedzialny i potrafi się o mnie zatroszczyć w każdym momencie. Dlatego niezależnie od tego jak będę wyglądała, ani jak będę się zachowywać chcę żeby ze mną był:)
Ale zgadzam się z renacting to musi być nasza osobista decyzja, a nie pod wpływem kogoś obcego, kto nie zna ani nas ani naszych mężów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 godzin temu #15196 przez renacting
dokladnie, bo kazdy z nas jest inny !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34584 przez dagack
Ja też chcę, żeby mój był przy mnie, on na początku nie chciał, ale kiedy dowiedział się że może w każdej chwili wyjść od razu zmienił zdanie :) Na dzień dzisiejszy wychodzę z założenia, że sama zmienię zdanie w ostatniej chwili albo on się rozmyśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34591 przez DariaEm
Moj maz tez sie wahal, zastanawial sie dosc dlugo, powiedzial ze nie bedzie mogl patrzec jak cierpie i pozabija wszystkich tam z nerwow :laugh: ale juz sie zdecydowal i bedzie ze mna, tzn przy mojej glowie bo ma zakaz patrzenia od pasa w dol, znajac zycie jakby to zobaczyl to moge sie pozegnac z towarzyszem bo to jego beda na intensywna wiezli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34592 przez martela89
Mój mąż też był ze mną i już powiedział,że przy drugim też chce być,a ja się cieszę bo naprawdę bardzo mnie wspierał i towarzyszył przez całe 14 godzin.

Ja też mojemu dałam zakaz patrzenia tam :lol: ale potem o tym wcale nie myślałam,a on zaglądał ja wychodzi mała . Ale potem sobie przypomniałam,że miał nie zagladać i dostał opiernicz :lol: tylko,że ja nie byłam nacinana i też inaczej to wyglądało więc jakoś to zniosłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34625 przez Renia2108
Moj mąż miał być ale byl troche wypity bo mialam urodziny ! I jak mi wody odeszly pil sobie z kolega :P Ale chcialaam zeby byl , no ale on spanikował :P A zreszta nie mialam kartki ze skonczylam szkole rodzenia :/ Wiec i tak by go nie wpuscili i tak..

Ale ciesze sie ze go nie bylo, chociaz w pierwszej fazie moglby byc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34628 przez Emme
u nas nie trzeba chodzic do szkoły rodzenia, żeby rodzic z kimś. my będziemy razem rodzic, ale nie wiem jeszcze do jakiego momentu. nie wiem czy chcę, żeby Sz był do końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34640 przez martela89
U nas też nie trzeba chodzić do szkoły rodzenia.
Mój był do końca bo jak ja już wysiadałam to on mnie wspierał i pomagał mi w parciu :)
Z resztą chciałam żeby on też zobaczył malutką zaraz po urodzeniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34774 przez monami
mi towarzyszył mąż. poród zakończył się co prawda cesarką i biedaczek nie przeciął pępowiny (a tak bardzo chciał)... ale przez cały czas trwania porodu fizjologicznego {około 6 godzin}był ze mną i bardzo, bardzo mi pomagał i bardzo mu za to jestem wdzięczna. przeszliśmy przez to razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34841 przez Martynka__89
Mój mąż był ze mną przy porodzie do póki lekarze nie zdecydowali o cesarce, niestety w sali operacyjnej nie mógł być ze mną. Czekał na Mateuszka w kąciku dla noworodków to on jako pierwszy widział i trzymał na rękach małego.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl