BezpiecznaCiaza112023

Poród a osoby towarzyszące

13 lata 5 miesiąc temu #41284 przez bombel779
DariaEm napisał:

a co myslicie na temat nagrywania porodu? u mnie w rodzinie kazdy to robil, mama, ciotki, kuzynki itp i tego samego wymagaja ode mnie

Wymagają ???? Wrrr aż mnie ciarki przeszły.. :dry:
Ja w zasadzie nigdy się nad tym głęboko nie zastanawiałam.W zeszłym tyg. widziałam parkę,która opowiadała właśnie o tym,że nagrali sobie taki filmik -a właściwie to mąż na przekór żonie,która tego nie chciała :P I mimo,że z początku była zła na partnera,to później zmieniła zdanie,gdy już ochłonęli i na spokojnie obejrzeli film w domu.
Stwierdziła,że to super pamiątka.
Ja nie jestem w 100% do tego przekonana,ale jeśli już miałabym zgodzić się i nagrać taki film to na pewno byłby on dostępny tylko i wyłącznie dla mnie,męża i w późniejszym czasie dla dziecka. Nie wyobrażam sobie,żeby ktoś jeszcze miał oglądać mnie / Nas w tak intymnej sytuacji... :huh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41330 przez DariaEm
Wymagają ???? Wrrr aż mnie ciarki przeszły..
Wymagaja w sensie bardzo tego chca i namawiaja do tego :p
Dzis przemyslalam sprawe i jednak nie, nie bedzie nagrywane nic podczas porodu tez ze wzgledu na to ze ja na codzien jestem impulsywna a co dopiero podczas takiego bolu, jeszcze palne jakas glupote albo zaczne komus tam ublizac, nie mam pojecia ale moze sie zdarzyc cos czego nie koniecznie chce pamietac a juz tym bardziej uwieczniac na tasmie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41331 przez bombel779
DariaEm napisał:

ja na codzien jestem impulsywna a co dopiero podczas takiego bolu

Hehe to tak jak ja :D :P I mój mąż czasem się śmieje,że się mnie obawia :P że będę na niego krzyczeć (czego nie lubi),że mu powiem coś przykrego,albo że go pobije :P :P :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41340 przez martela89
Ja mojego chciałam ugryźć ale się opanowałam :lol:

Ale potem mi opowiadał,że jak zobaczył co chce zrobić to był przerażony ale postanowił to znieść :lol:

Mówił,że nie spodziewał się,że mam tyle siły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41341 przez DariaEm
bombel779 napisał:

DariaEm napisał:

ja na codzien jestem impulsywna a co dopiero podczas takiego bolu

Hehe to tak jak ja :D :P I mój mąż czasem się śmieje,że się mnie obawia :P że będę na niego krzyczeć (czego nie lubi),że mu powiem coś przykrego,albo że go pobije :P :P :P :lol:

hehe to moj M do tej pory robi takie biedne oczka bo decyzja w sprawie bycia ze mna podczas porodu zapadla a on obawia sie zostanie zwyzwany i pobity :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41342 przez DariaEm
martela89 napisał:

Ja mojego chciałam ugryźć ale się opanowałam :lol:

Ale potem mi opowiadał,że jak zobaczył co chce zrobić to był przerażony ale postanowił to znieść :lol:

Mówił,że nie spodziewał się,że mam tyle siły :)

a trzabylo gryzc, chociaz tyle by go zabolalo :lol: moja mama prawie odgryzla mojemu ojczymowi kciuka podczas porodu mojej mlodszej siostry, do dzis ma slad zebow na prawej dloni :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl