BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

14 lata 3 miesiąc temu #3652 przez Agnieszka
strasznie dużo jest rodzajów wózków, i nie dziwię się wcale,że tak trudno jest się zdecydować na coś odpowiedniego



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3661 przez martela89
Ten faktycznie jest lekki. Ja mieszkam na 4 piętrze ale mam windę wiec nie mam problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3670 przez olusia10003
A ja niestety nie mam windy w bloku i poszukuję czegoś naprawdę lekkiego bo jak nie będzie męża w domu lub teścia to będę miała ciężko ze zniesieniem lub wniesieniem wózka :( a nie każdy sąsiad jest aż tak życzliwy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3681 przez Agnieszka
możesz zostawiać wózek na dole na klatce, tylko czy nikt Ci nie zakosi?



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3708 przez olusia10003
Niby klatka zamykana na klucz, domofony są ale zawsze właśnie jest to ryzyko że może ktoś ukraść a ja mieszkam w takim mieście że pełno kręci się podejrzanych typów, pijaków którzy skusili by się nawet na kradzież wózka dziecięcego byle tylko sprzedać i mieć jakiś pieniądz, tylko wtedy nie robią krzywdy nam tylko dziecku (ludzie bez serca i sumienia). :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3711 przez Agnieszka
no jak jest zamykana to mniejsze prawdopodobieństwo kradzieży, bo byle kto nie wejdzie, ale zawsze to ryzyko
chyba że przypinać wózek do czegoś tak dla bezpieczeństwa



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3732 przez tysia178
dobrze,że ja mam swój domek.. i jest ow ktorym domy były u nas okradane masowo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3985 przez Scholastyka21
olusia jak już wczesniej pisałam lekki i niewielki jest espiro, obejrzyj sobie na allegro albo w google poszukaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #4146 przez becia*1980
hej zobacz w necie wozek delti emu chocby w allegro:
www.allegro.pl/item900548837_wozek_gleb_..._3w1_superlekki.html , sa rózne kolory i cena np takiego wozka jest 1429zl razem juz z fotelikiem, a bez fotelika 1259zl. Ja rozniez bede ogladac taki wozek na zywo, bo jest lekki claosc stelaz plus gondola waza 11kg, a stelaz i spacerowka 11kg. czyli wydaje mi sie ze nie jest tak tragicznie drogi a lekki, bo w wiekszosci wozkow sam stelaz wazy 11-12kg, a w tym wozku juz caly zmontowany w obu wersjach wazy 11kg (sam stalez wazy 7kg a wersja spacerowa 4kg, a gondolka 4kg). Tu stronka producenta:
www.delti.com.pl/wozek-dzieciecy-emu
Polecam zapoznac sie wam z tym wozeczkiem.
Sama mieszkam na 3 pietrze bez windy wiec dlatego zwracam uwage na takie szczegoly jak waga wozka.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #4158 przez olusia10003
Hmmm ten wózek polecany przez becie jest naprawdę fajny, ładna kolorystyka, no i właśnie to najważniejsze jest lekki :) A te wózki espiro również zaliczają się do mojej listy a zwłaszcza espiro vector 4 bo są lekkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5327 przez gold_butterfly
Ja dzisiaj dostałam wózek - zakupiłam na allegro,bo w sklepach w mojej okolicy owy wózek kosztuje nie 1200zł a 2500zł. Ogromna różnica - paskudni zdziercy. Wybrałam x-lander x3 ze względu na wspaniałe prowadzenie po nierównych powierzchniach. Mieszkam na wsi, gdzie drogi są w naprawdę opłakanym stanie - powiedziałabym zresztą,że tu nie ma dróg /pola i lasy. Wózek ma kilka wad, o których wiedziałam już wcześniej (koleżanka ma ten sam model): 1. Nie ma przekładanej rączki 2. Gondola jest niewielka 3. Wózek nie należy do najlżejszych. Jeżeli chodzi o plusy,to wspaniale prowadzi się nawet po plaży; jest solidny i dosyć zgrabny :-D Nie muszę się martwić,że na wertepach uszkodzę dziecku kręgosłup.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5342 przez Agnieszka
ja mam też xlandera, i jestem zadowolona bardzo również. może wydaje Ci się tylko że ma małą gondolę, ona tak wygląda, ja porównywałam z innym wózkiem koleżanki, to na długości jest to samo, ok. 80 cm, u dołu jest jedynie węższa minimalnie.



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5462 przez andziaa35
Zastanawiam sie nad spacerowka Chicco liteway a Hauck Turbo Buggy H-Lime i chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z was je miala albo testowala albo znajomi maja i co o nich sadzicie? czytalam rozne opinie i sama nie wiem co o nich sadzic.


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5472 przez Madzia89862
a ja mam wózek z kaps3-iryslux i naprawde mi on odpowiada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5668 przez Katarzynka
Ja mam jeszcze dużo czasu ale jak pomyslimy ile wydatków nas czeka wolimy zacząć wcześniej po woli więc mam pytanie co myslicie o wózkach ADBOR u mnie w miescie kosztują one od 600 zł do 1000 zł są wielo funkcyjne co o nich myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl