BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

13 lata 6 miesiąc temu #32756 przez baby_55
Cześć dziewczyny ja osobiście nastawiłam się na wózek Jedo FYN 4DS
najbardziej mi się spodobał, oglądałam też Taco( ogólnie fajny, ale można wpiąć tylko fotelik taco), X-landery(dość ciężkie i nieporęczne no i oczywiście cena) i Baby Smile(praktycznie to samo co taco tylko troszkę inne kolory)
Zdecydowalismmy z mężem, że raczej weźmiemy Jedo ponieważ można do niego wpiąć fotelik Maxi-cosi a zależy mi na nim (kwestia bezpieczeństwa)jeśli chodzi o wagę to nie jest zbyt ciężki, bo waży 14,4kg przy gondoli można ustawić twardość wózka (ma regulację amortyzatorów) i co najważniejsze dla mnie ma skrętne przednie koła, a w centrum miasta to niezwykle przydatna sprawa ;)
Jak na mój gust wykonany z całkiem niezłych materiałów, różnorodna kolorystyka więc można coś ciekawego znaleźć dla siebiema oczywiście sztywny pałak przy budce gondolki więc można wygodnie ją podnieść, dla ciekawych świata maluszków ważne jest to, że można podnieść "plecy" w gondolce.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)
mogę tylko doradzić, żeby sobie trochę wózeczkami pojeździć po sklepie zanim się kupi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32764 przez Emme
My na 80% kupimy allegro.pl/maked-wozek-q12-gleboki-spac-...rek-i1239514228.html
W sklepie zrobił na mnie najlepsze wrażenie, choć w sumie nie znam opinii na jego temat, ale wiedzę, że cieszy się sporą poularnością

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34334 przez olapelc
ja wybrałam X-landera XA i jestem zadowolona. jednak długie poszukiwania doprowadziły mnie do wniosku, ze idealny wozek nie istnieje niestety. obecnie szukan spacerowki/parasolki i wybor tez nie jest prosty jednak na pewno bede zwarac uwage czy oparcie sie kladzie aby dziecko moglo sie zdrzemnac, czy sa skretne kola, czy sie łatwo składa, czy ma wusywany daszek dla lepszej ochrony przed sloncem, zastanawiam sie tez nad okryciem/oslonka na nozki na chlodniejsze dni.

a przy okazji

proszę o pomoc i wypełnienie malutkiej ankietki

www.ankiety-online.pl/survey.php?id=Surv...5358cf378abdb&page=0

robię malutkie rozpoznaie rynku bo musze napisac prace na ten temat, bede wdzięczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34360 przez baby_55
cześć
Mam wieści na temat wózków Tako jeśli któraś z Was jest takim zainteresowana to dowiedziałam się właśnie od sprzedawcy w sklepie firmowym w Częstochowie, że lada dzien wprowadzają do sprzedaży adaptery do fotelików maxi cosi.
Skoro niedługo bedą dostępne w sklepie firmowym to pewnie niedłługo pojawią się też na allegro :) Czekam z niecierpliwością ponieważ ten wózek jest nieco tańszy od Jedo a jesli będzie możliwe wpięcie fotelika maxi cosi to pewnie się na niego zdecyduję. wszystko zależy od ceny adaptera. Na poczatku listopada będe tam dzwonić i dowiem się szczegółów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34767 przez monami
ja już prawie 2 miesiące używam x-landera xa. przetestowany został w każdym terenie. świetnie sie sprawdza w jeździe po różnego rodzaju nawierzchniach. jestem bardzo zadowolona. świetnie się prowadzi, jest wygodny i bezpieczny dla dziecka.zero problemów. polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34816 przez martela89
A ja mam Warriora firmy Tako i jestem bardzo zadowolona też się sprawdza w każdym terenie :)
Tyle,że moja cwaniara nie jeździ w gondoli tylko w foteliku bo nie lubi leżeć bo nic nie widzi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34830 przez pulpecja
dziewczyny,żadna chyba nie pisała o wózku firmy IMPLAST dokładnie Implast Ecoline Bolder SD 2010 (spac+gond+fotel) bo nam właśnie on przypadł,jak narazie do gustu.Czy może coś słyszałyście o nim lub jego poprzednich wersjach:



www.implast.com.pl/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34843 przez pulpecja
od koleżanki słyszałam bardzo dobrą opinię o wózeczku firmy roan.znacie?

mi akurat podoba się taka kolorystyka z tej firmy:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34848 przez Dorciaition
Wygląda na bardzo dobry, kolorystyka też super. Mój mąż preferuje takie wózki, ja zaś wolałabym aby przednie koła były skrętne.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34914 przez martela89
Skrętne przednie koła to bardzo duża wygoda i ułatwienie w mieście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #35230 przez pulpecja
kolejny nasz typ, który w rankingu badań zajmuje II miejsce zaraz po X-landerze, tj.wózek firmy Mutsy.dlatego teraz zastanawiamy się nad nim i nad Implastem.

nam spodobał się taki Transporter 2010 + gondola + fotelik Maxi-Cosi Citi + śpiworek + adapter




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35231 przez ilona
Pulpecia ja bym wybrała jednak skrętne koła, tak jak pisze martela np. w sklepach, gdzie musisz wjechać między wieszaki z ubraniami, czy miedzy półki z tym możesz mieć problem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35238 przez sara125
pulpecja tez bez skretnych kol ma wiele wad. np. to tylko gleboki z tego co widze nie ma spacerowki po 2. nie ma regulowanej roczki., po3. malo pojemny koszyk pod wozkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35332 przez pulpecja
Tego bez skrętnych kół nawet nie brałam pod uwagę do zakupu,przytoczyłam go tylko dlatego,że koleżanka go sobie chwaliła:)
a my zastanawiamy się w sumie tylko nad MUTSY lub IMPLAST:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35353 przez monami
Pulpecia. My mamy x-landera XA. Braliśmy pod uwagę też MUTSY, ale podobno dość często zdarza się, że łamie się w nich rama wózka...a dobra, stabilna rama to podstawa. Myslę, że więcej na ten temat znajdziesz w necie :

wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145038&page=53
forum.abcslubu.pl/viewtopic.php?p=290595...9492556bf3c119f68754
spolecznosc.rodzice.pl/index.php?action=printpage;topic=3064.0

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl