BezpiecznaCiaza112023

spacerówka

12 lata 9 miesiąc temu #166518 przez natmur11
lili nie ma regulowanego podnozka. sama szukalam infinity 4 i przy okazji spojrzalam na lili. a co do infinity to ja zdecydowana bylam na pomaranczowy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #166546 przez Gosiaczek31
Spacer zaliczony nowym wózkiem. Nie będę polecała ani odradzała ponieważ każdy ma inne oczekiwania.
Moje spostrzeżenia:
- krótkie siedzisko, razem z podnóżkiem ok 30cm. Mojemu zwisają nóżki. A nie sięga jeszcze do tego drugiego podnóżka.
- niskie oparcie ok 45cm. Jak dziecko urośnie to będzie mu głowa wystawała :P
- Kuba cały czas zsuwał się z siedzenia.
- lekko się prowadzi, nawet po krawężnikach
- mimo amortyzatorów na wszystkich kołach ja ich nie czułam i trzęsło niesamowicie. Ale może takie moje odczucie po przesiadce z pompowanych dużych kół.
- oparcie rozkłada się za pomocą pasków -beznadziejnie. Na paskach mam również toledo ale tam jakoś łatwiej się rozkłada.
- przednie skrętne koła z możliwością blokady. Ta skrętność akurat przeszkadza bo środek ciężkości jest bardziej z tyłu i przednie koła mają mniejszą przyczepność. Ale po zablokowaniu ok.
- podnóżek regulowany w 2 pozycjach
- rączki na wysokości ok 107cm.
- ładny wygląd ( ja mam szary)
- lekki ok 6,8kg
Nie spełnił moich oczekiwań. Zbyt mały dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #166551 przez natmur11
Gosiaczek jabym czytała o bertoni. Krotkie siedzenie to masakra dla malucha:/ Klaudia w ogole mi siedziec nie chciala. ale co do wysokosci oparcia raczej ciezko spotkac wyzsze niz 45cm:)amortyzacje w bertoni tyez niby mialam a nie bylo jej czuc. Tez myslalam ze to moze jakis szok po przejsciu z glebokiego wozka ale w obecnym wozku amortyzacja bardzo ladnie pracuje chociaz wiadomo nie ma co porownywac kol pompowanych do piankowych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #166582 przez Gosiaczek31
Nad bertoni tez się zastanawiałam ale znalazłam negatywne opinie. Kurcze, żałuję tego zakupu. Szkoda, że nie mogłam go wcześniej obejrzeć. Dużo czasu spędziłam na szukaniu fajnego i niedrogiego wózka. Jak znalazłam taki gdzie oparcie miało 50cm to nie miało regulowanego podnóżka i nie rozkładało się do leżnia :( eh, myślę, że po powrocie od rodziców sprzedam wózek i kupię coś innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #166587 przez natmur11
ja tez zastanawialam sie nad tym wozkiem, zestaw z torba byl swietny i niedrogi ale jakos zaczelam brac inne pod uwage. doswiadczenie z bertoni nauczylo mnie ze nigdy nie kupie wozka przez internet bez obejrzenia go na zywo bo potem niestety zosttaje niesmak:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #166596 przez Gosiaczek31
no właśnie. ale ja chciałam kupić coś taniego , najlepiej używany a pech chciał, że w żadnym komisie nie mieli parasolek. Sezon niestety. oglądałam wózki w sklepach ale żadne mi nie pod pasowały. A to cena za wysoka a to coś tam innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166828 przez sylka
My mamy spacerówkę baby design sprint Takie ma Wymiary siedziska (głęb./szer./wys.):
26 cm/37 cm/46 cm. Rozkłada się na płasko i nie ma regulacji na pasach. Amortyzacja dobra, fajny materacyk, pasy 5 punktowe, dziecko lezało swobodnie jak w gondoli. Więcej nie napiszę bo kozystałam z niej kilka dni gdy gondola byla na reklamacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #167185 przez MoNiaaa
sprint ma super duze kola ale jak na spacerowke jest zaciezki ja szukam przede wszystkim lekkiego :) w piwnicy jakos boje sie nzostawiac wozka zreszta ja wynajmuje mieszkanie i nie wiem nawet czy tam jest miuejsce

chyba sie zdecyduje na coneco flash do raczki moze sie przyzwyczaje a po za tym wydaje sie OK

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168446 przez MoNiaaa
kupilam flasha :)

pewnie dopiero przestestuje go w poniedzialek to jak bede miala mozliwosc powiem wam co i jak :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169007 przez justysiak83
Hej dziewczyny.
Mam pytanie do tych które mają wózki QUATRO INFINITY, czy te wózki mają przekladaną rączke, tak żeby dzieciaczek siedział przodem do mnie, czy da się oparcie rozłożyć na płasko? Jak sprawują się koła?Szczególnie na nierównych nawierzchniach? Ja koniecznie chciałam pompowane ale teraz zastanawiam się nad tym infinity i nie wiem czy to dobry wobór.Babka w sklepie polecała mi ten wózek allegro.pl/wozek-spacerowka-quatro-monza...011-i1732680612.html ale infinity jakoś tak nowocześniej wygląda. Help please :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169035 przez natmur11
monza fajny wozek ale niesamowicie ciezki bo ok 15kg wiec po co zmieniac wielkiego kolosa na kolejnego? no i cena bo przeszlo 500zl infinity nie maja przekladanej raczki a siedzenie rozklada sie na plasko. z przekladana raczka jest quatro candy chyba. tez fajny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169479 przez justysiak83
A mi sie własnie ten QUATRI MONZA wydał bardzo lekki w sklepie mimo ze czytałam wczesniej ze tak duzo waży, porównywałam z innymi i naprawde miałam wrażenie że jest leciutki...może dlatego ze sie super prowadzi. Tylko jeszcze zastanawiam się nad tymi INFINITY.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169495 przez MoNiaaa
pierwszy spacer zaliczony :)
zdecydowanie pierwsze co sie rzuca to ogromna roznica pomiedzy kolami pompowanymi a plastikowymi i malymi. w tych nawet po kostce czuc ze sie troche trzesie i calkiem inavczej sie prowadzi choc z czasem coraz lepiej mi sie go prowadzilo :) te raczki sa blisko wozka i czeba isc na lekko wyprostowanych rekach bo jak sie idzie tak zaraz przy wozku to czasem zachaczalam o hamulec ale pozniej tez juz wiedzialam jak isc i nie przeszkadalo mi to. kolka sa skretne wiec super sie prowadzi podbija sie troszke ciezko ale w innych spacerwokach widzialam ze podobnie. kosz oczywiscie mega wypas :):):) budka super zakrywa calego bobasa.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169677 przez carolin1
Hej
My wczoraj kupiliśmy INFINITY LIRA 4. Nie mogę znaleźć żadnej stronki po polsku żeby Wam pokazać ale znalazłam taką

www.babystore.lv/?dir=view&id=20368

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169680 przez natmur11
i jak? ja sie obawialam w tej spacerowce ze stelaz okaze sie niebardzo wytrzymaly i ze te rurki sie poscieraja przy wjezdzaniu na wysokie chodniki. wozek fajny lekki zwrotny ale bez watpienia typowo miejski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl