BezpiecznaCiaza112023

spacerówka

12 lata 8 miesiąc temu #169703 przez carolin1
Na razie był jeden krótki spacer bo pogodna do bani. Jak tylko przetestuję bardziej napiszę swoje uwagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169707 przez Gosia_Krupa
My dla synka kupiliśmy taki,tyle że inny kolor
allegro.pl/kitana-euro-cart-blue-folia-o...-pl-i1737943692.html
Jestem z niego mega zadowolona. Sprawdził się w mieście i na wiejskiej drodze. Co prawda gorzej się jeździło,ale nie źle. Teraz Hanula go przejmie. Kolorek neutralny,więc luzik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169922 przez MoNiaaa
A TO NASZ WUZIO

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #170020 przez natmur11
a to moja gwiazda w swoim wózeczku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170480 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Po pierwszym spacerze quatro infinity 4 jestem bardzo zadowolona i myslę, że był to dobry wybrór:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #206296 przez basiaz
Dziewczyny a chcialam zapytac o spacerowke - jaka polecacie?


tzn szukam jakiejs bardzo lekkiej bo nie moge dzwigac. nie interesuja mnie parasolki tylko stricte spacerowki ... no i nie bardzo drogie :)

chce cos kupic dla polrocznego synka... jeszcze samodzielnie nie siedzi ale pewnie juz niedlugo

bardzo prosze o odpowiedz :)
aha i wazne by spacerowka miala rozkladane oparcie do pozycji lezacej... bo w sumie nie wiem czy wszystkie takowe posiadaja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206307 przez natmur11
poczytaj posty w tym watku moze cos znajdziesz. spacerowki to moim zdaniem temat rzeka. a idealna chyba nie istnieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206429 przez motylek85
my ostatnio zakupiliśmy taki:
allegro.pl/lekka-spacerowka-quatro-infin...cie-i1838564880.html
kolor niebieski:D jestem bardzo zadowolona choc przyznam, że piankowym kołom daleeeeeko do pompowanych;) ale ważne, że jest lekki, zwrotny i mały po złożeniu:) jedyny minus to brak regulacji podnóżka a w opisie takowa informacja się nie pojawiła (zamawiałam właśnie przez allegro) ale na szczęście mój mały siedzi już od dośc dawna sam więc nie przeszkadzają mu opadające nóżki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206431 przez motylek85
hehe widzę, że sporo z was zastanawiała się nad tym wózeczkiem co ja;) szkoda, że wcześniej o tym nie poczytałam;) a wózeczek mam już dwa tygodnie:) mnie osobiście urzekł nowoczesny wygląd:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208746 przez basiaz
kurcze dalej nie wiem co kupic, wlasnie zaczytalam sie w tym watku, pare dni mi to zajelo bo czytalam w odcinkach ;)

szkoda ze wiekszosc linkow juz jest nieaktywna :(

tak jak pisalam szukam czegos bardzo lekkiego bo nie moge dzwigac

i wlasnie zobaczylam tu wozki, ktorych wczesniej nie bralam pod uwage a mi sie spodobaly, chodzi mi o bertoni foxi
QUATRO INFINITY
Infinity lira

no i teraz znow bede sie zastanawiac bo nie weim ktory wybrac ;)

Dziewczyny prosze napiszcie ktory z tych wozkow nadalby sie dla polrocznego maluszka juz, ktory nie potrafi jeszcze siedziec?


p.s. a wozkiem moich marzen jest MUTSY... sliczny jest ! tylko nas nie stac niestety na niego :(

p.s. 2
miskiewicz88 czy moglabys napisac w jakim wozeczku siedzi Twoja corcia? , prosze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208753 przez natmur11
wiesz co dla malucha nie siedzacego to raczej jeszcze nie spacerowka. zazwyczaj spacerowki albo maja sztywne zawieszenie albo dosc szerokie siedzisko a dziecko nie potrafiace siedziec bedzie albo zjezdzac albo sie przewracac na boki.
Z mojego doswiadczenia bertoni foxy nie nadaje sie do jazdy a juz napewno nie dla takiego maluszka.
w quatro infinity sama sie zauroczylam ale wybor jednak padl na inny wozek ktory wybrala sobie sama Klaudia. I ona jest zadowolona, ja z czasem troche miej i kilka rzeczy bym zmienila ale i tak mi sie podoba moj DOt:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208762 przez basiaz
no tak nie siedzi, ale pewnie lada dzien bedzie siedzial :) a pewnie z moim "roztrzasaniem tematu" kupie wozek nie na dniach tylko na tygodniach i dlatego szukam spacerowki.

a dlaczego bertoni foxy nie nadaje sie do jazdy wg Ciebie?

quatro infinity tez mi sie bardzo podoba z wygladu... choc troche ciezki ... myslalam ze znajde cos lzejszego do 7-8 kg ale chbya z taka waga to tylko parasolki :( a one mnie wcale nie interesuja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208773 przez natmur11

a co do bertoni foxy teraz widze jaki to byl szajs. nikomu nie polecam, Gó..o jakich mało. strasznie ciezko sie podbija bo raczka krótka, kółka jak sie zablokowały to juz koniec, jak szlam na zakupy czy na miasto to wiecej energi musialam wlozyc w pchanie wozka niz jak bym robila zakupy z dzieckiem na reku! zero amortyzacji wiec na nierownej powierzchni dzieckiem trzeslo jak galaretka, dodatkowo poleczka dla dziecka tragedia tak nisko osadzona ze za kazdym wyjmowaniem dziecka tarla o nia nogami. jak miala dlugie spodnie to jakos dalo sie to zniesc ale na gole nogi zawsze byl placz! no i wozek raczej dla niskich osob bo wyskoie osoby kopia w hamulec przy pchaniu wozka, chociaz ja mam 160cm i tez kopalam. po jakims czasie nauczylam sie pchac wozek i ciagnac tylek tylem bo wykonczyc by sie szlo. a inna sprawa ja placilam za ten wozek bez oslonki na nogi ok 300zl a teraz za 200mozna kupic z oslonkami wiec dziwne ze tak spadly z ceny wozki w ciagu 2 miesiecy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #208816 przez _aga86_
Ja mam taka (ROZOWO-FIOLETOWA) : www.mulan.pl/products/258/p/1031 - juz wczesniej o niej pisalam. Mam ja ponad rok i jestem naprawde zadowolona :) POLECAM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208893 przez carolin1
Ja mam od 2 miesięcy INFINITY lira i również jesteśmy bardzo zadowolenia. Jest lekka 7 kg, zwrotna, na pewno nie jest to terenowiec ale do miasta super! Myśle jednak ze dla 6 miesięcznego dziecka będzie na nią za wcześnie chyba ze na leżąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl