BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 tydzień temu #647606 przez Patrizia
tak to jest jak sobie wychwasz tak masz ja bylam za dobra i teraz mam. Ide sie okapac i doprowadzic do porzadku jutro o 6 30 na badania bo zapmnialam ze musze je miec na piatkowa wizyte mam nadzieje ze wyjda oki




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647613 przez poziomka-1801
ja tez chciałam byc idealna by myslał ze trafił na prawdziwy skarb...ale potem przegiął pałke..zauwazyłam ze ma chyba za dobrze i nie docenia tego a jeszcze narzeka wiec powiedziałam dosc.
Skonczyło sie babci sranie..tak samo on mieszka w domu jak ja i musi sprzatac. Najbardziej to mnie wkurzał tekst-ale ja pracuje,ale to ze ja mam studia i staz to miał gdzies bo przeciez co to jest...potem dopiero po dluuuugim czasie chyba skumał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647867 przez pasal
Widzę że wszystkie trzy popełniłyśmy ten sam błąd - byłyśmy za dobre. U mnie też koniec z wyręczaniem, ja nie będę w ciąży za niego zapierdzielać. Skoro ma czas na cycki wierzbickiej to i na odkurzanie znajdzie chwilę. Mam potwornie zły humor... biedne moje dzidziulki. Eh żebyśmy nie były w ciąży to byśmy się zebrały we cztery do kupy i solidnie opiły ten chory stan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647989 przez poziomka-1801
Hej kochane,ale mialam noc okrutna...no ta dentystka to mnie super zalatwila...jak mnie rozbolalo zebisko to az w glowie czulam..pol nocy nie spalam a jak juz ze zmeczenia padlam to maly skakal jak na dyskotece :dry:
pasalmoze po porodzie sie wybierzesz ze mna na day spa do unitralu? Walniemy sobie kuracje jakas upiekrzajaca, masazyk itp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648479 przez Patrizia
hej kobitki :)

poziomka przybij piatke bo ja tez cala noc mialam nieprzespana a o 6 pobudka na badania wrocilam zrobilam sniadanko wypilam kawke i na cwiczenia do szkoly rodzenia uczylysmy sie oddychac przeponowo :) odebralam wyniki i hemoglobina mi sie podniosla mozejuz nie bede musiala lykac zelaza ale to sie jutro na wizycie okaze :) a tak wogole to jedna z lipcowek dzisiaj urodzila masakra trzeba sie sprezyc bo nigdy nic nie wiadomo




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648516 przez Patrizia
a oto my dzisiaj :) nie wiem ile moj brzuch jeszcze wytrzyma ja rosne jakym miala tam niezlego klocka w srodku :P :P :)






Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648545 przez poziomka-1801
O kurcze...jak z lipcowek to szybciutko jej puscilo..dobila do 30tyg? a wy ladnie rosniecie ale cos zmeczona na buzce sie wydajesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648567 przez klaudia69
super patrizia, sliczny brzuszek ale wielki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648600 przez Patrizia
dzieki dziewczyny brzuszek rosnie :)
poziomka masz racje dzisiaj jestem naprawde zmeczona calym dniem wlasnie wyszli ode mnie znajomi wiec ja sie musze zrelaksowac :) zrobilam zurek bo mialam taka ochote na cos kwasnego tak dla odmiany :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #648976 przez poziomka-1801
Cześc kochane,
wczoraj tak sie pożarłam ze swoim ze spał na kanapie...a ja wypłakałam sie jak nigdy..dzisiaj az oczy opuchniete. Zaczyna mnie to wszystko mega wkurzac...
a o co poszło?....no jak wierzbicka w tle to wiadomo o co :dry: ładnie sie ubrałam i w ogole a tu tekst: oglądam NCSA i jestem zmeczony,no myslałam ze jak go walne to odfrunie..to ja sie staram cos zrobic a on mi z takim tekstem. Wyrzygałam mu wtedy juz wszystko bez skrupułów i moze nie fair było ale juz sie gotowałam i powiedziałam ze jak mu sie nie podoba to nara on mi do szczescia i wychowania dziecka niepotrzebny bo siedzi tylko jak pasozyt który ma ugotowane posprzatane a od siebie nic nie daje...nie odopowiedział nic,ubrał sie i wyszedł.
A ja zapłakana i przytłoczona taka bezradnoscia połączona z beznadziejnoscią zaczełam sie zastanawiac czy był sens zakładania rodziny skoro teraz tak to wygląda :(
Chciałam tylko jego uwagi..takiego zainteresowania jak kiedys a dostałam tzw gówienko w papierku... :(

A to mój brzucho dzisiaj w zakonczonym 34 tc. Wydaje mi sie ze sie tak jakby zgładził bo ostatnio to był mega opadniety...jak naraize nie rosnie..wręcz zmalało mu sie ze 112cm na 110 a waga nadal 7+
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649088 przez ewelcia
Witam was poradzcie mi co myslec jak wpisuje w kalendarzyku date miesiaczki wychodzi 39 tydzien ciazy a termin mam na 20 maja jak to rozumiec

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51519 [/url]






http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51522

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649176 przez poziomka-1801
Jak dla mnie ukonczylas 38tc i weszlas w 39..wiec moze dlatego tak wskazuje...na przykladzie np ja dzisiaj ukonczylam 34tc wiec jutro bedzie 34tc i1dzien tak wiec jestem w 35tc. Musisz brac tez to pod uwage ze termin jest plus minus 2tyg zawsze wiec to orientacyjna data.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649194 przez majsun
Witam!
jestem pierwszy raz na forum.
Staram się o dziecko od 5 miesięcy.
Mam nadzieję, że wkrótce się doczekam, a szanse są już coraz większe. Dzisiaj test ciążowy nareszcie pokazał mi 2 kreski. Niestety ta druga jest blada ale mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Trzymajcie za mnie kciuki.

Pozdrawiam
Majsun

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649197 przez Patrizia
majsun to nic ze druga kreska jest blada wazne ze jest i to wlasnie znaczy ze jestes w ciazy WIELKIE GRATULACJE :) i witamy nowa mamuske :)

poziomka nie martw sie moze cos da mu do myslenia i zmieni sie na lepsze wkoncu zrzucilas z siebie to c cie dreczylo :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649217 przez poziomka-1801
patrizia nawet mi lzej z tym ze mu wygarnelam..bo ile mozna bylo dusic w sobie to wszystko. Pogoda dzisiaj smetna..pokropuje u mnie ale duszno jest za to..a jeszcze. Cholerny parasol mi sie popsul i bede popylac do gina w kroplach deszczu :silly: ciekawa jestem ile u prywaciarza bedzie maly wazyl i czy da siejakies foto uwiecznic bo czytalam na necie ze juz w takim okresie ciezko dzidzi ladnie zrobic zdj bo jest duza.
Mam stresa tez przed poniedzialkiem..i to jeszcze 13nasty bedzie..zobaczymy czy pojde na porodowke.N necie pisza ze wywolywanie oksytocyna jest o wiele bardziej bolesne choc porod trwa krocej..mam nadzieje ze zadna rzez to nie bedzie.

Kupilam sobie wczoraj m jak mama i moje dziecko...dziaj przegladalam a tam artykul jak pielegnowac chlopca i na co zwracac uwage...sie naczytalam i pierwszy raz slyszalam ze chlopca trzeba hmmm jak to ladnie ujac sciagac napletek ze pracia po kapieli lub higieny by sie nieprzykleil?!...albo sprawdzac czy jadra sa dwa w mosznie...normalnie gruba sprawa sie kroi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl