BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 miesiąc temu #584919 przez poziomka-1801
no cóz mój nie jest kształtny ale już sporawy a co do ubrań ciązowych to takze leginy są na szczycie listy..spodnie ciązowe ala dzinsy sa zbyt drogie na koszalinie ceny wahają sie od 179zł do 250zł a leginsiki na bazarku za 17:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584950 przez Asia88
poziomka sliczny brzuszek :) Taki na dole usadowiony. Może to przez tą szyjkę?
Zobaczysz, że dotrwasz do tego 32 tygodnia a nawet dalej! Rozmawiaj ze swoja szyjką :P

Niby dlaczego macica może popękac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584969 przez Karo290392
Poziomka - przesliczny brzusio :) A co do Twojej lekarki to takie troche dziwne podejscie ma do pacjentów moim zdaniem.
Napewno będzie dziewczynka :) Nie przejmuj się -różowy się przyda :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584971 przez DoMI*
Witam Nazywam sie Dominika i mam 25 lat:)
jestem w trakcie starań o dzidzie ale aktualnie czekam na @ czy przyjdzie czy nie
mam nadzieje ze zagoszcze na forum długo i nawiaze znajomości z innymi przyszłymi i starajacymi sie o mały cód

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585001 przez Patrizia
hej dziewuszki :)

poziomka ale brzusio i skarepunie takie slodziudkie :)

pasal zrob sobie to badanie bo to wazne jak ja wykryjesz to mozna brac leki zeby dzidzie sie nie zarazily i nie bylo komplikacji ja toxo mam powtorzyc gdzies za ok 2 miesiace

no to teraz odnośnie mojej wizyty nie jestem zadowolona bo polówkowego nie było bo u lekarza dzisiaj chmara kobitek i tak wszystkie chyba chcial przyjac byle szybko i uwazam ze mnie olal zmierzyl główkę i brzuch tak jak zawsze pokazal tylko ze serduszko bije ale nic mi konkretnego nie powiedzial synuś zdrowy to najwazniejsze :) wazy 650g i wedlug usg to 23tyd 6dzien :ohmy: tak sie dzidzius rozwija u mnie przybylo od poczatku ciazy 6kg chyba nie tak zle
Zastanawiam sie czy nie wybrac sie do innego lekarza sama juz nie wiem chcialabym skoro place za wizyte zeby mnie porzadnie potraktowal a nie byle odbębnić i kase wziaść no nic ciesze sie ze synek zdrowy to najwazniejsze

DoMI tzrymam kciuki za dwie kreseczki na tescie i witaj tak poza tym :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585191 przez klaudia69
witam Domi ja również życzę dwóch kreseczek:) na pewno się uda:)

a w ogóle to jak Wam mija weekend? jak zdrowie wasze i maluchów?


:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585219 przez Kinia1712
Dzien dobry kobietki ;)

Ja od samego rana czuje sie okropnie boli mnie pecherz,głowa i wymiotowałam juz 2 razy i czuje ze musze jeszcze ;( tak ze oby reszte dnia przebieglo lepiej..:(

Domi dołączam sie do kciuków za dwie kreseczki :D

Poziomka brzusio sliczny :)
Patrizia nie dziwie sie ze jestes zawiedziona bo płacisz i wymagasz przeciesz, no ale najwazniejsze ze z synusiem wszystko wporzadku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585294 przez pasal
poziomka śliczny brzuszek! :) powiem Ci, że nasi lekarze pod względęm prowadzenia ciąży bardzo się różnią. Też chodzę z NFZ a lekarz jest konkretny. Jestem bardziej zadowolona z niego niż z tego u którego chodziłam prywatnie i miałam taką samą sytuację jak Patrizia - odbębnił swoje brzuch pomacał, ok, proszę 80 zł. Jeżeli jesteś z Koszalina to w Atrium w H&M w dziale dziecięcym są ubrania dla kobiet w ciąży :) wczoraj tam byłam i kupiłam spodnie dzinsowe za 150 zl i leginsy chyba za 30 zł.

domi ja też trzymam kciuki za dwie kreski :)

klaudia weekend niestety będzie spędzony w łóżku :/ musiałam się gdzieś przeziębić. Mam za sobą całą nieprzespaną noc przez kaszel i męczący katar. Bierzecie czasem jakieś środki przeciwbólowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585372 przez avocado92
Hej dziewczyny :)
Jestem nowa więc chciałabym się przywitać z wami bardzo serdecznie :)
Jestem w 7miesiącu ciąży,niedawno okazało się że zostanę mamą wspaniałego chłopca,któremu chcę dać na imię Adaś. Mieszkam w Poznaniu,chodzę do ginekologa na Polnej do szpitala ginekologiczno-położniczego i tam też chcę urodzić. Obecnie muszę dużo leżeć ponieważ istnieje duże ryzyko przedwczesnego porodu,obiecuje że będę zaglądać do was częściej, a tym czasem zajmę się nadrabianiem braków na forum:) pozdrawiam serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585420 przez poziomka-1801
Pasal dziękuję za info nawet nie wiedziałam ze w hm sa tez ubrania dla mam. Dziekuje również wszystkim mamą za komplementy choc powiem szczerze ze zawsze chcialam miec taki okrąglutki brzusio bo ten to wydaje mi sie jakbym przytyla a nie miala lokatora:P jest taki oponkowy.
A co do szyjki macicy to moze mi popekac od ciezaru dziecka jeśli bedzie zbyt ciezkie,szyjka jest b licha:/
a dzidzius byl wyczekiwany 2,5roku,lekarze mowili mi ze nie zajde....odstawilam tabletki anty...zaczelam cwiczyc dbac o diete ponieważ choruje na niedoczynnosc tarczycy i...tadam jest dzidzia. Fakt ze juz z narzeczonym darlam ostro ,,koty,,....oboje obwinialismy sie o bezplodnosc...seks ciagle przypominal rytual typu,,a moze tym razem,, albo wychodziły co rusz to nowe pomysły by jakos pomóc naturze typu unoszenie nog,kochanie sie od tylu i inne bzdety. Okazalo sie jednak ze najlepsza metoda było danie sobie spokoju, wrzucenie na luz i czekanie,,,,pomimo normalnych miesiaczek okazalo sie ze zaszlam i mam juz dzidzie 4mies...i tak to bylo z Nami a teraz to juz ponad polowa polmetka..i czekamy zniecierpliwieni na wyczekana wymarzona i wypocona corke:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585427 przez poziomka-1801
A właśnie mialam się zapytac Was dziewczyny...macie rozstepy? Jak sobie z nimi radzicie?
mi wyskoczyly dwa dosc dlugie maja ok 4cm po lewej stronie brzucha tuz kolo pepka...i dwa okolo 1cm jeden rowniez po lewo a drugi na prawo..widac go na foto.
Smaruje brzuchola skrupulatnie kremem Tołpa dermo mum rano i wieczorem zas popoludniu oliwka...fakt ze zbladly i nie pękają dalej ale wygladam jakbym się cieła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585439 przez poziomka-1801
Mi zdazylo sie brac apap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585456 przez Kinia1712
Ja mam rozstepy po prawej stronie na boku brzucha ale to sa stare..nowych natomiast puki co nie mam :) ja sie staram smarowac oliwka w zelu rano i wieczorem :) zauwazyłam ze bardzo dobrze skora jest nawilzona i długi czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585463 przez DoMI*
Czesc Dziewczyny...
normalnie zaczełam sie badac znaczy sie szyjke macicy i powiem wam ze rano była długa i nie twarda a teraz jest skrocona i bardzo rozpulchniona .. kurcze niemoge sie doczekac zrobic test.. mam w pod swiadomosci ze mogło sie nie udac ale nie trace nadzieii..
jak wam sobota mija ?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585468 przez DoMI*
Poziomka śliczny brzusio :D

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl