BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 9 miesiąc temu #712946 przez Patrizia
hej kochane :kiss:

Pasal Dzieki za zaproszonko :) ale musze Ci powiedziec ze Ty piekna koieta jestes :) no i corcie sliczne

Poziomka oby malemu przeszlo daj znac jak po wizycie poloznej




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713224 przez poziomka-1801
Polozna mowila ze jest ok a temp moze jeszcze dzisiaj szalec....maly b dobrze sie rozwija juz trzyma glowke :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713231 przez Patrizia
poziomka wlasnie widzialam na fb jak pieknie idzie mu trzymanie glowki :) jak to szybk leci zaraz zacznie smigac i dopiero oczy w d...pie bedzie musia miec ;) :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713464 przez poziomka-1801
Juz sie kurcze nawet przekrecac próbuje lezac na pleckach. Polozna powiedziala ze dosyc szybko jak na chlopca unosi glowe bo oni maja troche wolniejszy rozwoj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713467 przez pasal
Poziomka chodzi o to że podnosi i utrzymuje głowę? ja idę szczepić we wtorek dwie sztuki na raz.. ja pie@$***e co to się bedzie działo :O małe ładnie przybrały na wadze Gabryśka - 3440, Zuzia 3280. Jutro mamy okulistę, laryngologa i kardiologa. Z nimi gdzieś jechać to cała wyprawa. No i musze jutro zacząć szykować wszystko na imprezę męża.. z którym ciągle się kłócę. Patrizia - dziękuję :) daj jutro znać co Ci gin powiedział

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713598 przez poziomka-1801
pasal jak go trzymam na rekach to potrafi juz dosyc sztywno utrzymac glowke i nie lata mu na wszystkie strony,stara sie ja obracac na lewo i prawo ale jeszcze mu to nie idzie i wtedy glowa opada zazwyczaj na nos :silly: gdy lezy na brzuszku to juz podnosi glowe i trzyma bez tego opadania,wczoraj przy wyrzucaniu pieluchy przekrecil sie z plecow na bok tak kombinuje...widzialam komentarzna fejsie..oj malhy to pyza nad pyzamizaraz do 6kg nabije :blush: a Twoje faktycznie ladniutko nabraly. Co do szczepienia wez lepiej poprps bymaz zrobil wolne sobie albo ktos Cipomogl bo po szczepieniu beda marudne obolale temp im wzrosnie(moj mial az39,5,musialam zbijac okladami zimnymi bo czopki gowno daly) kup paracetamol w czopach 50mg....10mg na 1kg sie daje wiec dasz okolo 3/4czopka przy temperaturze,jak bedziesz mierzyc ja w pupie to odejmuj 0,5stopnia i wyjdzie najbardziej dokladna,bo ta mierzona na czole lub pod pacha jest kiepska najlepiej w tylek i wiadomo,powyzej 38czopek,ale to wszystko pewnie jeszcze Ci powiedza po zastrzyku lub polozna.,oczywiscie tez biegunka po czopkach i humorki pry jedzeniu lub brak apetytu..
Moja jak wczoraj polozna byla to mnie wymacala i powiedziala ze maci ca sie wchlonela jak bym dziecka nie rodzila...i mowilaze moge brac sie za drugie....chyba na leb padla.

patrizia tez czxekam na niusy od gina :)

Bylam wczoraj 3h na silowni,bierznia,zumba tuninng i zumba zwykla potem ciezarki brzuszki i jazda..dzisiaj zakwasy :silly: ...padlam jak zabita...moj nie mogl mnie dobudzic (troche tez sciemnialam ze spie tak twardo by zobaczyc co zrobi gdy jest czas karmienia...ale ciiiii :lol: )ale wstalluknal w pieluche i..nawet mlekodobrze odmierzyl zalal i podal..pierwszy sukces mojego egoistycznego planu by wreszcie zmienic to bym nie byla kura domowa i maciora zostal osiagniety...wdrazam reszte :silly: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713601 przez domi28
Witam wszystkie Mamusie :)
mam pytanie do tych, które urodziły juz swoje Pociechy: jak wygląda wzór wniosku do pracodawcy o roczny urlop macierzyński? czy mogłybyście podać treść wniosku lub linka do takowego. Będę Wam niezmiernie wdzięczna.
Pozdrawiam WszystkieSzczęśliwe Mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713679 przez bronchilda85
drogie mamusie, chciałabym Was prosić o głos malyszkrab.blog.pl/2013/07/25/czy-mnie-wesprzecie/


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714011 przez dziubek
Jeszcze nie składałam wniosku ponieważ urodzę dopiero w listopadzie ale mniej więcej tak powinien wyglądać:

Składam wniosek o udzielenie mi bezpośrednio po podstawowym urlopie macierzyńskim,dodatkowego urlopu macierzyńskiego w pełnym wymiarze a bezpośrednio po nim urlopu rodzicielskiego również w pełnym wymiarze.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=55274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714158 przez srenka_918
Czy Was też strasznie boli kręgosłup? Szczególnie po karmieniu mnie rwie strasznie... a jak mam się zgiąć to już w ogóle a co gorsza potem wyprostować się nie mogę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714265 przez pasal
hejka! bylyśmy na badaniach i wszystko wyszło dobrze. Dziewczyny pokazały na co je stać.. między wizytami spały grzecznie a gdy tylko weszły do gabinetu jeden wielki ryk. I u laryngologa i u kardiologa i u okulisty się darły, ważne że wyniki dobre.


Poziomka, niestety będę sama :( mąż nie dostanie wolnego bo urlopy są poplanowane. Jakoś będe musiała sobie poradzić. Cholernie się boję tego wtorku. Fajnie masz, że możesz się tak wyrwac. Dziś tatuś pierwszy raz wziął dziewczyny SAM na spacer, po godzinie dzwoni i mowi RATUNKU, obie sie dra jedna zyga druga ma czkawke, pomocy.. może teraz doceni jak ma dobrze, że nie musi nic przy nich robić i że ja jakoś sobie radzę, grunt że spróbował a ja choć godzinke odespałam całkowicie nieprzespana noc.. tak mi dały czadu.

Srenka - oj mnie też plecy bolały.. zauważyłam że często się garbiłam. Jakoś 4 tygodnie po porodzie zaczęło powoli samo puszczać. tłumaczyłam sobie że kręgoslup "wraca do siebie" po ciąży.

I zwiększyli mi macierzyńskie o 500 zł :D nie wiem czemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714358 przez Patrizia
Hejka:)

Bylam wczoraj na tej wizycie u gina wiec tak w skurcie Wam opowiem :) Lekarz bardz fajny poczytal wszystkie dokumenty i mnie przebadal wszystko ladnie sie u mnie pogilo ale zielonego swiatla nie dostalam musimy sie wstrzymac z planowaniem ciazy plan jest taki dostalam skierownie na badania do klinki leczenia nieplodnosci mam zrobic wymaz na rozne bakterie trche ich mi tam wypisal nazwy lacinskie wiec nie bede pisac jakie ale wsrod nich jest tez ta na ktora zmarl moj synek jak bede miec wyniki to 21 sierpnia mam do niego przyjsc i zobaczymy co tam u mnie jeszcze w rganizmie siedzi jesli jest jakas bakteria to ja wyleczymy a pzniej bede miala taki detoks zeby oczyscic organizm z wszelakich bakteri ktore nie zostana wykazane w badaniu (bo musialabym wydac majatek zeby zrobic wymazy na wszystkie jakie sa ) i najwazniejsze musze miec wszystkie zeby wyleczone bo od zebow najczesciej idzie pacirkowiec wiec tu tez troche mam roboty a na koniec mowilam o tej szczepionce na ta cholerna bakterie wiec jak juz bede calkowicie oczyszczona i zeby wyleczone to moge wziasc szczepionke i ona mnie i dziecko w przyszlosci uchroni. Wiec w wielkim skrucie zeby, poosiewy na bakterie, detoks i szczepionka i wtedy mozemy zaczac starania a teraz musimy uwazac, powiedzial tez ze wydaje mu sie ze mam jeszcze jakas bakterie w pochwie bo sluz mu sie tak niezabardz podoba ale wszystko nam wyjdzie a z ciekawostek to poowiedzial ze przez zeby zatoki i gardlo ida wszystkie bakterie do plodu wiec to jest bardzo wazne zeby tam wszystko bylo oki. NO to tyle sorka za tak dluga wiadomosc ;) BIORE SIE ZA SIEBIE I MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO SIE DOBRZE ULOZY :)

Pozdrowionka :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714376 przez srenka_918
Patrizia trzymam kciuki aby wszystko wyszło Tobie ok, żebyś szybko przeszła to wszystko i mogła starać się o maluszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714745 przez pasal
Patrizia to straszne, że znowu taka długa droga przed Wami. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i jak najszybciej zostaniesz szczęśliwą mamusią.

Ja już po imprezie męża.. szykowania więcej niż to wszystko warte, ale cóż. Mąż pijany w 3 dupy śpi u teściów bo nie szło go dobudzić a mnie czeka ciekawa nocka z dziewczynami, które spac się nie wybierają :/ dobrze, że przynjamniej on się dobrze bawił.

Jak Wasze weekendy? czy wybierałyście się już w jakąś bliższą bądź dalszą podróż z dziećmi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714754 przez pasal
nie mam już sił.. obie drą ryja! mają sucho, świeżo po jedzeniu, nie przegrzane i to na pewno nie kolka. Jestem bezradna :( pierdolę, niech się wypłaczą..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl