BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 7 miesiąc temu #760011 przez KarolciaZumba
Nike to co ile wstajesz w nocy? Bo ja to co 2h jak przespi się 3 h to ja już zawału dostaje co tak długo :P

Kurcze dałam teraz Mai pierwszy raz infacol zobaczymy co będzie, trochę się boję czy jej to nie zaszkodzi...

a powiedzcie mi dajecie witamine D3 na pewno , o jakiej porze ją dajecie? Bo ja zawsze dawałam po kapieli a teraz nie wiem czy mogę dać i witaminę D i Infacol? Jak jest u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #760028 przez srenka_918
Na mm też można częściej karmić, jeżeli są za małe porcje to dziecko częściej się domaga (wiem to od koleżanek z czerwcówek ;p ) Chociaż na cycu to też potrafię nakarmić na 7-8godz ;) o ile Pawełek nie zaśnie za szybko ;) Czasem taki zmęczony jest po szaleństwie w kąpieli że żadnym sposobem nie da się go utrzymać przy ssaniu tak długo żeby się najadł ;) a w dzień pije po 7 min co godzinę czasem ;)

Karolka, jeżeli chcesz żeby mała pospała trochę dłużej to trzeba pozwolić napić się do syta, wysysać to najbardziej wartościowe mleczko, które spływa na samym końcu...

Witaminę D najlepiej podawać rano!
Przy mm chyba się nie daje co?
A od 2 tyg do końca 3 miesiąca jeszcze wit K się podaje, też rano, są ciężkostrawne i mogą wywoływać wieczorne kolki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760107 przez nike84
ja teraz w nocy wstaje jak się mały obudzi, czyli tak co 4 godziny. Czasem się zdarzy, że obudzi sie wczesniej jak się jakaś kupa w pampersie zaplącze.
Ja małemu daję wit D3 i robię to zazwyczaj rano. A wit K nie podaje sie przy mm :)

srenka ja wole mu dawać normalnie co trzy godziny normalne porcje, niz wybudzać go co chwilę na karmienie. Skoro sie nie budzi to nie widzę sensu go męczyć. Wręcz czasami nie mogę go dobudzić co te 3 godziny i przez sen zjada mi moze z połowę porcji.
A mam znajomych, którzy mają miesięczną córeczkę, która przesypia całą noc, od 22 do 6 rano :ohmy: A jej rodzice nie śpią, tylko co chwilę podchodzą do łóżeczka i sprawdzają czy oddycha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760145 przez KarolciaZumba
Ale ja Wam zazdroszcze !! Co 3 h to u mnie święto ! :ohmy: 2 h to maxczasemw ciągu dnia co 1 h !!

Właśnie znów Mai po jedzeniu włączyły się 5 zł w oczach i nie ma zamiaru spać :/

Srenka ja wiem,że to na końcu mleko jest najlepsze ale Maja nie chcę tak długo być na cycu :/ Walcze jak mogę ale czasem mam wrażenie,że niestety to ona stawia warunki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760289 przez srenka_918
Na razie ma prawo ;) Ja też karmiłam co pół godz nawet czasem ;) Teraz bardziej mogę się mądrzyć co i jak, bo już trochę kontroli nad małym mam, on już co nieco kuma ;)
Teraz tak sobie przypominam, że nieraz pisałam z Wami jaki to on aniołek trzymając go przy cycu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760323 przez KarolciaZumba
ahh u Nas z nów noc do bani :( Ja nie wiem co jej może być pręży się i stęka non stop i co chwile się budzi a żeby ją uspać to na głowie muszę stawać... Mam wrażenie,że się na 20 min drzemki przerzuciła, kompletnie nic nie mogę zrobić :(

Ehh nie lubię takich dni ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760427 przez srenka_918
Spróbuj herbatki meliski albo tych mieszanek uspokajających

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760637 przez Karo290392
Karolcia Zumba
Ja mam z moja dokładnie to samo. Vivienne ma tak ze w ciagu całęgo dnia i nocy tak samo spi chwilke spokojnie a nastepnie zaczyna sie prezyc, wyginac,robi sie cała czerwqona, majaczy i dziwne dzwieki wydaje i zawsze to jest gdy chce puscic baczka badz zrobic kupke. zapytałam polozna czy to normalne bo myslałam ze to zaparcia ale kupki sa normalne a polozna powiedziała ze ona po prostu robi głosno kupki.i jak przy tym nie płacze to jest wsyzstko w porzadku;/ mama doradziła mi abym dawała jej rumianek tylko ze moja cwaniara nie chce nic z butelki wiec ja pije dwa razy dziennie juz od tygodnia i widac duza różnice. mniej steka i jest spokojniejsza. nie wiem czy to cos pomoze co napisałam ale właśnie tak znajomo mi twój opis wygladał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760651 przez nike84
Karolcia dokładnie tak jak dziewczyny piszą - spróbuj pić melisę lub rumianek. My nie mamy tego problemu bo mój mały tylko z butli piję więc ja mu daję codziennie herbatkę rumiankową, i jest jak na razie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760718 przez KarolciaZumba
właśnie zaczęłam dzisiaj pić taką ziołową herbatkę gdzie jest rumianek koper włoski i jeszcze parę innych ziół, piszę ,że to niby herbatka na laktację więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

dzięki dziewuszki za radę :kiss:

Po wczorajszej nocce aż się boję co dziś będzie... Pewnie nie prędko zaśnie bo to już standard :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760740 przez KarolciaZumba
aa i wiem co się jeszcze miałam spytać: czym smarujecie swoje pociechy po kąpieli?
Ja kąpie Maję w Oilatum a potem smaruje oliwką z Bambino, czytałam,że nie powinno się niczym smarować takiego dzidziusia no i że oliwki są be :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760748 przez nike84
Nie martw sie karolcia, mój Kacper teraz tez śpi, więc pewnie nockę tez będę miała bogatą. Ja się bardziej obawiam kąpieli. Chociaż wczoraj było całkiem znośnie, tylko że przez całą kąpiel muszałam robić "szszszszsyyyyyy", bo to uspokajało mojego synusia i na chwilę zapominał, że jest kąpany :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #760749 przez srenka_918
oliwki niby zapychają pory przez co potówki łatwiej wychodzą, Ja po kąpieli w oilatum nie smarowałam niczym, teraz jak kąpię w żelu to krem nawilżający używam

Krem mam Oilan głęboko nawilżający

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760769 przez nike84
Ja używam mleczko nawilżające po kąpieli i na razie nie mamy zadnych problemów. A o oliwce tez słyszałam zeby raczej nie używać, bo ona natłuszcza, ale nie nawilża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760863 przez KarolciaZumba
aa no to chyba będę musiała zmienić na krem bo ciągle smaruje oliwką.
My już po kąpieli, przed kapielą totalny wrzask na szczęście w trakcie już lepiej teraz oczywiście nie idziemy spać tylko wymusza ode mnie noszenie na rękach :/
Chyba będę musiała zainwestować w tą owieczkę co masz Nike bo zwariuje z tym noszeniem na rękach !!

Dziś mam wieczór z cyklu: Chyba nie nadaję się na matkę .... :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl