BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 7 miesiąc temu #763960 przez srenka_918
Maja, dobry pomysł żeby nowe produkty wprowadzać rano ;) Śmiało możesz zjeść jajko ;) Pierwszy raz i jedno i koniecznie na twardo, jeżeli nie będzie do 3 dni żadnych nowych bóli brzuszka czy wysypki to śmiało do swojej diety możesz dodać jajko i już nie tylko na twardo a na miękko też ;) a jak Maja będzie starsza to nauczy się że w nocy jest nuda i trzeba spać a w dzień ładnie jasno i można wszystko oglądać ;) A właśnie Ty może w nocy masz za jasno przy karmieniu? i ona się całkowicie rozbudza? No i próbowałaś karmienia na leżąco? W nocy to idealne rozwiązanie bo dziecko nie dość że się nie rozbudza do końca to jeszcze może łatwiej zasnąć ;)

Nike śpioszek piękny ;) Ja też tak nie raz usypiałam małego ;) tak słyszy bicie serca i czuje się najbezpieczniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764009 przez KarolciaZumba
Maja ostatnio tez uwielbia zasypiać tak jak Kacperek :)

Wczoraj zakupiliśmy dla Mai bujaczek z wibracjami, Nobel dla tego kto to wymyślił !!
Maja od razu się w nim uspokaja a ja w końcu mogę coś zrobić a jak tylko włączamy wibracja to 5 sekund i dziecko śpi :D Normalnie cudo !! :woohoo:

Dzisiejsza noc perfekcyjna!! Maja wstawała co 4 h zjadała i chodziła spać, nie wiem czy to nie zasługa melisy, którą wypiłam wieczorem. Ale aż budziłam się w nocy sprawdzać czy Maja żyje bo nie jestem przyzwyczajona,żeby tyle spać w nocy :laugh:


a Nike podasz mi jeszcze raz tego linka do tej owieczki, bo chyba się na nią skusze :)
Srenka nie próbowałam tak bo mi jakoś nie wygodnie, może dlatego,że mam za miękki materac :/
Tylko jak Maja tak długo śpi to moje cycuszki na tym cierpią bo są potem mega przepełnione :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764031 przez srenka_918
do pełnych cycuszków się przyzwyczajaj ;) im dłużej maleństwo śpi tym bardziej boli ;) ale teraz już jest ok ;) mały z wieczora tak wycyca że do rana dopiero się napełniają a przepełniają jak nie je dłużej niż 8 godz

Melisa na noc jest git ;) i jak już się dziecko przyzwyczai do spania w nocy to już jej pić nie trzeba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764039 przez KarolciaZumba
zaczęłam też pić rumianek i daję jej na razie infacol i faktycznie widać różnicę, nie pręży się tak i kupki idą gładko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764213 przez nike84
allegro.pl/sterntaler-przytulanka-z-bija...zin-i3577857246.html my mamy owieczkę. U nas się sprawdza ale wiem że nie na każde dziecko działa. Ale może akurat u was tez zadziała tak jak u nas na Kacperka :) Karolcia a mogłabys mi podać linka jaki ten bujaczek kupiliście dla Mai? Bo my dostalismy z Fisher Price i nasz Kacperek ma go w nosie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764548 przez srenka_918
Albo mój synuś to wyjątek albo Wasze dzieciątka rozbrykane ;) Ja nie miałam żadnego bujaczka a jak chciałam coś porobić a mały aktualnie chciał być ze mną to wkładałam do fotelika samochodowego tzw nosidełko i kładłam na stół i mały na mnie patrzał a ja mogłam wszystko porobić, do tej pory mogłoby tak być gdyby nie to że ma ponad 8 kg i się już nie mieści i teraz pozostał wózek w pozycji półsiedzącej i jest ciut gorzej ale też może być ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764973 przez nike84
Zazdroszczę srenka bo mój Kacperek jak się mu czasu nie zorganizuje to zaczyna swoje krzyki, jakbym mu jakąś krzywdę robiła. Dlatego w ostateczności wspomagam się takimi cudami techniki jak leżaczek czy owieczka z biciem serca ;)

Ja dziś mam tak tragiczny dzień, że najchętniej przez okno bym wyskoczyła :( Kacperek od rana zrobił już 6 kupek, przy czym przy każdej się biedactwo tak namęczył, że aż płakać mi się chciało :( Do tego w dwóch ostatnich zauważyłam niewielkie ilości krwi :( Położna która przyszła od razu po moim telefonie (bo wpadłam w taką panikę że już na pogotowie chciałam jechać) kazała go obserwować i jak nic się nie zmieni to jutro z rana lecę z nim do lekarza. Mam nadzieje że będzie lepiej, bo nie mogę patrzec na niego jak sie biedny męczy :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765172 przez KarolciaZumba
Nike nie martw się wszystko będzie dobrze, zobaczysz :kiss:
Ja miałam wczoraj tragiczną noc bo zjadłam mrożoną fasolkę szparagową i mnie i Maję bolał brzuch, masakra była!!
My dziś bylismy na szczepieniu przeciwko gruźlicy i Maja była dzielna.
My mamy ten bujaczek www.ceneo.pl/24166072

Kurcze a my po kąpieli niegdy nie umiemy zasnąć, maja zasypia ale zaraz się budzi i popłakuje i tak to trwa do 22 zawsze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765344 przez srenka_918
Nike i jak tam? Wszystko dobrze?

Karolcia, co Ci przyszło do głowy, żeby fasolkę wcinać? Ja jeszcze się boję takich rzeczy i raz się skusiłam na jeden strączek i więcej bym nie ryzykowała!
Musisz być bardziej dzielna i trzymać się tego co możesz jeść, a jak chcesz nowości wprowadzać to lekkostrawne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765416 przez nike84
Dzięki dziewczyny :) U nas zdecydowanie lepiej. Wczoraj w nocy poszła jeszcze jedna kupa, ale piekna bez krwi i nawet bez takiego duzego wysiłku. Jestesmy zapisani do lekarza na czwartek więc na razie go dalej obserwuję i jak będzie dobrze to dopiero własnie w czwartek pójdziemy. Ale ulżyło mi bo nie ma gorączki, ładnie je, więc może to było chwilowe. Dziś nad ranem byłam tak zmęczona że zasnęłam z nim w łóżku. Tak się kochany mój maleńki we mnie wtulił :cheer: Ahhh trzymajcie za nas kciuki :)

Karolcia u nas po kąpieli ostatnio też nie ma szans zasnąć :dry: Wczoraj z nim chodziłam i go próbowałam zmusić do spania ponad 3 godziny :huh: Ale...dziś rano odkryłam, że mój syn uwielbia zasypiać w ...foteliku samochodowym! Chwilę go pohuśtałam i od razu zasnął, po czym przeniosłam go do łóżeczka :) Chyba jeszcze trzeba będzie zainwestować w huśtawkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765441 przez KarolciaZumba
Nike to dobrze,że już lepiej :) Przynajmniej Kacperek się już nie męczy :)

Srenka co do tej fasolki to wyczytałam,że niby mogę ale już nigdy więcej jej nie tknę, przysięgam :D
Chodź już powoli zaczyna mi brakować pomysłów co mam jeść :/
Mai najbardziej pasuje jak jem chlem z masłem i wędliną, więc dieta cud :laugh:

Nike a jak tam Twój brzuch po porodzie? Też masz takiego flaka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765495 przez nike84
No Karolcia u mnie też właśnie został flak :angry: Noszę ten pas poporodowy, ale już chyba jest już trochę za duży bo nie ściska mi brzucha tak jak bym tego chciała :( najgorsze, że ja mogę dopiero zacząć ćwiczyć 3 miesiace po porodzie :dry: Ale cieszę się, ze idzie zima to będę mogła ukryć tego flaka pod swetrami i kurtką. A do wiosny mam nadzieję się go pozbyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765543 przez nuśka09
Dzień dobry kochane :)

Przedstawiam wam Maksa przy porodzie ważył 3330 i mierzył 52 cm :)
Mały jest kochany i póki co nie sprawia nam kłopotów :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765555 przez nike84
Jeszcze raz gratuluję nuśka :) Śliczny maluszek :cheer:
Trzeba będzie się kiedyś umówić na jakiś spacer :blink:

A to mój już szczęśliwy i spokojny mały mężczyzna :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765570 przez KarolciaZumba
Nuśka gratulacje pięknego syna :)jak się czujesz? z tego co pamiętam miałaś cesarkę?

Nike, Kacperek jak zwykle uroczy, a jaki ma fajny zielony smoczek :D
Maja w ogóle nie chce smoczka, jak podczas ataku histerii jej wkładam to ma jak by odruch wymiotny.

No właśnie ja też ubolewam nad moim flakiem i czasem chce mi się płakać jak na siebie patrzę chodź wtedy staram się pocieszyć,że to dopiero miesiąc po porodzie i może do świąt mój brzuch będzie wyglądać lepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl