BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 1 miesiąc temu #106162 przez sylwus136
Sloneczko wszystkiego naj naj naj z okazji 5 lat razem :) dużoooo miłości :D:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106353 przez asia26
no tak dokaldnie sloneczko wszystkiego naj i mnostwo milosci :*
my od jutra za miesiac mamy 10 lat razem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106358 przez martela89
Sloneczko wszystkiego naj :)

Asiu 10 lat,sporo :) my w sierpniu 8 lat razem,a w czerwcu 3 lata po slubie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106362 przez asia26
my w maju 10 razem w sierpniu 2 po slubie a we wrzesniu 5 jak razem mieszkamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106365 przez martela89
No my w sierpniu 5 lat jak mieszkamy razem i jak się zaręczyliśmy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106392 przez Groszek
Słoneczko dużooooooooooooo miłości :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106409 przez _aga86_
Sloneczko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.
My 1 sierpnia mamy 6 rocznice. Czas leci nieublaganie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106923 przez sloneczko
Bardzo dziekujemy za zyczenia ;)

a prezent dostaslimy wspanialy z mezem, trzeciego zäbkagorna prawa dwojka ;))))!!! lewa wyjdzie na dniach, maly wampirek bedzie ;)

dzis bylismy na kontorli, niestety leki nic jej nie pomagaja, ciagle kaszel i katar... i co jeszcze lekarka mnie uspokojala ze spokojnie mozna dziecko zaszczepic, po 3 godzinach Laura miala 39.8 stopni goraczki, i dwa razy zwymiotowala, pol godziny poznije szalala jak nowo narodzona!!! ;)

asiu wiem co czujesz, gdy bedziesz musiala mala odstawic, bo dla mnie tez jest strasznie wazne karmienie, ale u mnie baly inna sytuacja bo mala niechciala odemnie pic, wiec uparlam sie i odciagalam i tak o to do dzis karmie, ale u Ciebie jest co innego, wiec odciaganie nic nie pomoze., ale miej jeszcze nadzieje, jak nie to trudno nic na sile, i tak dalas z siebie wszystko, tyle miesiecy podawac piers, to cos pieknego!

ilonka jak sie czujesz?, nawet odttanio nie dopisalam ze w dzien operacji bede bardzo bardzo mocno i szczelnie kciuki trzymac, a czas domyslam sie co czujesz rozstawajac sie z Wiktorkiem, ale to tylko kilka dni i poznije bedzie juz dobrze! najwazniejsze jest zdrowie

Czas leci strasznie szybko, za za kilka miesiecy bede 5 lat w niemczech, wiec bede mogla dowod niemiecki wyrobic, ale obywatelstwo wezme polsko-niemieckie

Ja tylko na chwile zajrzalam bo widziala ze konkurs na forum jest, wiec ide zobaczyc co trzeba zrobic ale jakas zdobycz zdobyc ;)))

aha pamietacie jak Laura wygrala misia z bobowity, do dzis NIE DOSZEDL, pisalam juz 2 razy, i odpuszcze sobie...

Zycze Wam spokojnej nocy, no nasze sa "okropne"... przez te zeby, kaszel i katar juz od ponad 2 tygodni

buziaki pa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106952 przez angela660
Witam wspaniale moje

Ah, ja zawsze mam jakąś wymówkę ale 3tyg. bez neta szaleństwo;o!!! Dziś chyba pól nocy spędzę na nadrabianiu zaległości, problem w tym, że boli mnie głowa. ;/

Zaraz wezmę się za czytanie, najpierw musiałam napisać ;p

Słoneczko bezdrożnej miłości i wielu wspólnych lat:*

Po za tym, gratuluję wam wyników, hah moje można w miesiącach podawać <hahaha>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106967 przez angela660
Słoneczko chyba możemy założyć jakiś klub "deski do prasowania" albo "dwa groszki" bez obrazy oczywiście;) mam okropne kompleksy z powodu piersi!
Nigdy nie miałam mega balonów, ale jakby nie było, pełne B, a teraz to co pozostało... żal... nie dość, że A to jeszcze tak obwisłe, że jak wkładam piżame(bez stanika) to patrzeć na siebie nie mogę! Jestem tak płaska, że żebra mi odstają bardziej niż cycki!!!
A karmiłam tylko 2 miesiące!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106972 przez natmur11
wy narzekacie na brak piersi ja moge narzekac na zbyt chojne piersi, przed ciaza nosilam B a teraz D to za malo, wg miary w uk powinnam nosic E albo nawet F. nie wspominam ze w polsce ciezko dostac jakis stanik powyzej C chyba ze jakies babcine. i na dodatek rozstepy mi sie porobily od pachy na piersi. maraskra az sie boje co z nich zostanie po karmieniu pewnie z pol kilo skory:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107243 przez angela660
oh, Natmur może z Tobą nie będzie tak źle:* Ja jak karmiłam też miałam 'duże' piersi- wręcz nie mogłam się na nie napatrzeć, niestety pozostało po nich tylko wspomnienie;p
Ale jest na to sposób:D kolejna ciąża;p hah

A poważnie, jak wam dzień mija?
Nicolas właśnie ma popołudniową drzemkę, a ja myślę jak wykorzystać ten czas;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107261 przez natmur11
klaudia wlasnie tez teraz usnela wiec mam chwile dla siebie. od 8 rano czekam na kuriera z moim wozkiem i jak na zlosc nie jedzie a w centrali nie maja do niego telefonu wiec pozostaje mi czekac. taka ladna pogoda byla dzis a my zamist testowac nowy wozek siedzialysmy w domu. troche po podworku pobiegalysmy i to wszystko:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107401 przez natmur11
wozek w koncu przyszedl ale tak pozno ze po zlozeniu zostalo nam pare minut zeby pokazac niuni nowy pojazd i isc sie myc. jutro bedziemy testowac jak bedzie pogoda:)Wizualnie super sie prezentuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #107660 przez angela660
Natmur i jak wozek? U mnie dziś fantastyczna pogoda, aż nie mam co ubrać tak ciepło;p

Ale mam dziś senny dzień, moi mężczyźni pojechali na lotnisko a ja chyba wskoczę do łóżeczka;p

eh, ładnie się zrobiło więc cisza na forum...;p

Miłego dnia wam życzę:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl