BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 6 dni temu #110600 przez asia26
Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam Laurka :*****
Kruszynko wszystkiego dobrego zdrowka super zabawy na urodzinkach i duuuuuuuuuzo milosci i usmiechu :)
Ilonko uwazaj na siebie kochana :*
Sloneczko imprezka bedzie napewno udana czekamy na relacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #110776 przez ilona
:kiss: Laura wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #110787 przez sylwus136
Wszystkiego naj naj naj dla Laurki :)
dużo zdrówka kochanie maleńkie,żebyś zawsze była uśmiechnięta i miała w życiu wszystko to co najlepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #110917 przez natmur11
Laurusiu wszystkiego najlepszego i samych wspanialosci w zyciu:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #110940 przez martela89
Wszystkiego najlepszego dla słoneczkowego słoneczka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #111262 przez ilona
No słoneczka koniec imprezy :)
Prosimy o fotorelację :silly:

Dziewczyny u mnie pada, wieje że nawet spacer odpada, a mieliśmy dziś zaplanowane zoo.
Wczoraj jakiś idiota zabił mi psa. Leże i ryczę od wczoraj, bo umierała na moich rekach, wypadek stał się na moich oczach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #111349 przez raczek10
TROCHĘ SPÓŹNIONE ALE NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA LAURU-NI :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #111936 przez sloneczko
Witajcie, kochane

ja sie odzywam ale zdjecia dopiero dodam jak kuzyka mi zgra, bo to ona robila praktycznie wszystkie, wiec kilka dni poczekacie.

impreza sie czadowo udala, jestem super zdaowolona

a wiec opisze, ;)

na 29 przyjechala moja mama, o 8;30 mialam ja z Frankfurtu odebrac, ale o 8:18 wysiedlismy z pociagu, a ona o 8:19 ona sie przeciez urodzila, wiec pierwsza bylam co o rownym czasie jej zlozylam zyczenia, co prawda byly to juz jej drugie, bo zaraz jak wstala z mezem jej zaspiewalismy.

po poludniu na ciasto i kawe przyszla chrzesna,Laura miala zlota sukieneczke ubrana, o 29 przyjechala druga chrzesna Laury z rodzina z Polski ale ich przywitala w pizamie ;)

na drugi dzien byla impreza, w restauaracji laura miala sukieneczke z kwiatuszkami, zamin poszlismy do restauracji bylismy w parku mala sesje zdjeciowa zrobic, wiec pochwalimy sie pozniej ;)
a po powrocie z restauracji przebralam ja w piekne ubranko MINI Myszki uszytej przez babcie Inke, zdjecia rowniez dodam kiedy...

na ten piekny dzien ulozylam sama wierszyk, przy torcie, tata wniosl tort a ja mala trzymalam, niestety swieczke sama nie zdmuchla, ale urok i jaki usmiech byl super ;)

po ciescie i kawie tuz przed kosciolem poprosilam wszystkich gosci o wyjscie na taras, kazdy z nich dostal po balonie (dzieci wiecej niz jeden) wiadome teraz jak ktos Laurze zyczenie powie to ona i tak nie zrozumie, wiec kazdy w duchu mial sobie pomyslec i po pomyslecniu puscic balon, Laury balon polecial jako ostatni..

Ja uwazam za piene wydarzenie, nie wspominajac o tym ze sie poplakala wczesnym rankiem.. bo poznijej nie mialam czasu.. ;)

a wlasnie a w kosciele... jak nigdy!!! laura spiewala, cciagle sie usmiechala, az ksiadz sie smial ;) a ministrantka w dzwoki weszla, oj msza byla mila ;O)

Laura dostala mnustwo prezentow, wszystko dodamy razem ze zdjeciami z imprezy..

dzis wspominam za to jak bylo to juz w domu, bo od 2Maja ok 15 byla juz w domuciu ;)

p.s ja juz od 10 dni nie naleze do karmiacych... ;( smutno mi ale niestety, pokarm nadal mam, ale juz w jej urodziny napislam sie lyczka alkocholu, dzis wypilam piwko, wiec chyba nie zaczne zarmic, a pozatym od czasu co Laura tak ciezko chora byla, to niechce ode mnie pic, jak jej piers pokazuje co zawsze pila troszke bawila sie i znowu pila, to teraz nawet sie juz bawic nia niechche. Wiec bez tygodnia karmilam ROK, nie powiem bo jestem z siebie bardzo dumna!

Zycze Wam spokojnej nocy, czesc rodziny jutro odjezdza, miala 4go ale szwager urlopu nie dostal, wiec plany sie zmienily. Moja mama do 10tego jest, wiec troche sie nia jeszcze naciesze.

Bede sie starac szybko Wam zdecia dodac, bo wiem jak sie czeka na nie ;) heh

buziakujemy i bardzo bardzo dziekujemy za zyczenia ;) jest nam bardzo milusio!!!!!!!!!!pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #112674 przez ilona
Ale cisza u nas.. :(

sloneczko super, że impreza się udała.

Dziewczyny ostatnio myślałam o Wioli. Ciekawe jak Jej się poukładało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 22 godzin temu #112916 przez asia26
Ilonka ja to jestem 100 lat przed murzynami ;) Gratuluje moderatora :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 20 godzin temu #113003 przez ilona
Dziękuje Asiu. :)

Szkoda, że tak mało nas z maja zostało i że dziewczyny tak rzadko piszą :(

A jak tam Oliwcia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 19 godzin temu #113047 przez _aga86_
Sloneczko wszystkiego najlepszego dla LAURY!!! Spoznione, ale szczere zyczenia. Ostatnio nie mam czasu na siedzenie przed komputerem (nadrobie po powrocie do domu), stad to spoznienie. Dla wszystkich majowych dzieci wszystkiego najlepszego- to tak wrazie jakbym nie byla na necie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 18 godzin temu #113149 przez asia26
czesc Aga buziaki dla Julci :* a Ilonko mam nadzieje ze z Oliwia w porzadku ostatnio przy okazji choroby z glupoty zwazylismy ja i okazalo sie ze wogole nie przytyla (7 dkg w 6 tyg) za tydz ide do kontroli z Nia i zobaczymy czy to byl spadek masy przez chorobe czy to cos innego :( niepokoje sie bo skonczyla 10 mies a ani samodzielnie nie siada ani nie raczkuje ani nie staje no nic tylko ciagle sie turla i pelza i czolga i nie wiem czy wszystko tu jest dobrze ale zapytam za tydz lekarza i sie uspokoje a przynajmniej mam taka nadzieje :) za to zlosnica i wymuszaczka z niej jakich malo mowi daj i wszystko daj daj a jak nie to sie rzuca wrecz niemozliwe ze takie male dziecko ma w sobie tyle zlosci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #113209 przez ilona
Asia Wiktor też późno wszystko robił. Tzn. siedział jak miał 7 miesięcy, ale nic poza tym. Też się turlał i jak nagle z dnia na dzień wystartował to teraz Go zatrzymać nie można. :laugh:

Byłam we wtorek na urodzinach mojej babci i była moja chrześnica prawie 3 latka ma i tak się razem super bawili, że byłam w szoku. Ona uciekała mu na czworakach a Wiktor za nią jak strzała i okrzyk bojowy do tego :laugh: i tez się strasznie złości i wszystkich rzuca jak siedzi w krzesełku do karmienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #113211 przez ilona
Aga no i my cały czas pamiętamy o zaległym zdjęciu Julci w uszach królika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl