BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

9 lata 9 miesiąc temu #901876 przez alutka1011
O skąd ja to znam zabawki już się w domu nie mieszczą a Maja jest typem że ona lubi takie zabawki ruchowe typu rowerki,skoczek,rolki,i hula-hop itp
Nie wiem jak Dawid zniesie podróż ale najwyżej pojedziemy tylko do Energylandu u nas bo wczoraj chyba było otwarcie...tylko ceny powalają :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901946 przez alutka1011
Pokaże Wam coś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902282 przez MoNiaaa
super Maja sobie radzi :) zdolna dziewczynka :) jaka ona duza nie poznalabym jej :P ciagle mam przed oczami jej zdjecie na lozku na kocu :p

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902327 przez alutka1011
Monia hehe :lol: a tu już 4 latka.Zaraz idziemy na bilans ciekawe co mi ciekawego powiedzą :dry:
Monia a Ty będziesz wracała do pracy czy na wychowawczy pójdziesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902329 przez MoNiaaa
mi nie przedluzyli umowy ;/ :( niestety zmuszona jestem cos znalesc szybko po macierzynskim bo M ma najnizsza krajowa...a Zuzka do zlobka pewnie ale juz sie boje bo ona strasznie przywiazana do mnie. a ty jak?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902417 przez alutka1011
Ja raczej na wychowawcze pójdę :dry:
Kurde ale mieliśmy akcję w przychodni chłopak ok 8 lat dostał wstząsu oddechu nie mógł złapać a jak trzeba to karetki nie byłóo i czekali chyba z 30 min :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906988 przez MoNiaaa
:) kurcze u nas bylo juz lepiej z tymi histeriami o wszystko i znowu powtorka dzis nawet w nocy krzyczala przez sen ze nie chce tego nie chce tamtego...ciezko tej mojej corce dogodzic :( w sobote robimy urodziny oby pogoda dopisala bo chce na dzialce!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907657 przez alutka1011
Monia trzymam kciuki żeby pogoda dopisała :) I czekamy na fotorelacje ;)
Dawid ma węzeł chłonny powiększony prawdopodobnie od zębów ale wyniki wyszły wszystkie dobrze i dostał alergie ale po fenistil mu przeszło :)
Maja też ma humory zależy jak jej zawieje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909661 przez MoNiaaa
dzis wlasciwe urodziny Julki choc ona nie bardzo wie jak to skoro w sobote miala :P
pogoda super sie udala byly zabawy w basenie pozniej na trawie masa prezentow z kucykami pony wiec Julka zadowolona :) wrocilismy ok 21 i nawet Zuzia nie byla bardzo uciazliwa:P ok 18 usnela na troszke i pozniej w domu nie bardzo chciala spac ale w koncu sie udalo gorzej z Julka bylo bo byla juz tak spiaca ale nie chciala isc za nic spac wpadla w chisterie ze ona nie jest spiaca i nie chce isc tylko sie bawic ale w koncu i ona padla :)
torta piekla kuzynka i byl cudny i pyszny tylko przez te upaly musielismy od razu go kroic bo sie topil :P dlatego zdjecia takie w pospiechu i niedopracowane Julka w stroju kapielowym zamiast w sukience Zuzia w reczniku :P





http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909674 przez alutka1011
Śliczne zdjęcia!Torcik też i napewno smaczny ;) Czyżby Julka była wielbicielem konika pony? ;)
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Julii :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909696 przez MoNiaaa
oj tak ostatnio kucyki pony kroluja :) no i swinka peppa :) i wszystkie ksiezniczki :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927295 przez alutka1011
Mamuśki co tu taka cisza? :( Co u Was jak dzieciaczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927312 przez MoNiaaa
u nas wszystko ok:) Julka poszla do przedszkola i dalej walczymy z jej buntownicza natura byewa ciężko chwilami :(
Zuzia rosnie jak na drozdzach jest wesołym dzieciaczkiem dalej jest coreczka mamusi ale robi już postępy :)

a jak u was? Maja poszla do przedszkola??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927336 przez alutka1011
Maja chyba jako jedyna nie chodzi do p-kola :laugh: Ostatnio przechodzi jakiś bunt i wszystko chce wymusić płaczem i krzykiem czasami już nie daję rady przy dwójce bo Maja jest gorsza niż Dawid...
My za niedługo roczek młody to leń i zaczyna stawać przy meblach do chodzenia Go narazie nie ciągnie (nadrabia za Maję).
A matka polka się zdecydowała jakis czas na prawko i czekam na egzamin praktyczny.Teoretyczny zaliczony 74/74 :) u nas chyba tyle a no i dzieciaczki chorują Dawid katar chyba od zębów bo mu na górze idzie po 1 dwójce trójce i czwórce i na dole dwójki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927359 przez MoNiaaa
alutka no super ze na prawko się zdecydowalas a wcześniej probowalas czy nie podchodzilas nigdy wcześniej???ja jeszcze w szkole zaczelam ale 3 razy oblałam i się poddalam a teraz zaluje ze nie mam prawka bo przy dzieciach to udogodnienie super a auto pod blokiem stoi :P
3mam kciuki za zdany egzamin !!!!

myslalam ze tylko ja mam taki problem z Julka !!! może to głupie ale zawsze jak ktoś mi mowi ze ma podobne problemy to czuje ulge :P
sa dni ze jest do rany przyluz we wszystkim pomaga i robi o co ja poproszę a czasami...najgorzej w sklepie bo zawsze chce żeby jej cos kupic nawet nie chodzi ze jakies drogie rzeczy ale nie mogę jej nauczyć ze zawsze cos dla niej kupuje wiec mowie nie a ona krzyczy w sklepie ostatnio o dziwo była grzeczna w biedronce i az się pani dziwila ze nie placze dziś :P
w domu niestety tez to samo jest sprzatac się jej wiecznie nie chce bo ja rece albo co gorsza nogi bola:P naprawdę czasem nie mam do niej sily już probowalam grzecznie i w zart przemienić i krzyczeć na nia i nic nie skutkuje.
kiedyś u mojej mamy na obiedzie o cos zaczela krzyczeć i wyc i się moja mama wqrzyla i nakrzyczała na nia i strasznie mi się przykro zrobilo bo kto jak kto ale babcia ...?kiedyś tez jej powiedziała ze jak będzie tak się zachowywala to nie chce żeby ja odwiedzala wiem ze to w formie grozby było ale nie fajnie się cos takiego słyszy wiem tez ze wtedy była niegrzeczna ale zawsze stwierdzam ze od upominania i karania sa rodzice :(
za to w przedszkolu pani ja uwielbia i zawsze nachwalić się nie może
ash się rozpisałam :P

szkoda Dawidka ze go zabki mecza u nas tez było kiepsko bo w miesiąc 6 zebow wyszlo ale na razie mamy przestoj

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl